Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Poznávací zájezd PŘÍRODNÍ KRÁSY A KULTURA MALLORCY

kufr pdf

Termín:20.05. (Pá) - 27.05. (Pá) 2022

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:933959

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 23 990 Kč

Poloha
1. DEN – Odlet z ČR na Mallorcu. 2. DEN – Volný den u moře. 3. DEN – Výlet do jihozápadní části ostrova. Přejezd přes jižní část pohoří SERRA DE TRAMUNTANA do městečka Valldemossa. Městečko VALLDEMOSSA – malebné městečko s kartuziánským klášterem, které se zalíbilo i F. Chopinovi a G. Sandové. ESTELLENCS – starobylá obec na strmých horských svazích s nádhernými výhledy. Přejezd přes vyhlídku MIRADOR DE RICARDO ROCA (výhledy na temně modré moře a příkrá skaliska) do původního rybářského přístavu PORT D'ANDRATX. Na závěr dne koupání na plážích jižní části ostrova. 4. DEN – Výlet do severní části Mallorcy k mysu CAP DE FORMENTOR – poloostrov s mohutnými skalnatými útesy. PORT DE POLLENCA – pěkný přístav, východisko výletních lodí. Kouzelné městečko ALCÚDIA připomínající ve svém středu barcelonskou gotickou čtvrť a s památkami na římskou část dějin. Koupání na některé ze zdejších nádherných pláží. 5. DEN – Dopoledne podrobná prohlídka města PALMA DE MALLORCA – hlavní město ostrova s významnými památkami připomínajícími jeho pohnutou minulost. Monumentální gotická katedrála La Seu postavená na zbytcích mešity, palác de l'Almudaina (původně arabský Alcazar), kostel sv. Eulanie, klášter sv. Františka, Arabské lázně aj. Odpoledne koupání a odpočinek na pláži. 6. DEN – Návštěva romantických městeček SOLLER a PORT DE SOLLER. Zájemci mohou mezi městečky projet historickou tramvají. V případě pěkného počasí možnost výletu lodí (platí se na místě) do romantické zátoky SA CALOBRA. Odtud procházka přes několik tunelů k ústí soutěsky TORRENT DE PAREIS a dále do nitra druhé největší evropské erozní soutěsky nebo koupání na romantické pláži. Cestou návštěva kláštera LLUC – hlavní poutní místo na ostrově proslulé již ve středověku díky tmavé sošce Panny Marie (La Moreneta). 7. DEN – Pobyt u moře. 8. DEN – Odlet do Prahy. 7x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
Cena zahrnuje
- Letecká doprava Praha-Mallorca-Praha - Doprava autobusem na výlety - 7x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím) - 7x polopenze - Průvodce
Cena nezahrnuje
- Pobytovou taxu (platba na místě v eurech) Upozornění: - Pořadí navštívených míst se může měnit. - Vhodné pro aktivní seniory, kterým nevadí náročnější program.

Podobné zájezdy

Poznávací zájezd PŘÍRODNÍ KRÁSY A KULTURA MALLORCY

destinace: Španělsko, Andalusie

termín:20.05. (Pá) - 27.05. (Pá) 2022 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Poznávací zájezd PŘÍRODNÍ KRÁSY A KULTURA MALLORCY
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Quality Tours s.r.o. IČO: 26122669
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...