Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Krásy Andalusie

kufr pdf

Termín:15.09. (St) - 22.09. (St) 2021

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:922295

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 26 831 Kč

Program
1. den:
odlet z Prahy do Málagy. Po příletu transfer do hotelu v oblasti Málagy, ubytování a večeře.

2. den:
snídaně. Odjezd podél pobřeží k Gibraltaru, okružní jízda po gibraltarské skále „Rock Tour“ s návštěvou jeskyní Sv. Michala a Opičí nory, volný čas v centru města k bezcelním nákupům. Při cestě zpět zastávka ve známém milionářském letovisku Marbella, prohlídka historického centra – Pomerančovníkové náměstí, promenáda se sochami od Salvadora Dalího, luxusní přístav Puerto Banús. Odjezd na ubytování, večeře v hotelu.

3. den:
snídaně. Odjezd do města Ronda - tzv. Královna bílých vesnic - „Pueblos blancos“, romantické město postavené ve skalní rozsedlině, dominantou města je impozantní most Puente Nuevo a nejstarší býčí aréna ve Španělsku. Po obědě přejezd do nejstaršího evropského města Cádizu – panoramatická okružní jízda, návštěva sklípků a ochutnávka slavného andaluského vína Sherry. Ubytování v okolí Cádizu, večeře.

4. den:
snídaně, odjezd do hlavního města Andalusie – Sevilly, prohlídka města s návštěvou největší gotické katedrály na světě s hrobem Kryštofa Kolumba a zvonicí La Giralda, volný čas s možností prohlídky nejstaršího evropského královského paláce Real Alcázar, Indického archivu a židovské čtvrti Santa Cruz, panoramatická projížďka parky Marie Luisy – dějištěm Iberoameriské výstavy 1929, se zastávkou na Plaza Espana. Ubytování v Seville nebo okolí, večeře .

5. den:
snídaně. Odjezd do Córdoby, prohlídka historického jádra města (jedinečná „mešito-katedrála“, Alcázar katolických králů, židovská čtvrť „judería“ s jedinou dochovanou synagogou v Andalusii, květinové uličky a patia, Římský most), volný čas. Odpoledne odjezd do Granady nebo do jejího okolí, ubytování a večeře.

6. den:
snídaně. Prohlídka nejnavštěvovanější památky Španělska - palácového města Alhambra (paláce Nazarí, palác Karla V., zahrady a letohrádek Generalife - vstup do Alhambry je za příplatek, vstupenka musí být vystavena na jméno návštěvníka, je nevratná a nepřenosná), procházka historickým centrem Granady – katedrála a královská kaple, arabská čtvrť Albaicín, volný čas. Odjezd do andaluské bílé vesničky Nerja na pobřeží Costa del Sol (krátká prohlídka). Ubytování v oblasti Costa del Sol, večeře.

7. den
: snídaně. Celodenní volno na pobřeží Costa del Sol, možnost koupání. Večeře v hotelu.

8. den
: snídaně. Volný čas do transferu na letiště, odlet do Prahy.

Upozornění
Pro návštěvu Gibraltaru a Maroka je nutný cestovní pas.
Destinace
Španělsko
Hotel
Krásy Andalusie
Země
Španělsko

leteckou přepravu Praha-Málaga-Praha • transfer letiště-hotel-letiště • 7 nocí s polopenzí ve 3* hotelech • dopravu klimatizovaným autokarem během programu zájezdu • prohlídky dle programu - výlet minibusem na skály Gibraltaru, katedrála v Seville, mešita v Córdobě, sklípek a ochutnávka Sherry • průvodce FIRO-tour • služby místního průvodce dle potřeby • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Změna vyhrazena
Změna programu vyhrazena.
Poznámka
na vyžádání lze ubytovat 3. osobu na přistýlce (sleva ) • vstupy do objektů a památek při prohlídkách nejsou součástí ceny, kromě těch vypsaných v odstavci cena zájezdu zahrnuje. Doporučujeme počítat s částkou cca 25 EUR na vstupy.
Pro vstup na Gibraltar je nutný platný cestovní pas!
V souvislosti s odchodem Británie z EU jsme si vyžádali stanovisko zastupitelského úřadu České republiky v Gibraltaru ohledně vstupu českých občanů na území Gibraltaru. Jednoznačným doporučením tohoto úřadu je mít pro vstup na území Gibraltaru platný cestovní pas (cestovní pas musí být platný ještě 6 měsíců po dni vstupu na území Gibraltaru). S ohledem na toto stanovisko vás chceme upozornit na to, že pokud nebudete mít platný cestovní pas, jak je výše uvedeno, nemusí vám být umožněn vstup na území Gibraltaru.
Minimimální počet účastníků
30.
Fakultativní příplatky
1lůžkový pokoj (5 990 Kč) • fakultativně průvodcovaný vstup do Alhambry (1 000 Kč) • pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění - viz katalog str. 11.

Podobné zájezdy

Krásy Andalusie

destinace: Španělsko, Poznávací zájezdy - Španělsko, Poznávací zájezdy

termín:15.09. (St) - 22.09. (St) 2021 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Krásy Andalusie
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Firo - tour, a.s. IČO: 27869237
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...