Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

ŠEPOT A STÍNY KYPRU

kufr pdf

Termín:27.05. (St) - 31.05. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:881263

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Dle programu

Cena vč. tax: 24 190 Kč 22 190 Kč

Poloha

Kyrenia – Famagusta

Program zájezdu

1. Praha – Larnaca
Po příjezdu do Larnacy následuje transfer do severní části do hotelu Acapulco Beach s programem SOFT All Inclusive, ubytování, volný program a nocleh.

2. den Kyrenia
Po snídani odjezd na kouzelný den plný romantických tajů do Kyrenie a jejího okolí. Zdejší malebný přístav s jeho kouzelnou atmosférou Vás přímo vybízí k posezení v jedné ze zdejších kavárniček či restaurací. Budete mít možnost navštívit zříceninu hradu St. Hilarion, jenž byl prý inspirací k hradu v pohádce o Sněhurce od Walta Disneye. Zdejší obyvatelé říkají, že kdo nenavštíví zříceninu spolu s vesničkou Bellapais, jakoby zemi ani nikdy nepoznal. Výška 732 metrů a schody vedoucí do tří různých úrovní až do vrcholků, odkud se nabízí jedinečný výhled na celé pobřeží Kyrenie. Cesta pokračuje následně do opatství Bellapais, které je považováno za mistrovské dílo gotického umění a které bylo založeno ve 12. století našeho letopočtu. Čeká vás také návštěva mohutné pevnosti s muzeem lodních vraků, volný program. V odpoledních hodinách návrat do hotelu a volný program s využitím služeb hotelu.
Oběd v ceně programu

3. den Famagusta
Pokud vás zajímá historie a památky, pak je program přímo stvořený pro vás. Tento den nabízí poznání života starověkých obyvatel římského města Salamis. Budete mít možnost navštívit klášter sv. Barnabáše se známým pokojem iko, jeho hrob či muzeum archeologie. Zdejší hradby a atmosféra uchvátí snad každého návštěvníka. V odpoledních hodinách následuje návštěva Othellovy věže, kostela sv. Mikuláše nebo také města duchů, tzv. Varoshy. Po návratu do hotelu volný program s využitím služeb v hotelu.
Oběd v ceně programu

4. den Larnaca – Praha
Volný program v hotelu. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Upozornění: Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků je 20 osob.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 3 noci v 5 hotelu s programem SOFT All Inclusive, služby dle programu,, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 599 Kč/pobyt/dospělá osoba a 349 Kč/pobyt/dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu), fakultativní služby, vstupné do památek.

Podobné zájezdy

ŠEPOT A STÍNY KYPRU

destinace: Kypr, Poznávací zájezdy - Kypr, Kypr

termín:27.05. (St) - 31.05. (Ne) 2020 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Dle programu

ŠEPOT A STÍNY KYPRU
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Exim Tours, a.s. IČO: 45312974
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...