Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Istanbul - letecký eurovíkend ****

kufr pdf

Termín:25.09. (Pá) - 28.09. (Po) 2020

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:890606

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 12 590 Kč

Program
Istanbul


Poznejte bránu Orientu a důležitou obchodní křižovatku se symbolem Hagia Sofia. Více než 1 400 let stará stavba nepřestává ohromovat kolemjdoucí svou elegantní architekturou s krásnými zdobnými detaily. Další architektonickou perlou je Modrá mešita, která dodnes slouží ke konání bohoslužeb. V její blízkosti jsou k vidění pozůstatky antického Hippodromu. Nejnavštěvovanější čtvrtí je Sultanahmet, která je svou jedinečností zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Milovníci nakupování by měli zavítat na Velký bazar, kde panuje nenapodobitelná atmosféra a k sehnání je naprosto vše, na co si vzpomenete.


1.den:
po příletu do Istanbulu následuje transfer do hotelu. Ubytování a informační schůzka. Následně možnost krátké pěší procházky s průvodcem (náměstí Taksim, hlavní třída Istikal Cadessi, ..)

2. den:
po snídani informační schůzka. Individuální program případně možnost fakultativního panoramatického okruhu Istanbulem s českým průvodcem. Během okruhu se v případě příznivé dopravní situace nejprve vydáme přes bosporský most do asijské části Istanbulu na nejvyšší bod města tzv. Camlicu, odkud je uchvátný výhled na město. Dále pak uvidíte nejznámější památky Istanbulu; palác Topkapi, Yerebatanskou cisternu, Velký bazar, Modrou mešitu (včetně vstupu), Hagia Sofia (vstup v ceně), a další.

3. den:
po snídani informační schůzka. Individuální program případně dle aktuálního počasí možnost plavby po Bosporu. Ve večerních hodinách možnost zajištění folklórního večera.

4. den:
po snídani uložení zavazadel v prostorách hotelu, dopoledne individuální volno, odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

Hotel
Istanbul - letecký víkend
Země
Turecko
Změna vyhrazena
Změna programu vyhrazena.
Poznámka
Zájezd je pořádán ve spolupráci s partnerskou CK Neckermann.


leteckou přepravu Praha - Istanbul - Praha • transfery letiště - hotel - letiště • 3 nocí se snídaní v hotelu 4* • krátká procházka městem s českým průvodcem • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Minimimální počet účastníků
15
Fakultativní příplatky
Panoramatický okruh Istanbulem 1 400 Kč (okruh začne na náměstí Taksim, kde si uděláme krátkou procházku po hlavní tepně města Istikal Cadessi. Dále pak uvidíme nejznámější památky Istanbulu: Modrou mešitu (vstup v ceně), Hipodrom s jeho obelisky, sloupy a kašnou a Chrám boží moudrosti Hagia Sofia (vstup v ceně). V případě příznivé dopravní situace zamíříme do asijské části Istanbulu.
• pojištění léčebných výloh

Podobné zájezdy

Istanbul - letecký eurovíkend ****

destinace: Turecko, Poznávací zájezdy - Turecko, Turecko

termín:25.09. (Pá) - 28.09. (Po) 2020 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Istanbul - letecký eurovíkend
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Firo - tour, a.s. IČO: 27869237
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...