Itálie - dovolená u moře léto

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Rayavadee *****

kufr pdf

Termín:26.09. (Út) - 05.10. (Čt) 2023

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 7 nocí

ID hotelu:1026337

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 63 000 Kč

Poloha
Luxusní resort v designu thajské vesnice s vynikajícím servisem pro náročné u dvou krásných pláží!
Poloha
Krabi, resort patřící do společenství The Leading Hotels of the World leží v zálivu Phranang Bay, přímo v nejkrásnější části Krabi na Railay Beach, která je součástí poloostrova lemovaného pásem vápencových skal. Resort je posazen v nádherné vzrostlé tropické zahradě plné palem ohraničené třemi zálivy a dvěma plážemi. Jediný možný přístup je privátní lodí – transfer z letiště v Krabi do přístavu cca 25 minut, poté lodí cca 15 minut.
Vybavení
98 jednopatrových pavilónů a 4 luxusní privátní vily, některé s vlastní zahrádkou, bazénkem nebo jacuzzi. 4 restaurace, bazén, Spa centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kanoe, rybaření, tenis, squash, boutique, business centrum, Wi-fi internet zdarma, konferenční sál, lékař, hlídání dětí.
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.
Pokoje
Deluxe pavilion - velmi prostorné ubytování, každý pavilón je plně klimatizován a je rozložen do dvou pater. V přízemí je rozlehlý obývací prostor se SAT/ TV, minibarem, telefonem, varnou konvicí, v patře pak najdete ložnici, kde je rovněž k dispozici SAT/TV, sejf, fén, telefon, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky.
Hodnocení
Luxusní resort v designu thajské vesnice s vynikajícím servisem pro náročné u dvou krásných pláží!
Poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
Odkaz
Rayavadee
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Krabi - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.

Podobné zájezdy

Rayavadee *****

destinace: Thajsko, Krabi

termín:26.09. (Út) - 05.10. (Čt) 2023 (10 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Rayavadee
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...