Itálie - dovolená u moře léto 2019

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Hory a termální lázně RAKOUSKA ****

kufr pdf

Termín:04.08. (Ne) - 10.08. (So) 2019

změnit termín

Délka pobytu:7 dní, 6 nocí

ID hotelu:813167

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 11 790 Kč

Poloha
U všech zájezdů slehkou pěší turistikou proběhne ubytování až po skončení programu, tj. v odpoledních nebo večerních hodinách. Mějte, prosím, připravené věci na turistiku předem v příručním zavazadle. CK si vyhrazuje právo změnit typ i místo ubytování dle aktuální situace za ubytování stejné kategorie. Ubytování je zajištěno 6x ve 4* hotelu Alpenkrone ve Filzmoos u Flachau. Hotel se nachází vkrásné krajině v nadm. výšce 1139 metrů, s výhledem na Filzmoos. Hotel má vnitřní bazén. Součástí hotelu je dále fitness, sauna a stolní tenis. Ubytování je ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, TV a balkonem.
Program zájezdu

Popis zájezdu
Alpy pro aktivní seniory (a nejen pro ně) Tento zájezd Vás zavede do nejznámějšího národního parku Rakouska Vysoké Taury. NP Vysoké Taury je překrásná oblast kolem nejvyššího rakouského štítu Grossglockner. Vysoké Taury mají více než 300 vrcholů přesahujících 3 000 m a několik ledovců. Mezi turistické magnety patří i upravená lázeňská městečka (Bad Gastein aj.). Ubytování je zajištěno v pěkném hotelu****, kde klienti mohou využít bazén a saunu. 1. den (ne): Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. Pěkný výlet pod severní stěnou Dachsteinu kolem jezer VORDERER a HINTERER GOSAUSEE , kde z vod jezera vyrůstá ohromný, ledovcem pokrytý Dachstein. Cestou na ubytování procházka v soutěsce LAMMERKLAMM. 2. den (po): Procházka jedinečnou hlubokou soutěskou LICHTENSTEINKLAMM po dřevěných mostíkách nad dravou bystřinou sevřenou strmými skalními stěnami. Poté výjezd lanovkou z městečka DORFGASTEIN na vyhlídkový vrchol FULSECK. Lehká procházka po hřebeni, která skýtá pěkné výhledy na okolní hory vysoké přes 2500 m a také dolů do Gasteinského údolí. Odpoledne koupání a odpočinek v moderních termálních lázních BAD HOFGASTEIN . 3. den (út): Výjezd lanovkou Ikarus do úchvatného světa hor nad městečko WERFENWENG , odkud se naskýtá nádherný kruhový výhled na okolní alpské velikány skupiny TENNENGEBIRGE. Odpoledne návštěva impozantního středověkého hradu HOHENWERFEN, který se majestátně tyčí nad celým údolím. 4. den (st): Výjezd k malebnému jezeru ZAUCHENSEE , dále lanovkou k GAMSKOGELHÜTTE. Odtud pěší výlet s nádhernými výhledy panoramatickou cestou mezi růžovými azalkami. Nejzdatnější mohou vyjít na vrcholy TAGWEIDEGG a SCHWARZKOPF. Odpoledne koupání a relaxace v lázních Amadé Altenmarkt. 5. den (čt): Pobyt v hotelu, pro zájemce fakultativně: Výlet do malebného termálního údolí GASTEINER TAL. Výjezd lanovkou na STUBNER KOGEL. Pěší výlet panoramatickou cestou Otto Reichert Weg s výhledy na okolní velikány a údolí Gasteinertal.. Návštěva proslulých lázní BAD GASTEIN , kde přímo v centru městečka se nachází romantické vodopády. Koupání a relaxace v termálních lázních FELSENBAD. 6. den (pá): Výlet z romantického městečka WAGRAIN , které je přezdíváno“ městečko květin“. Výjezd lanovkou „Flying Mozart“ nad městečko na KOGLALM. Pěkná pěší túra po hřebeni s překrásnými výhledy na RADSTTÄTSKÉ ALPY k vrcholkům GRIESSENKARECK a SAUKARKOPF. Návrat cestou Bettlersteig a Blumenweg. 7. den (so): Ráno odjezd do SALZBURGU (UNESCO), kde Vám program otevírá dveře do mnoha památek a muzeí (např. Mozartův rodný dům, projížďka lodí po řece Salzach , hrad HOHENSALZBURG včetně výjezdu pozemní lanovkou aj.). Salzburg je nádherné město ležící v krásné krajině pod Alpami, dominuje mu mohutný Dóm a vysoko nad městem stojící bílá pevnost Hohensalzburg. Příjezd do Čech ve večerních hodinách.
Cena neobsahuje
- Komplexní pojištění léčebných výloh vč. pojištění pro případ storna zájezdu - 5. den výlet (příplatek: 390 Kč) - 1/1 pokoj (příplatek: 4200 Kč) UPOZORNĚNÍ: - Pořadí navštívených míst se může měnit. - Vhodné pro aktivní seniory, kterým nevadí náročnější program. - Minimální počet pro uskutečnění: 26 osob
Cena zahrnuje
- Dopravu autobusem - Průvodce - 6x ubytování v hotelu**** - 6x polopenzi

Podobné zájezdy

Hory a termální lázně RAKOUSKA ****

destinace: Rakousko, Poznávací zájezdy - Rakousko, Rakousko

termín:04.08. (Ne) - 10.08. (So) 2019 (7 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

Hory a termální lázně RAKOUSKA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Quality Tours s.r.o. IČO: 26122669
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...