Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Advent v Grazu s lipicány a čokoládou ****

kufr pdf

Termín:12.12. (So) - 13.12. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:889355

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 3 590 Kč

Poloha
ČOKOLÁDOVNA ZOTTER • GRAZ • SLOVINSKÉ TERMÁLY • HŘEBĆÍN PIBER
Program

1. den
V ranních hodinách vyjedeme z Brna (další nástupní místa trasa 2) do Rakouska. Kolem poledne nás bude čekat nejvyhledávanější štýrská továrna na čokoládu, ve které se čokoláda vyrábí výhradně z čokoládových bobů v bio kvalitě. Na prohlídce, spojené s ochutnávkou, uvidíme přes prosklenou architekturu do výrobních prostor a v mnoha kreativních stanicích pro mlsouny zažijeme jedinečné spektrum chutí od Zottera: sýr, slanina nebo dokonce ryba v čokoládě, zde je možné zakoupit všechno! Poté nás již bude očekávat vánoční atmosféra hlavního města rakouského adventu. Prohlédneme si historické centrum města Graz, které je od roku 1999 zapsáno na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Navštívíme hlavní náměstí s krásnou budovou radnice, které je místem konání tradičních vánočních trhů. „Městečko“ tvořené stánky s občerstvením, řemeslnými výrobky, tradičními cukrovinkami a nápoji na zahřátí nás zláká svou adventní atmosférou klidu a pohody. Zdejší oblíbený nápoj „Feuerzangenbowle“, lahodná hořící směs vína a rumu, nás zahřeje na těle i na duši. Uvidíme jedinečný ledový betlém a největší adventní kalendář na světě, na trzích si budeme moci zakoupit rozmanité selské produkty, místní kulinářské speciality, svařené víno i punč, vánoční pečivo, dřevěné výrobky nebo třeba domácí špek s jalovcem. Zážitkem bude i výjezd zubačkou na hradní vršek Schlossberg s hodinovou věží a pevností, odkud se nám otevřou nádherná panoramata. Na ubytování a večeři přijedeme do slavné slovinské termální oblasti při úpatí okraje kopců Slovinské Gorice s vodou tak blahodárnou pro lidský organismus, že lahve s ní putovaly na císařský dvůr do Vídně i do papežského paláce. Ubytujeme se v lázeňském rezortu a budeme mít možnost koupání v rozsáhlém termálním areálu (do 21 hod.). Za příplatek možnost masáží.
2. den
Po snídani se ještě necháme hýčkat v termálních lázních s vodou o teplotě 24 – 36 °C dle výběru bazénů s možností využití saun. V 11 hodin odjedeme a vrátíme se do Rakouska, abychom zastihli velkou atrakci Štýrska. Kdo by neznal lipicány, nejstarší kulturní plemeno Evropy? Ale víte, že pochází ze Štýrska a že každoročně přijde na svět více než 30 hříbat? Nejen to se dozvíme ve spolkovém hřebčínu v Piberu, který je domovem koní Španělské jezdecké školy. A co víc? Že jste ještě nezažili vánoční trhy v hřebčínu? Pak máte jedinečnou šanci, neboť jen tři dny v roce a to právě v čase našeho adventního setkání, pořádá hřebčín Španělské jízdárny adventní market v okolí hřebčína na zámku Piber. Příjezd do Brna v cca 21 hod.
Příplatky
jednolůžkový pokoj (os/pobyt) - 590,- Kč | pojištění léčebných výloh a storna (os/pobyt) - 116,- Kč | vstup do hřebčína v Piberu cca 12 € (os/pobyt) | čoko tour v čokoládovnš Zotter s ochutnávkou cca 16,50 (os/pobyt)
Doprava autobus - cena zahrnuje
dopravu autobusem
1× ubytování se snídaní ve 2lůžkových pokojích v hotelu 4*
vstup do termálního areálu
1× polopenzi (švédský stůl)
průvodcovské služby
Nástupní místa
Břeclav - 250 Kč
Brno
Hodonín - 300 Kč
Strážnice - 300 Kč
Uherské Hradiště - 300 Kč
Veselí nad Moravou - 300 Kč
Prijezdy
Brno
Odjezdy
Brno

Podobné zájezdy

Advent v Grazu s lipicány a čokoládou ****

destinace: Rakousko, Štýrsko, Štýrsko - ostatní

termín:12.12. (So) - 13.12. (Ne) 2020 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Advent v Grazu s lipicány a čokoládou
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Travel 2002, s. r. o. IČO: 46980211
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...