Itálie - dovolená u moře léto 2019

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

RELAXACE V ALPÁCH - Tyrolské Alpy ****

kufr pdf

Termín:18.07. (So) - 24.07. (Pá) 2020

změnit termín

Délka pobytu:7 dní, 6 nocí

ID hotelu:887738

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 12 390 Kč

Poloha
1. DEN – Odjezd z Prahy ve večerních hodinách. 2. DEN – Průjezd v malebných údolích ÖTZTAL a VENTERTAL do nejvýše položeného horského střediska v Tyrolsku VENT (1 895 m). Odtud výlet do údolí ROFENTAL nebo možnost výjezdu lanovkou na STABLEIN, která leží pod druhou nejvyšší horou Rakouska WILDSPITZE (3 772 m). Pěší túra vyhlídkovou cestou k chatě BRESLAUER HÜTTE s výhledy na ledovce okolních třítisícovek. Dojezd na ubytování. 3. DEN – Turistické středisko GALTÜR, výjezd lanovkou na BIRKHAHNKOPF (2035 m) ležící na hranicích Tyrolska-Vorarlberska, pohodlný sestup nádhernou přírodou k jezerům KOPS STAUSEE (1809 m) a ZEINISSEE nebo výstup na vrchol BREITSPITZ (2196 m) s kruhovým rozhledem na okolní třítisícovky. 4. DEN – Výlet pod mohutný horský masiv SILVRETTA: výjezd horskou vyhlídkovou silnicí SILVRETTA-HOCHALPENSTRASSE k jezeru SILVRETTA STAUSEE. Od jezera pěší turistika kolem malinkých jezírek k horské chatě SAARBRÜCKNER HÜTTE (2 538 m), která leží přímo pod třítisícovými masivy GROßES SEEHORN a GROßLITZNER. 5. DEN – Malebné městečko UMHAUSEN, které leží na začátku údolí Ötztal. Pěší výlet přes ÖTZI-DORF (historická obydlí Ötziho), kolem masivního vodopádu STUIBENFALL, který je největší v Tyrolsku, do vesnice NIEDERTHAI a přes zajímavé vyhlídky zpět do Umhausenu. LANDECK – město v horní části údolí Innu s působivým dominantním hradem. Turistické středisko a východisko výletů do západního Tyrolska. 6. DEN – Městečko ISCHGL v údolí Paznauntal. Výjezd lanovkou k hraničnímu hřebeni se Švýcarskem. Výlet na VIDERJOCH s výhledy na Samnaugruppe a ostatní okolní horské skupiny. 7. DEN – Výlet do údolí PITZTAL: výjezd lanovkou k Zeiger Restaurant a pěší okružní výlet přes Sechszeiger (2 392 m) a HOCHZEIGER (2 560 m), ze kterého jsou nádherné kruhové výhledy po okolních téměř třítisícových masívech. Návrat lanovkou k autobusu. Odjezd do Čech. Příjezd v nočních hodinách. 5x ubytování v ****hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím) s polopenzí
Program zájezdu

Cena obsahuje
- Dopravu autobusem - 5x ubytování v ****hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím) - 5x polopenze - Průvodce - Kartu Silvretta (vybrané lanovky a mýtné v ceně - 3., 4. a 6. den)
Cena nezahrnuje
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu - Fakultativní výlety a služby Upozornění: - Pořadí navštívených míst se může měnit. - Vhodné pro aktivní seniory, kterým nevadí náročnější program.

Podobné zájezdy

RELAXACE V ALPÁCH - Tyrolské Alpy ****

destinace: Rakousko, Poznávací zájezdy - Rakousko, Rakousko

termín:18.07. (So) - 24.07. (Pá) 2020 (7 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

RELAXACE V ALPÁCH - Tyrolské Alpy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Quality Tours s.r.o. IČO: 26122669
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...