Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Mar Menor pro seniory 55 - hotel Los Delfines ****

kufr pdf

Termín:23.09. (Čt) - 30.09. (Čt) 2021

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:956641

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 15 490 Kč

Poloha
Dotované zájezdy Mar Menor pro seniory 55+. Vydejte se poznat španělské „Mrtvé moře" do regionu Murcia, kde leží jedna z největších pobřežních lagun v Evropě - Mar Menor (Malé moře). Klidná, mělká, teplá (teplota vody je cca o 5 °C vyšší než teplota Středozemního moře) a velmi slaná laguna Mar Menor je od Středozemního moře oddělena pouze úzkým pruhem pevniny, který se nazývá „La Manga“. Na tomto unikátním místě je tedy možné se vykoupat v příjemně teplé vodě a poté si svlažit tělo ve Středozemním moři. Díky mělkosti moře je zde stálá teplota, která umožňuje koupání i v nejchladnějších měsících roku a navíc je toto moře to pravé i pro neplavce, jelikož voda díky slanosti nadnáší. Spousta cestovatelů se do této oblasti vydává za léčivým bahnem, které je svým složením podobné bahnu Mrtvého moře v Izraeli a které blahodárně působí na tělo a napomáhá léčit kožní onemocnění, bolavé klouby, revma, atd. Klimatické podmínky, slanost moře a léčivé bahno jsou důvodem, proč je tato oblast oblíbenou a vyhledávanou destinací zvláště pro seniory! Pojeďte s námi na nový dotovaný zájezd na Mar Menor v rámci programu Španělsko pro seniory 55+. Další informace o Murcii a léčivém bahně naleznete na http://www.murciaturistica.es/cz/ Tento zajímavě koncipovaný hotel je vybudován na ideálním místě, ze kterého je velmi dobrý přístup k oběma mořím (cca 100 - 150 m od každého). V okolí se nacházejí obchody, restaurace a bary. Pár zastávek od hotelu se nachází tzv. Jelení ostrov s ložiskem léčivého bahna. Jedno z nejstarších španělských měst - Cartagena, je od hotelu vzdáleno 25 km. Hotel je díky své poloze ideálním místem k ozdravným pobytům a odpočinku. Autobusová zastávka přímo u hotelu. Los Delfines 4* se nachází hned vedle Las Gaviotas 4* a oba hotely patří pod jeden hotelový řetězec Hotelania. Doba transferu z letiště Murcia do hotelu cca 45 min.
Vybavení
Recepce 24 hodin denně, výtah, restaurace, bar, bar u bazénu, venkovní bazén, sluneční terasa, lehátka u bazénu, úschovna zavazadel, TV místnost, Wi-Fi připojení v celém hotelu zdarma.
Ubytování
Pokoje s vlastním sociálním zařízením a balkonem, telefonem, satelitní TV, minilednicí, vysoušečem vlasů a klimatizací.
Stravování
POLOPENZE formou švédských stolů vč. sklenice vody a vína k večeři. Ve vybraných termínech je v základní ceně zahrnuta PLNÁ PENZE vč. sklenice vody a vína k obědu a k večeři.
Pláž
100-150 m od pláže Mar Menor a 100-150 m od pláže Středozemního moře. Hotel nedisponuje vlastním plážovým servisem. Plážový servis (slunečníky a plážová křesílka) k zapůjčení u delegátky zdarma (oproti vratné kauci) - pozor - omezené množství!
Cena zahrnuje
- Zpáteční letenka Praha – Murcia – Praha včetně všech poplatků* - Transfer letiště – hotel – letiště - 7/10/11 nocí ve 4* hotelu Los Delfines - Polopenzi příp. plnou penzi formou švédských stolů - 0,35l vody a 0,2l vína podávané k večeři (při plné penzi k obědu a k večeři) - 2 x pěší výlet (za léčivým bahnem a na typické trhy) - Plážový servis (slunečníky a křesílka) k zapůjčení u delegátky - Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu - Zákonné pojištění CK pro případ úpadku - Garance vrácení peněz v případě, že se zájezd z důvodu koronavirové krize neuskuteční * Let 28/5, 4/10, 7/10 je operován do/z Murcie nebo do/z Valencie
Cena nezahrnuje
- Fakultativní výlety a služby - Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu

Podobné zájezdy

Mar Menor pro seniory 55 - hotel Los Delfines ****

destinace: Španělsko, Murcía, La Manga del Mar Menor

termín:23.09. (Čt) - 30.09. (Čt) 2021 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Mar Menor pro seniory 55 - hotel Los Delfines
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Quality Tours s.r.o. IČO: 26122669
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...