Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

PANORAMIC A TREKKING ****

kufr pdf

Termín:19.09. (Ne) - 26.09. (Ne) 2021

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:955114

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 27 990 Kč 23 890 Kč

Poloha

Prožijte svou dovolenou v kombinaci s pěší túrou v překrásné národní rezervaci Alcantara River Park, která je známá pro svou výjimečnou přírodu a nádherné vodopády.

Panoramic
Čtyřhvězdičkový hotel Panoramic je situovaný v centru Giardini Naxos, jen pár metrů od písčité pláže. Tento menší útulný hotel byl během let 2017 až 2018 kompletně zrekonstruovaný. Pokoje jsou zařízené v jednoduchém, středomořském stylu. Hosté ocení polohu hotelu téměř na pláži a zároveň v centru letoviska, v dosahu obchodů, restaurací a barů. Hotel je výbornou volbou rovněž jako výchozí bod k podnikání výletů nejen za památkami.

Alcantara River Park
Během čtyřhodinové túry prozkoumáte dechberoucí národní rezervaci Alcantara River Park, která je domovem velkého množství zvířat a bohaté vegetace. Trasa vede kolem řeky a umožní vám poznat nedotčené a rozmanité přírodní prostředí. V průběhu túry si užijete také lezení po skalách i plavání v řece, což je v kombinaci s kouzelným okolím zárukou nezapomenutelného adrenalinového zážitku.

V ceně zájezdu je zahrnuto:

  • Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, v případě 8denního zájezdu 7 nocí v hotelu Panoramic se snídaní/polopenzí, v případě 11denního zájezdu 10 nocí v hotelu Panoramic se snídaní/polopenzí, v případě 12denního zájezdu 11 nocí v hotelu Panoramic se snídaní/polopenzí, v případě 15denního zájezdu 14 nocí v hotelu Panoramic se snídaní/polopenzí, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta během pobytu, služby anglicky hovořícího průvodce během pěší túry, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, transfer z/na místo túry, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č.159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto:

  • Doporučený příplatek za cestovní pojištění (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stranách katalogu), fakultativní služby a taxa cca 2 EUR/osoba/noc, splatná na místě v hotovosti.

Upozornění

  • Pobytová taxa cca 2 EUR/os/noc splatná v hotovosti v destinaci. V hotelovém bazénu je vyžadována koupací čepice. Minimální obsazenost túry je 8 osob. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.
Vzdálenosti
  • pláže: 50 m
  • letiště: 60 km
  • centra: 0.1 km
  • nákupních možností: 100 m

Podobné zájezdy

PANORAMIC A TREKKING ****

destinace: Itálie, Sicílie, Giardini Naxos

termín:19.09. (Ne) - 26.09. (Ne) 2021 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

PANORAMIC A TREKKING
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: DER Touristik CZ a.s.. IČO: 45312974
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...