Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Marino ***

kufr pdf

Termín:30.09. (Čt) - 07.10. (Čt) 2021

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:904885

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 13 890 Kč

Poloha

Letovisko San Vito Lo Capo s dlouhou přímořskou promenádou a jednou z nejhezčích písečných pláží se nachází v severozápadní části ostrova Sicílie. Nabízí svým klientům vše pro strávení příjemné dovolené: průzračné moře s křišťálově čistou vodou, jemný bílý písek, bary, restaurace, pizzerie, obchody všeho druhu, kavárny a nádherný výhled na pohoří Monte Monaco.

 

UBYTOVÁNÍ / PLÁŽ:

Jednopatrová rezidence se nachází v klidné části letoviska nedaleko centra a pouhých 100 m od krasné písečné pláže (volná pláž, případně možnost plážového servisu za poplatek: cca 15 €/den: 1 slunečník + 2 lehátka).

Vybavení

Recepce, bar, 2 terasy s posezením a pěkným výhledem.

Ubytování

Pěkně zařízené apartmány v přízemí a 1. patře (cca 30 m2) typu BILO pro 2/3 osoby: 1 ložnice se 2 - 3 pevnými lůžky, obývací pokoj  s vybaveným kuchyňským koutem, vlastní koupelna, TV, klimatizace, WI-FI. Apartmány mají společný dlouhý balkon. 

 

Stravování

Vlastní.

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu přímým letem z Prahy do Trapani, letištní taxy, transfer z letiště na ubytování a zpět, ubytování v apartmánu na 7 nocí, ložní prádlo, ručníky, WI-FI, klimatizaci, 1 odbavené zavazadlo 20 kg, 1 malé kabinové zavazadlo (max. rozměry: 40 cm x 20 cm x 25 cm).

Cena nezahrnuje

POVINNÁ PLATBA NA MÍSTĚ: Pobytová taxa: 7,50 eur/osoba/pobyt.

 

FAKULTATIVÍ POPLATKY:

Letecká doprava: PRIORITY (přednostní nástup + větší kabinové zavazadlo max 10 kg, rozměry: 55cm x 40 cm x 20 cm): 700 Kč/obě cesty (350 Kč/jedna cesta) - nutné objednat se smlouvou.

Extra ložní prádlo a povlečení: 15 eur/osoba.

 

 

Letový řád

Letecká doprava:

30.09. odlet z Prahy ve 12:20 hod., přílet do Trapani v 14:40 hod.

07.10. odlet z Trapani v 15:05 hod., přílet do Prahy v 17:20 hod.

 

Transfer z letiště do rezidence cca 60 min. (60 km).

 

Cenová nabídka

Cena na osobu a pobyt

30.09. - 07.10.2021

Cena za osobu v BILO obsazené 3 osobami

13 890 Kč

Cena za osobu v BILO obsazené 2 osobami

15 990 Kč

Cena za osobu v BILO obsazené 1 osobou

             22 490 Kč
Výlety do okolí

TRAPANI: město na poloostrově na západním cípu Sicílie. Bylo založeno ve starověku (pův. název snad Drepanon) a žil tu národ Elymů, který přijal řeckou kulturu. Trapani je dnes významným přistavem a nachází se tu mezinárodní letiště. Jádro města je barokní, s několika pěknými chrámy a renesančními a barokními paláci (Palazzo de Guidecca a d´Ali). Vyrábí se tu pěkné jesličky a oblíbeným suvenýrem jsou výrobky z korálů. Často fotografované jsou také zdejší větrné mlýny. u města se rozkládají saliny.

PALERMO: hlavní město Sicílie leží na severozápadě, mezi mořem a masivem Monte Pellegrino, v zálivu zvaném Zlatá mušle. Založili ho patrně Féničané (jméno znělo původně Panormos a znamenalo něco jako "Všepřístav"). Ve městě se vystřídala řada kultur, největší slávy dosáhlo v době vlády sicilských králů z normanské dynastie (12. století) a poté štaufského krále a císaře Fridricha II. Architektura je skutečně ojedinělá. K hlavním památkám náleží dóm, který představuje až bizarní směsicí stylu, královský palác, k němuž náleží Palatinská kaple s překrásným interiérem zdobeným zlacenými mozaikami, klášterní kostel San Giovanni degli Eremiti (12-13. st.) a raně barokní kostel Il Gesú, ale za zhlédnutí stojí řada dalších kostelů a paláců a také významné archeologické muzeum.

ERICE: nachází se na západní Sicílii vysoko v horách (750 m) pod bájnou horou Eryx. Podle pověsti ho založili uprchlíci z Tróje. Ve starověku bylo osídleno helenizovaným národem Elymů, kteří sídlili rovněž v Trapani a Segestě. Praktikoval se tu orgiastický kult místní bohyně lásky a plodnosti, ztotožněné později s Venuší. Ve středověku se město jmenovalo Monte San Giuliano a teprve ve 20. století dostalo zpět své původní jméno. Městečko má výrazně středověký ráz, dominuje mu dóm ze 14. století a za návštěvu stojí Museo Cordici s antickými nálezy. Shora je úžasný rozhled.

Cestovní pojištění

POJIŠŤOVNA UNIQA - balíčky pojištění typ: K5S+ za 32 Kč/osoba/den (léčebné výlohy do 5 mil, storno 80% max 15 000 Kč) nebo K6S+ za 45 Kč/osoba/den (léčebné výlohy do 6 mil, storno 80% max 30 000 Kč). 

Možnost připojištění pandemie "P": za příplatek 32 Kč/osoba/den.

UNIQA pojišťovna na rozdíl od některých jiných cestovních pojišťoven hradí náklady na léčbu onemocnění COVID-19 v zahraničí a storno z důvodu onemocnění COVID-19 již v základním pojištění bez nutnosti se připojišťovat. Podle VPP2020 již není barevné značení MZV rozhodující a pojišťovna hradí náklady na léčbu onemocnění COVID-19 ve všech zemích světa, pokud pro vycestování do dané země neplatí zákazy nebo nedoporučení z jiných důvodů.

Kromě základního pojištění pojišťovna nabízí v našem programu připojištění COVID-19 (obecně PANDEMIE), které se v zahraničí vztahuje i na osoby, u kterých se COVID-19 neprokázal, ale je na ně uvalena prostá karanténa.

Odkaz: VPP pro cestovní pojištění UCZ/Ces/20 (platné od 1.11.2020)

Odkaz: Rozsah připojištění pro případ COVID-19 či jiné pandemie

Odkaz: Informační dokument k pojistnému produktu

 

POJIŠŤOVNA UNION - balíček pojištění typ A30 Pandemic: 70 Kč/dospělá osoba/den.

  • léčebné výlohy kryje pojišťovna i v rizikových zemích (červené, tmavě červené), klient nemusí zkoumat, jak je  to v cílové zemi při odjezdu
  • příspěvek na 14 dnů ubytování a dopravu domů v případě uvalení karantény v místě pobytu
  • karanténa před odjezdem v ČR je důvodem ke stornu
  • nesplnění požadavků dopravce před odjezdem na dovolenou je důvodem ke stornu 

Odkaz: Rozsah pojištění a výše pojistného krytí pro balík pojištění A30 PANDEMIC – od 01.01.2021

Podobné zájezdy

Marino ***

destinace: Itálie, Sicílie, San Vito Lo Capo

termín:30.09. (Čt) - 07.10. (Čt) 2021 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Bez stravy

Marino
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Apulia In IČO: 28426835
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...