Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

ELI HOTEL A KRÁSA ETNY NA KOLECH ****

kufr pdf

Termín:08.08. (Ne) - 15.08. (Ne) 2021

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:955109

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 26 790 Kč 20 790 Kč

Poloha

Propojte svou dovolenou na Sicílii s nezapomenutelnou cykloturistikou na svazích sopky Etny a jejího okolí, kde si užijete dechberoucí výhledy a ojedinělou sopečnou krajinu.

Eli Hotel
Svěží a příjemný Eli Hotel se nachází v blízkosti pěkné, široké pláže s přístupem přes málo frekventovanou komunikaci. Na pláži je klientům k dispozici privátní část určená jen pro hotelové hosty s plážovým servisem zdarma. Hotel se skládá z hlavní budovy a dvou sousedících budov, ve kterých jsou situované standardní pokoje. Všechny pokoje jsou vybavené klimatizací a jsou pohodlně a účelně zařízené v klasickém středomořském stylu. Hotel je vyhledáván pro chutnou kuchyni v sicilském stylu. Pouhých devět kilometrů od hotelu se nachází oblíbený cíl návštěvníků – proslulá Taormina.

Etna
Trasa cyklovýletu vás povede po terénních cestách na svazích sopky Etny, čeká vás spousta adrenalinových sjezdů v hustých lesích s vysokými stromy a také mezi sopečnými krátery. Těšit se můžete na zdánlivě nekončící lávová pole, jedinečnou krajinu, nádherné výhledy a hlavně perfektní adrenalinový zážitek v prostředí činné sopky. Časová náročnost celé trasy je přibližně 4 hodiny.

V ceně zájezdu je zahrnuto:

  • Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, v případě 8denního zájezdu 7 nocí v hotelu Eli Hotel s polopenzí plus, v případě 11denního zájezdu 10 nocí v hotelu Eli Hotel s polopenzí plus, v případě 12denního zájezdu 11 nocí v hotelu Eli Hotel s polopenzí plus, v případě 15denního zájezdu 14 nocí v hotelu Eli Hotel s polopenzí plus, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta během pobytu, služby anglicky hovořícího průvodce během jízdy na kole, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, transfer z/na místo trasy pro jízdu na kole, zapůjčení kola během programu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č.159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto:

  • Doporučený příplatek za cestovní pojištění (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stranách katalogu), fakultativní služby a taxa cca 2 EUR / osoba nad 10 let / noc, splatná na místě v hotovosti.

Upozornění

  • Poplatek pobytová taxa cca 2 EUR/osoba/den splatný v hotovosti v místě pobytu (děti do 10 let poplatek nehradí). Minimální obsazenost výletu na kole je 8 osob. V hotelovém bazénu je vyžadována koupací čepice. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.
Vzdálenosti
  • pláže: 100 m
  • letiště: 70 km
  • centra: 0.5 km
  • nákupních možností: 100 m

Podobné zájezdy

ELI HOTEL A KRÁSA ETNY NA KOLECH ****

destinace: Itálie, Sicílie, Sant´Alessio di Siculo

termín:08.08. (Ne) - 15.08. (Ne) 2021 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

ELI HOTEL A KRÁSA ETNY NA KOLECH
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: DER Touristik CZ a.s.. IČO: 45312974
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...