Itálie - dovolená u moře léto 2019

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Club Esse Gallura Beach Village ***

kufr pdf

Termín:18.09. (St) - 25.09. (St) 2019

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:726008

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze s nápoji

Cena vč. tax: 8 090 Kč

Poloha
Klubový hotel Gallura Beach Village leží na severu Sardinie, uvnitř národního parku Monti Russu, nedaleko známých lokalit Santa Teresa di Gallura (12 km), Capo Testa (18 km) či Isola Rossa (35 km). Městečko Santa Teresa di Gallura je proslulé živou atmosférou, krásným historickým centrem s bary, řemeslnými obchůdky a malebným pobřežím. Vzdálenost od letiště v Olbii: 75 km (cca 1,5 h).
Vybavení
Součástí hotelu je non-stop recepce, hala, restaurace s nádherným výhledem na záliv Monti Russu, music bar, amfiteátr, club house, bazar, vybavené dětské hřiště, klubovna, obchod se smíšeným zbožím, velký bazén s lehátky a slunečníky (omezená kapacita) a dětskou skluzavkou, dětský bazén, sportovní hřiště na basketbal a mini fotbal, 2 tenisové kurty, lukostřelba, volejbal, bowling, kyvadlová doprava na pláž, prostorné nehlídané parkoviště. Za poplatek: prádelna, půjčení gumových člunů, aut, fakultativní výlety (např. na souostroví La Maddalena či ostrov Korsika). Wi-Fi ve společných prostorách zdarma v rámci klubové karty. Malé zvíře do 20 kg na vyžádání za poplatek (omezený vstup do společných prostor).
Ubytování
Hotel nabízí celkem 250 prostorných, příjemných pokojů STANDARD a FAMILY (na vyžádání). Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, mini lednicí, fénem, telefonem a vlastní koupelnou. Většina pokojů má terasu nebo zahradu (nelze garantovat). STANDARD - pro 2 - 4 osoby (3. a 4. lůžko formou palandy). FAMILY ROOM (na vyžádání v CK) - pro 3 - 5 osob, tvořen ze 2 propojených pokojů. Povinná min. obsazenost 3 dospělí. Postýlka pro dítě do 3 let v ceně povinné klubové karty (na vyžádání předem). Check-in 16:00; check-out 10:00 h. V období 25.6. - 9. 9. 2019 pobyt na min. 7 nocí, v ostatních obdobích na vyžádání a za příplatek kratší pobyt, min. 4 noci (info v CK).
Stravování
Polopenze s nápoji nebo za příplatek plná penze s nápoji. Snídaně, oběd i večeře formou bufetu, nápoje k obědu a večeři v ceně: filtrovaná voda a místní víno v karafě. Restaurace s nádherným výhledem na záliv Monti Russu denně nabízí široký výběr místních specialit, pizzu i mezinárodní kuchyni. K dispozici je také výběr z místních a italských vín. 1x týdně hotel organizuje typicky sardinský večer. Na vyžádání možnost bezlepkové diety. Pro děti každý den: RistoMini "Banchetto dell´Eroe": Speciální menu pro děti, které mohou jíst společně s animátory v dětském koutku. Biberonerie - speciální místnost pro rodiče s dětmi do 3 let, pro přípravu dětské stravy - otevřená v předem stanovené hodiny, k dispozici základní suroviny.
Charakteristika
Klubový hotel obklopen přírodou a vůní Středozemního moře, na romantickém místě s výhledem na nedotčenou pláž Monti Russu, jednu z 10ti nejkrásnějších pláží v Itálii.
Pro děti
V rámci klubové karty: Dětské kluby: Pink Hero - růžový tučňák čeká na nejmenší hrdiny, kteří s ním budou tančit, hrát si a rozšiřovat fantazii v duchu ekologie. Hero Camp - (3 - 13 let) kemp pro děti s profesionální péčí, vybaveným dětským hřištěm, divadlem pro děti, hernou a společnou místností s TV (děti jsou rozděleny na skupiny dle věku). Young Club - (13 - 18 let) klub pro milovníky sportovních her v bazénu, společenských tanců, her a a turnajů, přípravy kabaretního představení a společenských her. Dětský koutek a menu v restauraci, kde mohou děti společně jíst s animátory. Biberonerie - speciální místnost pro rodiče s dětmi do 3 let, vybavena pro přípravu dětské stravy, otevřená 24h denně, k dispozici základní suroviny. Možnost zapůjčení kočárku (golfové hole) na celý pobyt - za poplatek, na vyžádání při rezervaci.
