Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Cesta po španělském království

kufr pdf

Termín:19.05. (Út) - 31.05. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:13 dní, 10 nocí

ID hotelu:871825

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 18 791 Kč

Program
1. den:
program „A“: odjezd z ČR v dopoledních hodinách (trasy + svozy viz katalog str. 67).

2. den:
program „A“: v dopoledních hodinách příjezd do oblasti Costa Brava/Costa Maresme, volno, možnost koupání, ubytování v odpoledních hodinách, večeře. Program „B“: odlet (transfer v ČR viz str. 67), přílet do Španělska a transfer na ubytování. Dále společný program „A“ i „B“.

3. den:
snídaně, odjezd v ranních hodinách do Zaragozy - prohlídka města (katedrála, nám. Santa María del Pilar, mudéjarské kostely, arabský palác Aljafería, městská tržnice), odjezd do Madridu - ubytování v okolí města a večeře.

4. den:
snídaně, odjezd k prohlídce královského paláce El Escorial, návrat do Madridu, okružní projížďka, prohlídka města (Puerta del Sol, Plaza Mayor, exteriéry královského paláce, památník Cervantesův nebo možnost návštěvy galerie El Prado), návrat na ubytování, večeře.

5. den:
snídaně, odjezd do Toleda - prohlídka města (katedrála, chrám sv. Tomáše, náměstí Zocodóver, muzeum El Greca), návštěva tradiční toledské manufaktury (ozdobné zbraně z toledské oceli, šperky), odjezd do Granady, ubytování v okolí města, večeře.

6. den:
snídaně, prohlídka Granady (katedrála, královská kaple, Albaicín), prohlídka arabského sídelního paláce Alhambra se zahradami Generalife. Návrat na ubytování, večeře, (fakultativně možnost večerní návštěvy představení flamenca), nocleh.

7. den:
snídaně, odjezd do Córdoby - prohlídka města (mešita, exteriéry Alcázaru, židovské město, typické „květinové“ ulice s arabskými patii), odjezd z Córdoby do Sevilly, ubytování v okolí města, večeře.

8. den:
snídaně, Sevilla - prohlídka města (katedrála, La Giralda, Zlatá věž, čtvrť Santa Cruz s typickými patii, maurský palác Alcázar - exteriéry), odjezd k prohlídce britské kolonie Gibraltar (návštěva nejjižnějšího místa evropského kontinentu), noční přejezd na pobřeží Costa Azahar.

9. den:
v ranních hodinách příjezd na pobřeží Costa Azahar, Peňíscola (hrad Papa Luna, středověké městečko, možnost koupání, projížďky lodí), příjezd na pobřeží Costa Brava/Costa Maresme ve večerních hodinách, ubytování, večeře.

10. den:
snídaně, odjezd do Gerony, města s jednou z nejzachovalejších středověkých židovských čtvrtí, kouzelnými středověkými hradbami a krásnými románskými kostely (katedrála s věží Karla Velikého, románské kostely San Pere de Galligants a Sant Nicolau, židovská čtvrť, středověké hradby). Následuje odjezd do Tossa de Mar, jednoho z nejkrásnějších letovisek na pobřeží Costa Brava (Villa Vieja – opevněná část Tossy – hradby z 12. a 13. století s obrannými věžemi, centrum s domy ze 14. až 17. století, kostel Sant Vincenc). Návrat na ubytování si můžeme zpříjemnit cestou lodí (fakultativně), večeře.

11. den:
snídaně. Odjezd v ranních hodinách, prohlídka kláštera Montserrat, prohlídka Barcelony (gotická čtvrť, Las Ramblas, Kolumbův památník, Antonio Gaudí - exteriéry Sagrada Familia, La Pedrera, Casa Batlló, možnost návštěvy mořského akvária či Picassova muzea), návrat na ubytování, večeře.

12. den:
program „A“: snídaně, volný program. V odpoledních hodinách odjezd do ČR. Program „B“: snídaně, volno (podle letového času možnost koupání), transfer na letiště a odlet do ČR.

13. den:
program „A“: odpoledne příjezd do ČR.

Upozornění
Pro návštěvu Gibraltaru a Maroka je nutný cestovní pas.
Destinace
Španělsko
Hotel
Cesta po španělském království
Povinné příplatky
záloha na vstup do Alhambry 1 000 Kč/osoba při koupi zájezdu (nutno objednat nejpozději 1 měsíc před odjezdem/odletem) - na místě případný doplatek za vstup, pokud by částka pro sezónu 2020 byla vyšší)
• pobytová taxa v místě: cca 0,50 – 1 EUR/osoba/den.
Země
Španělsko

program A - AUTOKAREM: dopravu klimatizovaným autobusem do/ze Španělska • dopravu autokarem po Španělsku • 9 nocí s polopenzí ve 2lůžkových pokojích • služby českého průvodce • prohlídku tradiční toledské manufaktury • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
program B - LETECKY: leteckou přepravu Praha-Španělsko-Praha • transfer z/na letiště • dopravu autokarem po Španělsku • 9 nocí s polopenzí ve 2lůžkových pokojích • služby českého průvodce • prohlídku tradiční toledské manufaktury • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Změna vyhrazena
Změna programu vyhrazena.
Poznámka
• doporučujeme částku na další případné vstupy cca 100 EUR • ubytování je zajištěno v okolí navštěvovaných měst, v hotelech ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím (sprcha, WC). Ve všech případech je zabezpečena polopenze - snídaně (v případě nutnosti balíček na cestu) a večeře. Možno zajistit ubytování 3. osoby na přistýlce - bez slevy.
Vstup do Alhambry musí být objednán závazně a s předstihem minim. 1 měsíc před realizací zájezdu, na místě není možné vstup dokoupit.
Zájezd je pořádán ve spolupráci s partnerskou CK IDEAL-TOUR.
POZOR - důležitá informace: Pro vstup na Gibraltar je nutný platný cestovní pas!
V souvislosti s aktuálním stavem jednání o "brexitu" jsme si vyžádali stanovisko zastupitelského úřadu České republiky v Gibraltaru ohledně vstupu českých občanů na území Gibraltaru. Jednoznačným doporučením tohoto úřadu je mít pro vstup na území Gibraltaru platný cestovní pas (cestovní pas musí být platný ještě 6 měsíců po dni vstupu na území Gibraltaru). S ohledem na toto stanovisko vás chceme upozornit na to, že pokud nebudete mít platný cestovní pas, jak výše uvedeno, nemusí vám být umožněn vstup na území Gibraltaru.
Minimimální počet účastníků
25.
Fakultativní příplatky
pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění - viz katalog str. 11 • 1lůžkový pokoj (5 900 Kč) • vstupy do objektů při prohlídkách (cca 65 EUR).

Podobné zájezdy

Cesta po španělském království

destinace: Španělsko, Poznávací zájezdy - Španělsko, Poznávací zájezdy

termín:19.05. (Út) - 31.05. (Ne) 2020 (13 dní, 10 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

Cesta po španělském království
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Firo - tour, a.s. IČO: 27869237
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...