Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

SLOVINSKO A KORUTANY

kufr pdf

Termín:09.12. (St) - 13.12. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:912131

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 6 990 Kč

Poloha
Nebylo by příjemné užít si poklidnou vánoční atmosféru adventních trhů spojenou s wellness pobytem v hotelu 4* mimo domov? Adventní čas k tomu přímo vybízí. A zde je hned několik důvodů, proč s námi vyrazit právě do Slovinska pod vysoké vrcholky Julských Alp: kouzelné zimní scenérie, pohádkový vánoční trh městečka Bled ležícího na břehu bledského jezera, které v této době působí přímo magicky, návštěva půvabné slovinské metropole Ljublana s nejkrásnějšími vánočními trhy v celém Slovinsku, na skok do rakouských Korutan, na vánoční svařák (Gluhwein) a tradiční klobásu (Bratwurst). Při tom všem se zahřejeme v termálních lázních u jezera Bled obklopeného zasněženými alpskými vrcholky.

Bled – Ljubljana – Villach – Klagenfurt
Ubytování
Ubytování je zajištěno dle vašeho výběru v hotelu Savica nebo v hotelu Rikli, nedaleko malebného jezera Bled. Živa wellness centre nabízí komplex bazénů, venkovní finskou saunu s výhledem na jezero, sauny, masáže a bohatou nabídku wellness programů s alpským charakterem.
Hotel 4* Savica Garni – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, klim., sat. TV, minibar. Klienti hotelu mají vstup zdarma do termálních bazénů wellness centra Živa v hotelu Rikli Balance - max. 3 hod. denně.Hotel 4*+ Rikli Balance – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, klim., sat. TV, minibar, balkon. Wellness centrum Živa s největším komplexem termálních bazénů v Bledu (dražší varianta ubytování) - neomezeně.
Program
1. den zájezdu:
V pozdních večerních hodinách odjezd z ČR.

2. den zájezdu:
Ráno příjezd do letoviska BLED s dominantním Bledským hradem, který se tyčí nad městem ve výšce 130 m. Snídaně v hotelu a pěkná promenáda podél malebného Bledského jezera se stejnojmenným ostrůvkem, jemuž vévodí barokní kostel Nanebevzetí Panny Marie ze 17.stol. Návštěva vánočního trhu, pohádková předvánoční atmosféra. Odpoledne ubytování na hotelu (cca ve 14.00 hod), relaxace, wellness
3. den zájezdu:
Po snídani wellness a relaxace. Odpoledne odjezd do LJUBLANĚ, elegantní metropole Slovinska, jemuž vtiskl secesní podobu u nás dobře známý architekt J. Plečnik. Nad městem se vypíná středověký Ljubljanski grad k němuž lze vyjet lanovkou. Seshora nádherné výhledy na město. Procházka malebným historickým centrem s barokními stavbami a nejkrásnější adventní trhy v celém Slovinsku, jejichž atmosféru umocňuje vůně svařeného vína a slovinských dobrot. Zájemci mohou navštívit také Plečnikovu tržnici s bohatým výběrem místních specialit a výrobků. Návrat na hotel, individuální volno.
4. den zájezdu:
Dopolední wellness a relaxace. Odpoledne odjezd do rakouských Korutan, návštěva městečka VILLACH kouzelně položeného na řece Drávě, které je tím pravým místem pro návštěvu v předvánočním čase. Procházka Starým městem se středověkými uličkami a Hlavním náměstím obklopeném historickými budovami. Vánoční výzdoba a kouzelná atmosféra adventního trhu s místními specialitami dokonale umocňují půvab města. Návrat na hotel, individuální volno. 

5. den zájezdu
Po snídani se vydáme na cestu domů. Cestou zastávka v KLAGENFURTU, hlavním městě Korutan, kterému se díky nádherně zrestaurovaným palácům přezdívá renesanční klenot. Snad vůbec nejvýznamnější památkou je gotický kostel sv. Jakuba s vysokou gotickou věží, z jejíhož vrcholu se můžete kochat výhledem na město a okolní krajinu. Okusíme pravou předvánoční atmosféru adventních trhů na náměstí Neuer Platz a na pěší zóně, vůně kadidla, pečených jablek, čerstvého chvojí. Za zvuků sváteční hudby a tradičních koled si můžete pochutnat na tradiční klobáse a dalších vyhlášených vánočních pochoutkách. Odjezd do ČR. Předpokládaný návrat ve večerních hodinách (hranice cca ve 20.00 hod).
Cena zahrnuje
 • dopravu lux. klim. busem,
 • 3x ubytování v hotelu**** nebo ****+ - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím,
 • 4x snídani,
 • služby wellness centra Živa v htl Rikli Balance,
 • průvodce CK
Cena nezahrnuje
 • pobyt. taxu 3,13 €/os./noc,
 • registrační poplatek 1€ (platby na místě),
 • vstupné,
 • fakult. služby a vše ostatní co není uvedeno v odstavci „cena zahrnuje“.
Fakultativní příplatek
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 180 Kč,
 • 3x večeře 650 Kč,
 • hotel Savica Garni - 1lůžk. pokoj 1900 Kč (povinné při nedoobsazení), 
 • hotel Rikli Balance - 1lůžk. pokoj 3300 K (povinné při nedoobsazení), 
 • Poznámka: 1lůžk. pokoje v obou hotelích pouze na vyžádání v CK
Nástupní místa
09.12. - 13.12. odjezd A, B, L
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Podobné zájezdy

SLOVINSKO A KORUTANY

destinace: Rakousko, Poznávací zájezdy - Rakousko, Rakousko

termín:09.12. (St) - 13.12. (Ne) 2020 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

SLOVINSKO A KORUTANY
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Redok Travel, s.r.o. IČO: 25258281
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...