Sport a animace
Hotel je perfektně vybaven pro aktivní pobyt s asistencí hotelových animátorů. K dispozici je velký bazén s dětskou skluzavkou, dětský bazén, víceúčelové hřiště na basketbal a mini fotbal, bowling, music bar, amfiteátr pro animační programy a večerní představení. V rámci klubové karty lze dále využívat aktivity dětských klubů Hero Camp a Young Club, kolektivní kurzy plavání, tenisu na 2 tenisových kurtech, lukostřelby, fitness, vodní gymnastiky, skupinové tance, zumbu, karaoke, divadlo s večerním programem. Za poplatek: půjčení auta, gumových člunů, fakultativní výlety.
Wellness & beauty
Týdny Shiatsu: v období 12/6 - 10/7 a 11/9 - 18/9 hotel nabízí zdarma kurzy masáží Shiatsu se závěrečným certifikátem.
Pláž
Úchvatná písečná pláž Monti Russu je od hotelu vzdálena 1 800 m - bezplatná kyvadlová doprava staví na hranici národního parku, odkud je na pláž nutno dojít pěšky cca 500 m. K dispozici v rámci klubové karty slunečníky a lehátka do vyčerpání kapacity. Tato pláž byla vyhlášena jednou z 10ti nejkrásnějších pláží Itálie. Jelikož leží v národním parku, je zde zakázáno používání a produkce elektřiny a krmení zvířat.
Cena nezahrnuje
Pojištění - doporučujeme sjednat. Nabídka pojištění
Cena zahrnuje
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji nebo za příplatek s plnou penzi s nápoji, klubovou kartu a služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019) VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí s nápoji nebo za příplatek s plnou penzi s nápoji, klubovou kartu a služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019)
Poplatky na místě
POVINNÉ: Dítě do 3 let - poplatek za postýlku a přístup do koutku Biberoneria: € 7/ dítě/ den (na vyžádání předem). FAKULTATIVNÍ (na vyžádání): Malé zvíře do 20 kg na vyžádání: € 50/ pobyt (omezený pohyb - mimo společné prostory). Klubová karta Esse Plus € 40/ pokoj/ den - zahrnuje dřívější check-in (14:00) a pozdní check-out (12:00), welcome drink při příjezdu, oběd v den odjezdu, přednostní rezervaci stolu v restauraci, plážový servis, první doplnění mini lednice, plážové osušky (výměna max. 1x denně), slevu 10% v butiku (neplatí na denní tisk), Lunch Around - možnost oběda v partnerských hotelech Esse bez příplatku u pobytu s plnou penzí, jinak s příplatkem € 10/ os., děti 3-12 let sleva 50%.
Speciální nabídky
Speciální nabídka 1 dospělý + 1 dítě: dítě do 13 let sleva 50 % z ceny ubytování (již aplikováno v ceně) Na vyžádání speciální slevy: Sleva pro 4. dospělou osobu ve čtyřlůžkovém pokoji (obsazenost 4 dospělí – může být na úkor prostoru (palandy). Slevy nelze navzájem kombinovat.
Důležité
Cena zájezdu je kalkulovaná s cenou letenky 8 290 Kč. V závislosti na kapacitě letu se cena letenek zvedá a může být vyžadován příplatek odpovídající rozdílu mezi původní a aktuální prodejní cenou. Pozor, tento hotel má přísnější podmínky než VSP CK: při stornování v období do 45 dnů před začátkem zájezdu 3.000 Kč za každou osobu (v ostatních případech dle VSP CK). Volné termíny jsou vždy výhradně na vyžádání a zpětné potvrzení dostupnosti!

Podobné zájezdy

Club Esse Gallura Beach Village ***

destinace: Itálie, Sardinie, Santa Teresa Gallura

termín:18.09. (St) - 25.09. (St) 2019 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze s nápoji

Club Esse Gallura Beach Village
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Sardegna Travel, s.r.o. IČO: 27112063
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...