Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Madeira - Slavnosti květin

kufr pdf

Termín:30.04. (Pá) - 07.05. (Pá) 2021

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:916843

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 28 151 Kč

Program
1. den:
odlet z Prahy do Funchalu, transfer do hotelu, nocleh.

2. den:
pěší procházka do města a městem s průvodcem – prohlídka nejzajímavějších koutů historické části hlavního města, podél přístavu, kouzelnými uličkami ke katedrále Sé, zastavení v muzeu vína a na tržnici Mercado dos Lavradores, nezapomenutelný zážitek při pohledu na tisíce dětí sestavujících z nádherných květin Zeď naděje – Wall of Hope". Nocleh.

3. den: Monte
– rezidenční oblast nad Funchalem, prohlídka kostela a parku, návštěva tropických zahrad Tropical Monte Palace (vstupné v ceně) s unikátní sbírkou rostlin a dřevin z celého světa (přes 100 000 exotických i místních druhů), v odpoledních hodinách květinový průvod Grand Cortege Allegoric" v centru. Nocleh.

4. den:
pěší túra podél levády Levada da Calheto – Loreto, podél jižního pobřeží, eukalyptovým hájem, kapradinovými porosty i plantážemi lilií (cca 9 km, 3 hodiny – obtížnost lehká), v Calhetě zastávka na krátkou prohlídku továrny na zpracování cukrové třtiny. Nocleh.

5. den:
návštěva zahrady Quinta das Cruzes – bývalé rezidence objevitele ostrova J. G. Zarca, přejezd do botanické zahrady – prohlídka nádherných stromů a rostlin, návštěva zahrady orchidejí (vstupy do zahrad zahrnuty v ceně). Individuální volno, nocleh.

6. den:
odjezd do vesničky Camacha – návštěva prodejny proutěného zboží, výjezd autokarem na třetí nejvyšší horu ostrova Pico do Arieiro v nadmořské výšce 1 818 m, třetihorními lesy k farmě se pstruhy Ribeiro Frio – krátká procházka na vyhlídku Balcoes, přejezd do Santany – prohlídka městečka vč. typických barevných domků se slaměnou střechou. Na zpáteční cestě zastávka v Machicu - možnost procházky městečkem, v případě příznivého počasí koupání na písčité pláži. Nocleh.

7. den:
individuální volno, možnost fakultativních výletů - okruh ostrovem na západní stranu do Porto Moniz, výlety lodí při pobřeží - podrobné informace u průvodce v místě.

8. den:
transfer na letiště, odlet do ČR.

Destinace
Madeira
Hotel
Slavnosti květin na Madeiře
Země
Portugalsko

leteckou přepravu Praha - Funchal - Praha • transfer letiště - hotel - letiště • 7 nocí ve 2lůžkovém pokoji ve 3* hotelu se snídaní • dopravu autokarem a výlety/trekking dle programu • vstupy uvedené „v ceně" dle programu • služby průvodce FIRO-tour • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Změna vyhrazena
Změna programu vyhrazena.
Poznámka
velmi oblíbený program s neopakovatelnou atmosférou Květinového festivalu s dostatkem individuálního volna, vhodný pro všechny věkové kategorie.
Minimimální počet účastníků
16.
Fakultativní příplatky
1lůžkový pokoj 7 nocí (6 990 Kč) • 7× večeře (4 990 Kč) • pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění - viz str. 11.

Podobné zájezdy

Madeira - Slavnosti květin

destinace: Portugalsko, Portugalsko

termín:30.04. (Pá) - 07.05. (Pá) 2021 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Madeira - Slavnosti květin
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Firo - tour, a.s. IČO: 27869237
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...