Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

PESTANA ROYAL + PESTANA PORTO SANTO *****

kufr pdf

Termín:25.09. (Pá) - 05.10. (Po) 2020

změnit termín

Délka pobytu:11 dní, 10 nocí

ID hotelu:879267

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 46 890 Kč 42 990 Kč

Poloha

Využijte jedinečné možnosti poznání hned dvou ostrovů souostroví Madeira. Pobyt začnete a zakončíte vždy na ostrově Madeira. Ta se pyšní bohatou a nespoutanou přírodou. Nachází se zde neuvěřitelné množství stezek vybízejících k celodenním túrám při nichž vás uchvátí nádherné scenérie a krásy okolí. Madeira je hlavním a největším ostrovem souostroví. V rámci kombinace přejedete lodním trajektem na druhý největší a zároveň obydlený ostrov Porto Santo. Porto Santo je unikátní pro svoji devět kilometrů dlouhou nádhernou písečnou pláž. Počet obyvatel čítající méně než 5000 lidí a malé množství ubytovacích kapacit tvoří z ostrova doposud nedotčené místo Evropy.

Pestana Royal Premium Ocean & SPA Resort
Pestana Royal Ocean se nachází ve Funchalu, pouhé dvě minuty pěšky od pláže Formosa (největší pláž ve městě) s panoramatickým výhledem na kopec Cabo Girao. Užijte si pobyt plný relaxace, zábavy, lahodných pokrmů a osvěžujících drinků. Hotel nabízí služby All Inclusive a lze ho doporučit klientům vyhledávajícím odpočinkovou, bezstarostnou dovolenou. K dispozici jsou zde dva bazény, dětský bazén a pláž, která je tvořena vulkanickými kameny, které v kombinaci s křišťálově čirými vlnami vytváří nádherné prostředí.

Pestana Porto Santo
Luxusní hotelový komplex nabízí služby All Inclusive a leží na ostrově Porto Santo. Komplex je často označován nejlepším All Inclusive rezortem v Evropě. Nádherná písečná pláž, služby na vysoké úrovni a areál ležící v krásné zeleni o rozloze 30 000 m2, jsou zárukou příjemné, ničím nerušené dovolené. K dispozici jsou dva venkovní bazény, šest restaurací a pět barů.

V ceně zájezdu je zahrnuto:

  • Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků. 4 noci v hotelu Pestana Porto Santo s All Inclusive, 6 nocí v hotelu Pestana Premium Ocean & SPA Resort s All Inclusive, lodní trajekt Madeira–Porto Santo–Madeira, transfery klimatizovaným autobusem, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta (na ostrově Porto Santo je delegát k dispozici na telefonu), povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto:

  • Doporučený příplatek za cestovní pojištění 599 Kč / pobyt / dospělá osoba a 349 Kč / pobyt / dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu), fakultativní služby.

Upozornění

  • Po příletu vás čeka transfer do hotelu Pestana Royal Premium Ocean & SPA Resort na ostrově Madeira. 2. den odjezd na ostrov Porto Santo v časných ranních hodinách, kde strávíte 4 noci. 6. den následuje transfer zpět na ostrov Madeira a ubytování v hotelu Pestana Premium Ocean & SPA Resort. Změna programu je vyhrazena.

Podobné zájezdy

PESTANA ROYAL + PESTANA PORTO SANTO *****

destinace: Portugalsko, Madeira, Funchal + Porto Santo

termín:25.09. (Pá) - 05.10. (Po) 2020 (11 dní, 10 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: All inclusive

PESTANA ROYAL + PESTANA PORTO SANTO
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Exim Tours, a.s. IČO: 45312974
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...