Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

To nejlepší z pomezí čtyř zemí s návštěvou Zugspitze

kufr pdf

Termín:12.08. (St) - 16.08. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:874471

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 9 198 Kč

Program
1. den:
odjezd z ČR v ranních hodinách do Rakouska se zastávkou na odpočívadle nad Mondským jezerem. Kolem Salzburku dorazíme do Jenbachu. Nejstarší parní ozubnicovou železnicí na světě vyjedeme k jednomu z nejkrásnějších tyrolských jezer Achensee (jízdné cca 15 EUR není v ceně zájezdu). Následuje zastávka ve Wattens kde se nachází křišťálový svět hudby vůní a barev firmy Swarowski (vstupné cca 15 EUR není v ceně zájezdu), odkud pokračujeme dále do místa ubytování v okolí Landecku, ubytování, večeře, nocleh.

2. den:
po snídani pojedeme proti proudu řeky Inn do nejkrásnějšího údolí východního Švýcarska Engadinu. Pokračujeme k návštěvě vysokohorského střediska zimních sportů a olympijského města Svatého Mořice. Po individuální prohlídce města pokračujeme vysokohorskou silnicí k průsmyku Bernina, pod nímž vyjedeme lanovkou na vyhlídku Diavolezza. Adhezivní Rétskou drahou (jízdné cca 20 CHF není v ceně) pokračujeme kolem Berninského hospice a dále průsmykem Bernina, odkud sérií nádherných serpentin a spirálových tunelů a přes jediný kruhový viadukt v Evropě klesá vlak skoro o 2 000 metrů níže do Campocologno na hranicích s Itálií, kde čeká autobus. Návrat do místa ubytování přes vrchol Berninského průsmyku a údolím Engadin. Večeře, nocleh.

3. den:
po snídani projedeme kolem Innsbrucku přes Brennerský průsmyk, s krátkou zastávkou v Brixenu, kde byl v nuceném exilu K. H. Borovský, a odtud pokračujeme do metropole jižního Tyrolska, Bolzana, individuální prohlídka. Dále se zastavíme v romantickém lázeňském městečku Merano, individuální prohlídka. Zpět do místa ubytování dojedeme kouzelnou krajinou Horní Adiže a přes drsný Reschenpass. Večeře, nocleh.

4. den:
po snídani pojedeme přes Fernpass k Eibsee, odkud vyjedeme lanovkou na nejvyšší vrchol Německa Zugspitze (jízdné není v ceně). Pokračujeme k návštěvě Garmisch-Partenkirchenu, kde se zastavíme poblíž olympijské haly a projdeme si pěší zónu, kde se nachází stará lékárna a Neue Martinskirche. Pokračujeme k návštěvě olympijského areálu se skokanskými můstky. Asi kilometr pohodlné chůze odtud se nachází soutěska Partnachklamm, kterou během historie vytvarovaly divoké vody. Přes Mittenwald dojedeme do tyrolské metropole Innsbrucku. Individuální prohlídka olympijského města s pověstnou Zlatou stříškou, bronzovým průvodem velmožů u hrobky císaře Maxmiliána, Šlehačkovým domem i chrámem sv. Jakuba, kde je na oltáři obraz Madony od Cranacha st. Návrat do místa ubytování, večeře, nocleh.

5. den:
po snídani vyjedeme slavnou silnicí na Arlberský průsmyk. Přes Flexenpass a město Zürs, které se po zimní sezóně stává městem duchů, dojedeme do střediska zimních sportů Lech. Výjezd lanovkou na Schlegelkopf, odkud se otevírají nádherné pohledy na celou oblast. Pokračujeme údolím řeky Lech, kde se nacházejí nejkrásnější malované domy v Rakousku a přes Reutte a kolem Garmisch-Partenkirchenu a Mnichova se vracíme zpět do ČR. Příjezd v pozdních večerních hodinách (trasy z Moravy v časných ranních hodinách následujícího dne).

Destinace
Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Německo
Hotel
To nejlepší z pomezí čtyř zemí s návštěvou Zugspitze
Cena nezahrnuje
vstupy, jízdenky a lanovky cca 90 EUR a cca 50 CHF
Země
Rakousko

dopravu autokarem • průvodce • 4 noclehy s polopenzí v 3* hotelu • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Změna vyhrazena
Změna programu vyhrazena.
Poznámka
Zájezd je pořádán ve spolupráci s partnerskou CK Čedok.
Trasa 1: Opava, Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Jihlava (dálnice), Praha, Písek*, České Budějovice*
Trasa 2: Ostrava, Opava, Nový Jičín, Olomouc, Hradec Králové, Pardubice, Kutná Hora, Poděbrady, Praha, Tábor*, České Budějovice*
* jen nástup
Minimimální počet účastníků
36.
Fakultativní příplatky
1lůžkový pokoj 2 490 Kč • pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění - viz katalog str. 11

Podobné zájezdy

To nejlepší z pomezí čtyř zemí s návštěvou Zugspitze

destinace: Rakousko, Štýrsko, Štýrsko - ostatní

termín:12.08. (St) - 16.08. (Ne) 2020 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

To nejlepší z pomezí čtyř zemí s návštěvou Zugspitze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Firo - tour, a.s. IČO: 27869237
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...