Itálie - dovolená u moře léto 2019

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

BARCELONA - METROPOLE KATALÁNSKA

kufr pdf

Termín:10.04. (Pá) - 13.04. (Po) 2020

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:881110

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 12 871 Kč

Poloha
Vydejte se s námi do Barcelony a nechte se vtáhnout do historie i současnosti katalánské metropole a poznejte její rozličné tváře a chutě. Monumentální Barcelona středověká, Gaudího Barcelona secesní, věhlasná Barcelona olympská i atraktivní Barcelona moderní. To vše nás čeká v rámci čtyřdenního zájezdu, který je zpestřen možností návštěvy nedalekého kláštera Montserrat, jenž je umístěn vysoko mezi štíty stejnojmenného pohoří.

Zájezd provází Mgr. Petra Pavlíková
Ubytování
hotel
Program
1. den zájezdu
Dle letového řádu odlet z Prahy do BARCELONY, po příletu transfer do hotelu, ubytování. Následuje první ze společných procházek. Navštívíme zajímavostmi posetý kopec Montjuïc. Od horní stanice ozubnicové dráhy se vydáme kolem areálu Nadace Joana Miróa k Olympijskému stadionu, kde se nadechneme atmosféry olympijských her, jež se v Barceloně konaly v roce 1992. Následně sejdeme ke krásné budově Národního uměleckého muzea Katalánska, odkud se nabídne panoramatický výhled na město. Budeme pokračovat k perle funkcionalistické architektury Německému pavilonu L. Miese van der Rohe. Prohlídku zakončíme na druhém největším náměstí Španělska, kruhovém Plaça d'Espanya.

2. den zájezdu
Po snídani uskutečníme fakultativní výlet do pohoří MONTSERRAT, v němž se nachází symbol katalánské kultury a jedno z nejvýznamnějších poutních míst ve Španělsku, benediktinský Klášter svaté Panny Marie Montserratské. V rámci návštěvy klášterního okrsku je možné uskutečnit pohodlnou procházku k vyhlídce. Po návratu do BARCELONY zavítáme do centra města. Od památníku Kryštofa Kolumba se vydáme po barvité a rušné třídě Rambla, která se může pyšnit opravdu neopakovatelnou atmosférou. Nevynecháme věhlasný trh Boqueria ani divadlo Liceu. Z náměstí Plaça de Catalunya vykročíme do gotické čtvrti, která vytváří jeden z nejlépe dochovaných středověkých komplexů v Evropě. Uvidíme mj. nádhernou Katedrálu sv. Eulàlie, Náměstí svatého Jiří s krásnými budovami městské radnice a Katalánské vlády a neujde nám ani starý Královský palác.

3. den zájezdu

V dopoledních hodinách se vydáme po stopách geniálního architekta Antoni Gaudího (UNESCO) a za krásami katalánského modernismu – secese. Navštívíme monumentální Baziliku Sagrada Família (nutná rezervace v CK), která patří mezi největší a nejúchvatnější kostelní stavby na světě. Následně se přesuneme na luxusní bulvár Passeig de Gràcia, na němž nalezneme proslulé městské domy casa Milà (Pedrera), casa Batlló, casa Lleó Morera, casa Amatller ad. Odpolední hodiny lze využít k návštěvě některého ze skvělých barcelonských muzeí nebo jiných turistických lákadel (Picassovo muzeum, Muzeum soudobého umění, gotické Královské loděnice Drassanes, mořské akvárium s 80 metrů dlouhým podmořským tunelem, Kolumbovu rozhlednu, atd). Večer procházka po čtvrti Ribera, Palác katalánské hudby (UNESCO), chrám svaté Panny Marie Mořské a nakonec malebný starý přístav.

4. den zájezdu

Ráno se s městem rozloučíme návštěvou pohádkového Parc Güell (nutná rezervace v CK), v němž můžeme obdivovat Gaudího um i nádherné výhledy na město. Po poledni transfer na letiště a odlet do ČR.
Cena zahrnuje
 • leteckou přepravu Praha - Barcelona - Praha vč. letištních tax, 
 • kabinové zavazadlo dle podmínek let. společnosti, 
 • transfer z/na hotel, 
 • 3x ubytování v hotelu - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 
 • 3x snídani, 
 • průvodce CK
Cena nezahrnuje
 • vstupné, 
 • fakult. výlety, 
 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“. 
Fakultativní příplatek
 • 1lůžk. pokoj 2990 Kč (povinné při nedoobsazení), 
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 140 Kč, 
 • odbavené zavazadlo o max. hmotnosti 20 kg 1350 Kč, 
 • Nutná rezervace v CK měsíc před odletem (platba na místě) - Sagrada Família (cca 17€) a Parc Güell (cca 10€) - platba na místě
Nástupní místa
10.04. - 13.04. Odjezd L2, L3
08.10. - 11.10. Odjezd L2, L3
Přehled nástupních míst najdete ZDE
Sleva
 • SLEVA 55+ ze základní ceny 2%

Podobné zájezdy

BARCELONA - METROPOLE KATALÁNSKA

destinace: Španělsko, Poznávací zájezdy - Španělsko, Španělsko

termín:10.04. (Pá) - 13.04. (Po) 2020 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

BARCELONA - METROPOLE KATALÁNSKA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Redok Travel, s.r.o. IČO: 25258281
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...