Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Madeira - Grand tour Madeirou

kufr pdf

Termín:23.04. (Pá) - 30.04. (Pá) 2021

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:916841

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 28 151 Kč

Program
1. den:
odlet z Prahy do Funchalu, transfer do hotelu, nocleh.

2. den:
půldenní prohlídka nejkrásnějších a nejzajímavějších míst a památek hlavního města Funchalu s návštěvou Katedrály Sé, tržnice Mercado dos Lavradores, ochutnávka vína Madeira a přejezd do botanické zahrady s překrásnými dřevinami a rostlinami (vstupné v ceně). Návrat v brzkých odpoledních hodinách, individuální volno, nocleh.

3. den:
odjezd na severozápadní pobřeží ostrova do Sao Vincente, dále do Porto Moniz - zastávka, možnost koupání v přírodních lávových bazénech, přes náhorní plošinu Paul da Serra na vyhlídku Encumeada s úžasným výhledem na jižní a zároveň severní pobřeží, společný pozdní oběd v hotelu Encumeada - typická madeirská specialita Espetada (hovězí maso na vavřínovém špízu s bramborem, domácím chlebem, salátem, červeným vínem a ovocem). Cestou zpět do Funchalu zastávka na druhém nejvyšším útesu v Evropě Cabo Girao a v typické rybářské vesnici Camara do Lobos. Nocleh.

4. den:
odjezd na pěší túru podél levády Quinta Grande - Boa Morte (cca 7,5 km/cca 2,5 hod.), nenáročná procházka eukalyptovým a mimosovým hájem s nádhernými výhledy na jižní pobřeží Madeiry a terasovitá políčka. Přejezd k západnímu mysu Ponta do Pargo – zastávka na vyhlídce, dále jižním pobřežím do Jardim do Mar (zastávka) a do Calhety na krátkou prohlídku továrny na zpracování cukrové třtiny, možnost koupání na krásné písečné pláži. Nocleh.

5. den:
odjezd na třetí nejvyšší vrchol ostrova Pico do Arieiro v nadmořské výšce 1 818 m (zastávka), třetihorními lesy k farmě pstruhů Ribeiro Frio – procházka na vyhlídku Balcoes, přejezd do Santany proslulé barevnými domky se slaměnou střechou. Společný typický oběd - ryba Espada. Přejezd k nejvýchodnějšímu místu ostrova – kouzelnému mysu Ponta de Sao Lourenco, na zpáteční cestě do Funchalu zastávka na vyhlídce Pico Do Facho a prohlídka městečka Machico. Nocleh.

6. den:
odjezd na vyhlídku Eira do Serrado – první zastávka na vyhlídce Pico dos Barcelos s unikátním pohledem na Funchal, druhá na vyhlídce Eira do Serrado s nezapomenutelným výhledem do Údolí jeptišek – kráteru Curral das Freiras. Zastávka na Monte – v rezidenční čtvrti nad hlavním městem, prohlídka kostela a parku, fakultativně možnost jízdy v unikátních dřevěných saních na trase 4 km za běžného provozu. Individuálně možnost návštěvy Tropických zahrad, jízda lanovkou zpět do Funchalu, nebo návštěva muzeí či parků ve městě, individuální volno. Nocleh.

7. den:
individuální volno – možnost fakultativních výletů v místě (doporučí a nabídne průvodce na místě – pěší túry po levádách, návštěva dalších zahrad a parků, lodní výlety – např. replikou Kolumbovy lodi Santa Maria podél pobřeží, vyjížďka katamaránem, výjezd lodí na pozorování delfínů, pronájem automobilu, trajektem na ostrov Porto Santo s překrásnou 9 km dlouhou písečnou pláží, potápění, rybaření a mnoho dalších výletů).

8. den:
transfer na letiště, odlet do ČR.

Destinace
Madeira
Hotel
Grand tour Madeirou
Cena nezahrnuje
individuální vstupy a fakultativní akce/výlety, orientační ceny: jízda na dřevěných saních z Monte cca 15 EUR/os., vstupné do Tropických zahrad cca 12,50 EUR, lanovka na Monte cca 11 EUR, vstupné do lávových bazénů v Porto Moniz cca 2 EUR.
Země
Portugalsko

leteckou přepravu Praha - Funchal - Praha • transfer letiště - hotel - letiště • 7 nocí ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Jardins D´Ajuda 4* se snídaní • 2x oběd dle programu • dopravu autokarem a výlety/treking dle programu • vstupy uvedené „v ceně" dle programu • služby průvodce FIRO-tour • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Změna vyhrazena
Změna programu vyhrazena.
Poznámka
Program je organizován v pohodovém tempu pro všechny věkové kategorie; procházky po levádách nejsou vhodné pro klienty s omezenou mobilitou. V červnu se koná na Madeiře „Atlantic Festival" - každou sobotu ohňostroj v přístavu ve Funchalu od cca 22.30 hod.

Kapesné cca 150 EUR/osoba.

Stravování v místní restauraci - cca 15 EUR - jídlo, nápoj, káva. V bufetu u hotelu jídlo kolem 5-8 EUR/osoba.

Minimimální počet účastníků
15.
Fakultativní příplatky
1lůžkový pokoj (5 990 Kč) • 7x večeře (4 490 Kč) • pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění - viz str. 11.

Podobné zájezdy

Madeira - Grand tour Madeirou

destinace: Portugalsko, Portugalsko

termín:23.04. (Pá) - 30.04. (Pá) 2021 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Madeira - Grand tour Madeirou
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Firo - tour, a.s. IČO: 27869237
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...