Itálie - dovolená u moře léto 2019

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Poklady španělského kulturního dědictví UNESCO

kufr pdf

Termín:11.09. (Pá) - 20.09. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 7 nocí

ID hotelu:871824

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 14 711 Kč

Program
1. den:
program „A“: odjezd z ČR v dopoledních hodinách (trasy + svozy viz katalog str. 67).

2. den:
program „A“: v dopoledních hodinách příjezd do oblasti Costa Brava/Maresme, uložení zavazadel v hotelu, volno, ubytování na pokojích v odpoledních hodinách. Program „B“: odlet z Prahy do Španělska (transfer v ČR viz katalog str. 67), transfer z letiště do hotelu v oblasti Costa Brava/Maresme, ubytování v hotelu. Dále společný program „A“ i „B“.

3. den:
snídaně, odjezd k prohlídce cisterciáckého kláštera Santa Maria de Poblet (UNESCO), založeného ve 12. století, pohřebiště aragonských králů. Přejezd španělským vnitrozemím do nejstaršího španělského univerzitního města Alcalá de Henarés (UNESCO), které se stalo vzorem pro zakládání měst španělskými misionáři v Latinské Americe. Prohlídka historického centra (arcibiskupský palác, Calle Mayor - nejdelší ulice s podloubími v Evropě, exteriér rodného domu spisovatele Miguela de Cervantese, Cervantesovo náměstí, univerzitní čtvrť), odjezd k ubytování, večeře.

4. den:
snídaně, Madrid – hlavní město Španělska. Okružní jízda (Paseo del Prado, Paseo de la Castellana, Gran Via), poté pěší prohlídka města (exteriéry královského paláce, Plaza Mayor, Puerta del Sol), odpoledne volno, možnost návštěvy jedné z nejvýznamnějších obrazáren na světě Museo del Prado, centrum moderního umění Centro de Arte Reina Sofia, park El Retiro, odjezd k ubytování, večeře.

5. den:
snídaně, odjezd do San Lorenzo de El Escorial (UNESCO), prohlídka jedinečného díla španělské architektury – monumentálního královského paláce El Escorial s bazilikou a panteonem španělských králů. Přejezd do Segovie (UNESCO), prohlídka historického centra (římský akvadukt, který je jedním z nejzachovalejších v Evropě, exteriér katedrály, exteriér pevnosti Alcázar, pohled na románský kostel Veracruz, městské opevnění z 12. století), odjezd k ubytování, večeře.

6. den:
snídaně, odjezd do Ávily (UNESCO), prohlídka mohutných městských hradeb z 11. století, katedrály a historického centra, přejezd do Toleda, prohlídka města (UNESCO) (katedrála, kostel sv. Tomáše s jedinečnou mudéjarskou věží, Sinagoga del Tránsito – Museo Sefardí, bývalá synagoga - dnes kostel Santa María la Blanca, mešita z 10 st. – dnes kostel Cristo de la Luz, muzeum El Greca), ve večerních hodinách příjezd do hotelu, večeře.

7. den:
snídaně, odjezd do pevnostního města Cuenca (UNESCO), prohlídka historického centra – „zavěšené“ domy, věž Mangana, katedrála Nuestra Seňora de Gracia, odjezd do horského města proslulého mudéjarskou aragonskou architekturou Teruel (UNESCO), prohlídka historického centra – mudéjarská věž San Salvador, náměstí Carlos Castel (plaza de Torico), mudéjarská katedrála, mudéjarský kostel a věž San Pedro + mauzoleum „Amantes de Teruel“ (milenci z Teruelu), odjezd k ubytování, večeře.

8. den:
snídaně, odjezd do Barcelony (UNESCO), panoramatická projížďka modernistickou částí města s architektonickými díly A. Gaudího (Casa Batlló, Casa Milá – La Pedrera, exteriér rozestavěného chrámu Sagrada Família), volno - prohlídka historického centra: tzv. „gotické“ čtvrti , ulice La Rambla, tržnice la Boquería, námořní přístav, ve večerních hodinách odjezd k ubytování, večeře

9. den:
program „A“: snídaně, volno, možnost koupání, ve večerních hodinách odjezd do ČR; program „B“: snídaně, v závislosti na letových časech transfer na letiště, odlet do ČR.

10. den:
program „A“: příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Destinace
Španělsko
Hotel
Poklady španělského kulturního dědictví UNESCO
Povinné příplatky
pobytová taxa v místě: cca 0,50–1 EUR/osoba/den.
Země
Španělsko

program A - AUTOKAREM: dopravu autokarem do/ze Španělska • dopravu autokarem ve Španělsku • 7x ubytování ve 2lůžkových pokojích • 7x polopenzi • služby českého průvodce • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
program B - LETECKY: leteckou přepravu Praha–Španělsko–Praha, transfery letiště–hotel-letiště • dopravu autokarem ve Španělsku • 7x ubytování ve 2lůžkových pokojích • 7x polopenzi • služby českého průvodce • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Změna vyhrazena
Změna programu vyhrazena.
Poznámka
ubytování je zajištěno v okolí navštěvovaných měst, ve 2 *a 3* hotelech, ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím (sprcha/WC). Přímo v hotelu je zajištěno stravování, kontinentální snídaně (v případě nutnosti balíček na cestu), večeře. Možnost zajistit ubytování 3. osoby na přistýlce bez slevy.
Zájezd je pořádán ve spolupráci s partnerskou CK IDEAL-TOUR.
Minimimální počet účastníků
25.
Fakultativní příplatky
pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění - viz katalog str. 11 • 1lůžkový pokoj (3 600 Kč) • vstupy do navštěvovaných míst (cca 90 EUR).

Podobné zájezdy

Poklady španělského kulturního dědictví UNESCO

destinace: Španělsko, Poznávací zájezdy - Španělsko, Poznávací zájezdy

termín:11.09. (Pá) - 20.09. (Ne) 2020 (10 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

Poklady španělského kulturního dědictví UNESCO
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Firo - tour, a.s. IČO: 27869237
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...