Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Poznávací zájezd KORFU A ALBÁNIE

kufr pdf

Termín:25.09. (Ne) - 03.10. (Po) 2022

změnit termín

Délka pobytu:9 dní, 8 nocí

ID hotelu:912088

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 23 990 Kč

Poloha
1. DEN – Odlet z Prahy na Korfu. Dle času letu přejezd trajektem do Albánie. Ubytování. 2. DEN – Celodenní výlet do starobylého města GJIROKASTRA (UNESCO), rodiště bývalého diktátora Albánie, Envera Hoxhy, návštěva citadely s hodinovou věží, etnografického muzea, starého bazaru, či nádherné otomanské architektury okolních čtvrtí. Cestou zastávka u přírodní rezervace „MODRÉ OKO“, kde se podíváme na vyvěrající pramen křišťálové (pitné) vody z jeskyní přesahujících hloubku 72 metrů. 3. DEN – Největší archeologický areál v Albánii – BUTRINT (UNESCO). Procházka mezi zachovalými antickými objekty a nově vybudovaným špičkovým muzeem. Jedno z nejhezčích míst Albánské riviéry – KSAMIL – koupání v tyrkysové zátoce. 4. DEN – Trajekt zpět na Korfu, ubytování, pobyt u moře. 5. DEN – Celodenní výlet: Romantický ACHILLION - zámeček císařovny Sissi, přejezd na poloostrov KANÓNI s výhledem na Myší ostrov (Pontikonisi), klášter Vlacherna a přistávací dráhu korfského letiště umístěnou přímo u moře. Cestou do hlavního města Kerkyra zastávka u vykopávek starověkého města Korfu a římských lázní, procházka parkem MON REPOS. KERKYRA (UNESCO) - hlavní město ostrova s pevnostmi, byzantskými kostely a mnoha dalšími památkami. Procházka centrem města okolo hlavních památek (Stará pevnost, Palác sv. Michala a Jiří, třída Liston, kostel sv. Spyridona). Individuální volno na nákupy nebo návštěvu památek. 6. DEN – Pobyt u moře. Pro zájemce fakultativně: lodní výlet do městečka PARGA (významné město na řecké pevnině s benátskou pevninou) a na řecký ostrov PAXOS. 7. DEN – Severozápadní pobřeží ostrova - městečko SIDÁRI - krásně tvarované pískovcové skály, které dotvářejí kulisu plážím, známý Kanál lásky. Severovýchodní pobřeží ostrova - oblíbené turistické městečko KASSIOPI s malým přístavem. Cesta východním pobřežím ostrova a přejezd na západní pobřeží, návštěva likérky s ochutnávkou. PALEOKASTRITSA - jeden z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších koutů ostrova. Malebná zátoka se spletitými poloostrovy v tyrkysovém moři. Vyhlídka BELLA VISTA považovaná za nejkrásnější na Korfu. Vyhlídka na ANGELÓKASTRO - zříceniny byzantské pevnosti na vysokém skalisku vypínajícím se nad pobřežím. Nádherný výhled a subtropická vegetace dávají místu magický nádech. 8. DEN – Pobyt u moře. 9. DEN – Odlet z Korfu do Prahy. 8 nocí v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
Cena zahrnuje
- Letecká přeprava včetně všech tax - Doprava autobusem dle programu - Průvodce - 8 nocí v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím) - 7 - 8x polopenze (dle času letu)
Cena nezahrnuje
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu - Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů - Fakultativní výlety a služby Upozornění: - Pořadí navštívených míst se může měnit. - Vhodné pro aktivní seniory, kterým nevadí náročnější program.

Podobné zájezdy

Poznávací zájezd KORFU A ALBÁNIE

destinace: Řecko, Poznávací zájezdy - Řecko, Řecko

termín:25.09. (Ne) - 03.10. (Po) 2022 (9 dní, 8 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Poznávací zájezd KORFU A ALBÁNIE
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Quality Tours s.r.o. IČO: 26122669
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...