Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

TORRE PRAIA PORTO SANTO A RIU PALACE MADEIRA ****

kufr pdf

Termín:05.10. (Po) - 12.10. (Po) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:878995

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 32 490 Kč 28 590 Kč

Poloha

Využijte jedinečné možnosti poznání hned dvou ostrovů souostroví Madeira. Pobyt začnete a zakončíte vždy na ostrově Madeira. Ta se pyšní bohatou a nespoutanou přírodou. Nachází se zde neuvěřitelné množství stezek vybízejících k celodenním túrám při nichž vás uchvátí nádherné scenérie a krásy okolí. Madeira je hlavním a největším ostrovem souostroví. V rámci kombinace přejedete lodním trajektem na druhý největší a zároveň obydlený ostrov, Porto Santo. Porto Santo je unikátní pro svoji devět kilometrů dlouhou nádhernou písečnou pláž. Počet obyvatel čítající méně než 5000 lidí a malé množství ubytovacích kapacit tvoří z ostrova doposud nedotčené místo Evropy.

RIU Palace Madeira
Čtyřhvězdičkový hotel hotelové sítě RIU, která je vždy zárukou skvělého zázemí a kvalitních služeb, je situován v oblasti Canico de Baixo a poskytuje překrásné výhledy na Atlantský oceán. Velice příjemný hotel disponuje dvěma venkovními bazény, vnitřním bazénem a dětským bazénem. Dobré jídlo si můžete vychutnat v hlavní či tematické restauraci. Centrum s možností nákupů je od hotelu vzdálené dva kilometry. Kamenitá pláž se nachází 30 metrů od hotelu. Pobyt v hotelu Riu Palace Madeira lze kombinovat s golfem či poznáváním ostrova.

Torre Praia Porto Santo
Hotelový komplex leží přímo u krásné a vyhlášené písčité pláže ostrova v docházkové vzdálenosti od samotného centra Vila Baleira. V těsné blízkosti hotelu se můžete těšit vodním sportům, jízdě na koních, golfu. V resortu pak můžete využít služeb polopenze či All Inclusive, fitness i radovánek u bazénu.

V ceně zájezdu je zahrnuto:

  • Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků. 4 noci v hotelu Torre Praia Porto Santo s polopenzí či All Inclusive, 3 noci v hotelu RIU Palace Madeira s polopenzí nebo All Inclusive, lodní trajekt Madeira–Porto Santo–Madeira, transfery klimatizovaným autobusem, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta (na ostrově Porto Santo je delegát k dispozici na telefonu), povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto:

  • Doporučený příplatek za cestovní pojištění 599 Kč / pobyt / dospělá osoba a 349 Kč / pobyt / dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu), fakultativní služby.

Upozornění

  • Po příletu vás čeka transfer do hotelu RIU Palace Madeira na ostrově Madeira. 2. den odjezd na ostrov Porto Santo v časných ranních hodinách, kde strávíte 4 noci. 6. den následuje transfer zpět na ostrov Madeira a ubytování v hotelu RIU Palace Madeira. Změna programu je vyhrazena.

Podobné zájezdy

TORRE PRAIA PORTO SANTO A RIU PALACE MADEIRA ****

destinace: Portugalsko, Madeira, Funchal + Porto Santo

termín:05.10. (Po) - 12.10. (Po) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

TORRE PRAIA PORTO SANTO A RIU PALACE MADEIRA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Exim Tours, a.s. IČO: 45312974
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...