Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

TERMÁLNÍ LÁZNĚ MAĎARSKA II

kufr pdf

Termín:14.10. (St) - 18.10. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:883950

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 5 990 Kč

Poloha
Zájezd k léčivým pramenům maďarských termálních vod. Odpočineme si a zrelaxujeme v termálních vodách lázní Egerszalók, v unikátních přírodních jeskynních termálech Miskolc Tapolca a v Tureckých lázních v Egeru. Zájezd obohatíme návštěvu Údolí krásných žen. S nejznámější lidovou tradicí v Maďarsku, s Matyó výšivkou, zobrazující tzv. "storůži" se seznámíme v městečku Mezőkövest a cestou domů navštívíme maďarský ekvivalent paláce ve Versailles, královský palác Gödöllő.

Eger - Egerszalók - Údolí krásných žen - Mezőkövest - Miskolc Tapolca - Gödöllő
Program
1. den zájezdu
Odjezd z ČR v pozdních večerních hodinách (cca 24:00 hod. Brno), průjezd Slovenskem.

2. den zájezdu
Ráno příjezd do města EGER, snídaně v hotelu, kde budeme po 3 noci ubytováni. Prohlídka historických památek, maďarské baroko, starobylý hrad, bazilika, vyhlášené restaurace podávající maďarské speciality, uličky starého města. Odpoledne návštěva známých termálních Tureckých lázní v Egeru, koupání, relaxace.

3. den zájezdu
Po snídani odjedeme za koupáním a relaxací do termálních lázních EGERSZÁLOK „maďarské Pamukkale“, které se mohou pochlubit unikátním pramenem vyvěrajícím z hloubky 410 metrů o teplotě 65 - 69 °C a zdejší vody jsou vhodné k léčbě kloubních a revmatických bolestí, nemocí páteře a deformací pohybového ústrojí. V lázních najdeme mnoho bazénů vč. místní rarity solného kopce s plochými jezírky, který zformoval termální pramen. V podvečerních hodinách výlet do Údolí krásných žen v Egeru, množství sklípků, ochutnávka těch nejlepších maďarských vín včetně místní speciality – „býčí krve“. Gurmánský zážitek doplňuje pohodová atmosféra a malebné okolí.

4. den zájezdu
Celodenní výlet za tradicemi a přírodními termály. V městě MEZŐKÖVESD se seznámíme s jednou z nejznámějších lidových tradic v Maďarsku, s Matyó výšivkou, zobrazující tzv. "storůži" (UNESCO), Muzeum Matyó, uličky městské části Hadas, staré domy s rákosovou střechou, dnes fungující jako tradiční řemeslnické dílny, pamětní dům nejznámější návrhářky designu matyó Bori Kisjankó. Koupání v přírodních jeskynních lázních MISKOLC TAPOLCA, plavat a relaxovat budeme v prostorách, které termální voda utvářela po tisíce let. Areál o rozloze 3,6 hektarů je otevřený celoročně nachází se v něm mj. 2 termální bazény s teplotou vody 33 - 35 °C, římský bazén v jeskyni, tzv. "Star hall" aj. Místní termální voda pomáhá při dýchacích obtížích a kloubních onemocněních. Po příjemné relaxaci v jeskynních chodbách, kde můžeme slyšet záhadné ozvěny při pozorování jedinečných přírodních útvarů, se v podvečer vrátíme na hotel.

5. den zájezdu
Odjezd na prohlídku královského zámku GÖDÖLLŐ, největší palácový komplex v Maďarsku a druhý největší v Evropě – po Versailles, oblíbené letní i zimní sídlo královské rodiny Františka Josefa I. a jeho manželky Alžběty Bavorské - Sissi, až do r. 1867. Odpoledne v cca 15.00 hod. odjezd domů. Předpokládaný návrat Brno 20.00 hod. a dále dle míst nástupu.
Cena zahrnuje
 • dopravu lux. klim. busem,
 • 3x ubytování v Egeru, hotel*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, vlastní wellness,
 • 4x snídani,
 • průvodce CK
Cena nezahrnuje
 • vstupné vč. vstupů do lázní (orientační celodenní vstupy Eger – 2200 HUF2,5 hod., celodenní Egerszalók 3400 HUF, Miscolc-Tapolca 3800 HUF, seniorské slevy, dětské slevy, 100 HUF - cca 7,50 Kč),
 • fakult. služby,
 • a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Fakultativní příplatek
 • 3x večeře 850 Kč,
 • výlet Údolí krásných žen nutno nahlásit do CK min. 1 měsíc před odjezdem, záloha 500 Kč (min. 15 účastníků pro realizaci), 
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 140 Kč
Nástupní místa
15.04. - 19.04. Odjezd A* + Ostrava (+500)
14.10. - 18.10. Odjezd A* + Ostrava (+500) Přehled nástupních míst najdete ZDE
Sleva
 • SLEVA 55+ ze základní ceny 3%

Podobné zájezdy

TERMÁLNÍ LÁZNĚ MAĎARSKA II

destinace: Maďarsko, Termální lázně, Lázně Bük / Bükfürdo

termín:14.10. (St) - 18.10. (Ne) 2020 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

TERMÁLNÍ LÁZNĚ MAĎARSKA II
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Redok Travel, s.r.o. IČO: 25258281
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...