Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

PRAIA DOURADA PORTO SANTO A DOM PEDRO GARAJAU ***

kufr pdf

Termín:05.10. (Po) - 12.10. (Po) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:878993

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 23 190 Kč 20 490 Kč

Poloha

Využijte jedinečné možnosti poznání hned dvou ostrovů souostroví Madeira. Pobyt začnete a zakončíte vždy na ostrově Madeira. Ta se pyšní bohatou a nespoutanou přírodou. Nachází se zde neuvěřitelné množství stezek vybízejících k celodenním túrám při nichž vás uchvátí nádherné scenérie a krásy okolí. Madeira je hlavním a největším ostrovem souostroví. V rámci kombinace přejedete lodním trajektem na druhý největší a zároveň obydlený ostrov, Porto Santo. Ostrov je unikátní pro svoji devět kilometrů dlouhou nádhernou písečnou pláž. Počet obyvatel čítající méně než 5000 lidí a malé množství ubytovacích kapacit tvoří z ostrova doposud nedotčené místo Evropy.

Dom Pedro Garajau
Hotelový komplex se nachází v letovisku Garajau, které se za poslední roky neustále rozvíjí a stává se stále vyhledávanějším turistickým cílem. Resort se pyšní přátelskou atmosférou. Do okolí i samotného centra Funchal s možností nákupů či posezení a zábavy v jednom ze zdejších barů a restaurací se lze snadno dostat místní hromadnou dopravou. Resort nabízí dva venkovní bazény.

Praia Dourada Porto Santo
Hotel se nachází v samém srdci ostrova, leží v centru městečka Vila Baleira pouhých 200 metrů od písečné pláže. Útulný hotel nabízí účelně vybavené pokoje a komfortní vybavení. Díky svojí poloze hotel tvoří ideální výchozí bod pro odpočinek na pláži ale i poznávání zdejšího okolí. Wi-Fi připojení na recepci. V okolí lze využít golfu, různých vodních sportů a jízdy na koních. Doporučit lze také zapůjčení kol.

V ceně zájezdu je zahrnuto:

  • Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků. 4 noci v hotelu Dom Pedro Garajau se snídaní nebo polopenzí, 3 noci v hotelu Praia Dourada se snídaní nebo polopenzí, lodní trajekt Madeira–Porto Santo–Madeira, transfery klimatizovaným autobusem, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta (na ostrově Porto Santo je delegát k dispozici na telefonu), povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto:

  • Doporučený příplatek za cestovní pojištění 599 Kč / pobyt / dospělá osoba a 349 Kč / pobyt / dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu), fakultativní služby.

Upozornění

  • Po příletu vás čeká transfer do hotelu Dom Pedro Garajau na ostrově Madeira. 2. den odjezd na ostrov Porto Santo v časných ranních hodinách, kde strávíte 3 noci. 5. den následuje transfer zpět na ostrov Madeira a ubytování v hotelu Dom Pedro Garajau. Změna programu je vyhrazena.

Podobné zájezdy

PRAIA DOURADA PORTO SANTO A DOM PEDRO GARAJAU ***

destinace: Portugalsko, Madeira, Funchal + Porto Santo

termín:05.10. (Po) - 12.10. (Po) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

PRAIA DOURADA PORTO SANTO A DOM PEDRO GARAJAU
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Exim Tours, a.s. IČO: 45312974
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...