Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

ELI HOTEL A TREKKING ****

kufr pdf

Termín:25.08. (St) - 01.09. (St) 2021

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:955110

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 26 790 Kč 22 890 Kč

Poloha

Prožijte svou dovolenou v kombinaci s pěší túrou v překrásné národní rezervaci Alcantara River Park, která je známá pro svou výjimečnou přírodu a nádherné vodopády.

Eli Hotel
Svěží a příjemný Eli Hotel se nachází v blízkosti pěkné, široké pláže s přístupem přes málo frekventovanou komunikaci. Na pláži je klientům k dispozici privátní část určená jen pro hotelové hosty s plážovým servisem zdarma. Hotel se skládá z hlavní budovy a dvou sousedících budov, ve kterých jsou situované standardní pokoje. Všechny pokoje jsou vybavené klimatizací a jsou pohodlně a účelně zařízené v klasickém středomořském stylu. Hotel je vyhledáván pro chutnou kuchyni v sicilském stylu. Pouhých devět kilometrů od hotelu se nachází oblíbený cíl návštěvníků – proslulá Taormina.

Alcantara River Park
Během čtyřhodinové túry prozkoumáte dechberoucí národní rezervaci Alcantara River Park, která je domovem velkého množství zvířat a bohaté vegetace. Trasa vede kolem řeky a umožní vám poznat nedotčené a rozmanité přírodní prostředí. V průběhu túry si užijete také lezení po skalách i plavání v řece, což je v kombinaci s kouzelným okolím zárukou nezapomenutelného adrenalinového zážitku.

V ceně zájezdu je zahrnuto:

  • Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, v případě 8denního zájezdu 7 nocí v hotelu Eli Hotel s polopenzí plus, v případě 11denního zájezdu 10 nocí v hotelu Eli Hotel s polopenzí plus, v případě 12denního zájezdu 11 nocí v hotelu Eli Hotel s polopenzí plus, v případě 15denního zájezdu 14 nocí v hotelu Eli Hotel s polopenzí plus, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta během pobytu, služby anglicky hovořícího průvodce během pěší túry, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, transfer z/na místo túry, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č.159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto:

  • Doporučený příplatek za cestovní pojištění (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stranách katalogu), fakultativní služby a taxa cca 2 EUR / osoba nad 10 let / noc, splatná na místě v hotovosti.

Upozornění

  • Poplatek pobytová taxa cca 2 EUR/osoba/den splatný v hotovosti v místě pobytu (děti do 10 let poplatek nehradí). V hotelovém bazénu je vyžadována koupací čepice. Minimální obsazenost túry je 8 osob. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.
Vzdálenosti
  • pláže: 100 m
  • letiště: 70 km
  • centra: 0.5 km
  • nákupních možností: 100 m

Podobné zájezdy

ELI HOTEL A TREKKING ****

destinace: Itálie, Sicílie, Sant´Alessio di Siculo

termín:25.08. (St) - 01.09. (St) 2021 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

ELI HOTEL A TREKKING
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: DER Touristik CZ a.s.. IČO: 45312974
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...