Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

PESTANA OCEAN + PESTANA COLOMBOS

kufr pdf

Termín:05.10. (Po) - 16.10. (Pá) 2020

změnit termín

Délka pobytu:12 dní, 11 nocí

ID hotelu:879265

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 41 990 Kč 36 990 Kč

Poloha

Využijte jedinečné možnosti poznání hned dvou ostrovů souostroví Madeira. Pobyt začnete a zakončíte vždy na ostrově Madeira. Ta se pyšní bohatou a nespoutanou přírodou. Nachází se zde neuvěřitelné množství stezek vybízejících k celodenním túrám při nichž vás uchvátí nádherné scenérie a krásy okolí. Madeira je hlavním a největším ostrovem souostroví. V rámci kombinace přejedete lodním trajektem na druhý největší a zároveň obydlený ostrov, Porto Santo. Porto Santo je unikátní pro svoji devět kilometrů dlouhou nádhernou písečnou pláž. Počet obyvatel čítající méně než 5000 lidí a malé množství ubytovacích kapacit tvoří z ostrova doposud nedotčené místo Evropy.

Pestana Ocean Bay
Hotelový komplex je jedním z nejlépe umístěných hotelů na pláži Praia Formosa, která je často označována za jednu z nejhezčích pláží ostrova. Komplex disponuje celkem 207 pokoji, z nichž jsou všechny orientované směrem k oceánu a většina nabízí jedinečný pohled na pobřeží Camara de Lobos. Komplex nabízí služby All Inclusive a lze ho doporučit klientům vyhledávajícím odpočinkovou, bezstarostnou dovolenou. K dispozici je zde bazén s vířivkou, dětský bazén a přímý vstup na pláž, která je tvořena vulkanickými kameny, které v kombinaci s křišťálově čirými vlnami vytváří nádherné prostředí.

Pestana Colombos
Pětihvězdičkový komplex hotelového řetězce Pestana se nachází na ostrově Porto Santo a nabízí služby All Inclusive. Vyhlášená písečná pláž, dlouhá 9 kilometrů, která se zároveň řadí mezi nejkrásnější pláže celého Portugalska, je dostupná pouhou minutu chůzí. Komplex nabízí dva venkovní bazény, krytý bazén, pláž je přístupná přes most. Hotel disponuje šesti restauracemi a má dva snack bary. Pro náročnější klientelu je k dispozici lázeňské centrum a pro nejmenší je zde dětský klub.

V ceně zájezdu je zahrnuto:

  • Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků. 4 noci v hotelu Pestana Colombos s All Inclusive, 7 nocí v hotelu Pestana Ocean Bay s All Inclusive, lodní trajekt Madeira–Porto Santo–Madeira, transfery klimatizovaným autobusem, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta (na ostrově Porto Santo je delegát k dispozici na telefonu), povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto:

  • Doporučený příplatek za cestovní pojištění 599 Kč / pobyt / dospělá osoba a 349 Kč / pobyt / dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu), fakultativní služby.

Upozornění

  • Po příletu vás čeka transfer do hotelu Pestana Ocean Bay na ostrově Madeira. 2. den odjezd na ostrov Porto Santo v časných ranních hodinách, kde strávíte 4 noci. 6. den následuje transfer zpět na ostrov Madeira a ubytování v hotelu Pestana Ocean Bay. Změna programu je vyhrazena.

Podobné zájezdy

PESTANA OCEAN + PESTANA COLOMBOS

destinace: Portugalsko, Madeira, Funchal + Porto Santo

termín:05.10. (Po) - 16.10. (Pá) 2020 (12 dní, 11 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: All inclusive

PESTANA OCEAN + PESTANA COLOMBOS
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Exim Tours, a.s. IČO: 45312974
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...