Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Advent na dvoře císařů aneb luxusní adventní víkend s koupáním 2020 ****

kufr pdf

Termín:05.12. (So) - 06.12. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:889343

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 3 590 Kč

Poloha
SCHLOSS HOF • LÁZNĚ SÁRVÁR • SCHÖNBRUNN
Program

1. den
V ranních hodinách odjedeme z Brna (další nástupní místa trasy 1, 2) do Rakouska, abychom se ponořili do atmosféry imperiálních Vánoc na zámku Schloss Hof východně od Vídně. Tento panský zámek spolu s největší barokní zahradou v zemi tvoří nádhernou kulisu pro zámeckou vánoční vesničku. Můžeme si vybírat z nepřeberné nabídky drobných dárečků, pochutnat si na místních specialitách, děti se mohou mazlit se zvířátky v mini ZOO a můžeme také absolvovat vánoční prohlídku zámku, při které budeme nejen obdivovat jesličky ve vánoční kapli, ale také budeme i my obdarováni na památku šálkem naplněným horkým punčem. Odpoledne přejedeme do Maďarska. Ubytujeme se v luxusním 4* hotelu, který je koridorem přímo spojen s lázněmi Sárvár. Až do pozdních večerních hodin tak můžeme relaxovat v termálech, které za svůj vznik vděčí dvěma pramenům o rozličných teplotách 43–83 °C a disponují ohromnou plochou 5 000 m². Lázně jsou členem Královských lázní Evropy. Odpočinout si budeme moci ve vnitřních lázeňských bazénech nebo ve dvou částečně krytých s nimi propojených venkovních bazénech s masážními tryskami. K této relaxační zóně přibyl nový krytý pavilon určený dětem s bazénem s vlnobitím, tobogány a zážitkovým bazénem i pro nejmenší děti. Po večeři v hotelu, která je podávána formou švédského stolu, se můžeme projít do vánočně vyzdobeného centra lázeňského městečka s renesančním zámkem.
2. den
Dopoledne se ještě necháme hýčkat v termálních lázních. V poledne odjedeme zpět do Rakouska a tentokrát se zastavíme ve vídeňském Schönbrunnu. Tak jako každý rok se i letos nechají návštěvníci z celého světa okouzlit jedinečnou vánoční atmosférou kulturního a vánočního trhu v zámku Schönbrunn. Třpytivá světla na vánočním stromu před barokním zámkem nás zavanou na císařský dvůr s atmosférou Vánoc. Návštěvníci zde mohou ochutnávat, vybírat z nabídky uměleckých řemesel anebo se prostě jen kochat typickou předvánoční atmosférou. Svůdná vůně perníku, punče a pečených kaštanů se vznáší nad schönbrunnskou dvoranou a zve k zastavení mimo všechen spěch a shon. O přízeň návštěvníků bude usilovat bezmála 80 vystavovatelů z Rakouska a sousedních zemí. Předvánoční náladu pomohou vytvořit adventní koncerty a bohatý program nejen pro děti se postará o spoustu zábavy. Ve vánoční dílně si děti zkusí vyrobit pod vedením zkušených řemeslníků vlastní ozdoby. A betlém s více než 190 figurkami, instalovaný pod vánočním stromem, určitě přitáhne pohledy všech návštěvníků. Příjezd do Mikulova, Brna ve večerních hodinách (cca 20 hod.).
Příplatky
jednolůžkový pokoj (os/pobyt) - 1200,- Kč | pojištění léčebných výloh a storna ERV (os/pobyt) - 116,- Kč | pobytová taxa cca 2 EUR/os./noc (platba na místě) | Předpokládané vstupné do areálu Schloss Hof 7-22 EUR (podle zvoleného okruhu).
Doprava autobus - cena zahrnuje
dopravu autobusem
1× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš. v hotelu 4*
1× polopenzi (švédský stůl)
vstup do lázní Sárvár a půjčení županu
průvodcovské služby
Nástupní místa
Břeclav - 250 Kč
Hodonín - 300 Kč
Jihlava - 300 Kč
Strážnice - 300 Kč
Uherské Hradiště - 300 Kč
Velká Bíteš - 200 Kč
Velké Meziříčí - 300 Kč
Veselí nad Moravou - 300 Kč
Žďár nad Sázavou - 300 Kč
Prijezdy
Brno
Odjezdy
Brno

Podobné zájezdy

Advent na dvoře císařů aneb luxusní adventní víkend s koupáním 2020 ****

destinace: Rakousko, Štýrsko, Štýrsko - ostatní

termín:05.12. (So) - 06.12. (Ne) 2020 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

Advent na dvoře císařů aneb luxusní adventní víkend s koupáním 2020
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Travel 2002, s. r. o. IČO: 46980211
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...