Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Club Esse Posada Beach Resort ****

kufr pdf

Termín:16.09. (St) - 23.09. (St) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:722828

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze s nápoji

Cena vč. tax: 24 480 Kč

Poloha
Hotel klubového typu je situován na severním pobřeží Sardinie, v oblíbené turistické oblasti Smaragdového pobřeží, naproti působivému souostroví a národnímu parku La Maddalena, pouhých 50 m od krásné písečné pláže a 500 m od centra městečka Palau, kde najdete restaurace, bary, cukrárny a obchůdky s rozmanitým zbožím. Severní pobřeží ostrova je typické množstvím menších, většinou písečných pláží umístěných v zátokách obklopených skalami a bohatou vegetací. Přístav v Olbii je vzdálen 40 km, v Golfo Aranci 45 km. Vzdálenost od letiště v Olbii: 44 km (cca 50 min).
Vybavení
Hostům je k dispozici non-stop recepce, hala, klimatizovaná restaurace v sardinském stylu s velkou terasou, piano bar, 2 bazény, dva víceúčelové kurty (jeden na tenis a druhý i na malou kopanou), plážový volejbal, amfiteátr s večerním programem, butik, venkovní nehlídané parkoviště. Za poplatek: denní tisk, prádelna, pronájem gumových člunů, aut, skútrů, fakultativní výlety. Wi-Fi ve společných prostorách v ceně v rámci klubové karty. Malá zvířata do 20 kg v části "Sa Marina" na vyžádání, za poplatek. Zákaz vstupu do společných prostor a na hotelovou pláž. Cca 200 m od hotelu je veřejná psí pláž Bau Bau.
Ubytování
Hotelový resort tvoří 2 části - "Sa Posada" s celkem 116 pokoji situovanými v centrální části hotelu a zařízenými v tradičním sardinském stylu, dál od moře. Část "Sa Marina" má 30 prostornějších pokojů, které jsou navíc vybaveny malým kuchyňským koutkem a venkovním patiem a jsou situovány cca 50 m od pláže (pokoje jsou bez příplatku, dostupnost k ověření u prodejce, omezená kapacita). Všechny pokoje STANDARD pro 2 - 4 osoby (3. a 4. lůžko formou palandy) jsou vybaveny individuální klimatizací, mini lednicí (náplň za poplatek, při zakoupení karty Esse Plus první náplň v ceně), TV, telefonem a koupelnou se sprchou a fénem. Pokoje s balkonem jsou na vyžádání, za příplatek předem (omezená kapacita). Na vyžádání rodinné pokoje FAMILY v části "Sa Marina" pro 3 - 5 osob - tvoří je 2 oddělené pokoje s jedním společným vstupem, koupelnou, kuchyňkou a malým patiem. Min. obsazenost 3 dospělí. Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání a za příplatek - dle aktuální kapacity hotelu. Hotel disponuje také pokoji pro hendikepované (nutno vyžádat). Postýlka pro dítě do 3 let na vyžádání, v ceně v rámci povinné klubové karty, kterou hradí i děti do 3 let. Max. 1 v pokoji. Check-in: 16:00 h, check-out: 10:00 h. Při zakoupení klubové karty Esse Plus dřívější check-in 14:00 h a pozdní check-out 12:00 h. Karta Esse Plus je na vyžádání, platba na místě. Min. pobyt 7 nocí v období 16.6.-8.9.2020, v ostatních obdobích na vyžádání min. 4 noci. Pobyt v období 13.10.-27.10.2020 je výhradně na zpětné vyžádání, dle volné kapacity.
Stravování
Polopenze s nápoji - snídaně a večeře formou bufetu, filtrovaná voda, místní víno a světlé pivo k jídlu v ceně. Za příplatek plná penze s nápoji - oběd rovněž formou bufetu - bohatý výběr předkrmů, 1. a 2. chodů, příloh, dezertů ( dezerty pouze k večeři). Nápoje k jídlu v ceně: filtrovaná voda, červené a bílé lokální víno, světlé pivo. Hotelová restaurace v sardinském stylu, s nádherným výhledem na záliv Monti Russu, nabízí široký výběr místních specialit, pizzu i mezinárodní kuchyni formou bufetu. K dispozici je bohatá nabídka místních a italských vín. Hotel organizuje také tématické večeře. Na vyžádání bezlepková dieta. Pro děti denně: RistoMini "Banchetto dell´Eroe", speciální menu, které mohou děti jíst s animátory v dětském koutku. K dispozici Biberoneria - speciální prostor pro rodiče s dětmi do 3 let, dostupný 24 h denně (v rámci povinné klub. karty 2/6-22/9), kde lze dětem připravit kojeneckou stravu. K dispozici jsou základní suroviny pro přípravu dětských pokrmů (zeleninové, masové a rybí vývary, zeleninové protlaky, těstoviny malé velikosti, strouhaný sýr, trvanlivé mléko, jogurty, sýry a sezónní ovoce).
Charakteristika
Výraz "Sa Posada" v sardinském jazyce znamená "místo odpočinku" a plně vyjadřuje prastarý smysl pro pohostinnost a vnímání času přátelských obyvatel Sardinie. Hotel u moře je ideální pro rodiny s dětmi i klienty preferující aktivní dovolenou.
Pro děti
V rámci povinné klubové karty (připočítá se na webu jako povinný příplatek na osobu) mohou děti využívat dětské kluby s bohatým programem (animace probíhá převážně v italském jazyce). PINK HERO - růžový tučňák čeká na nejmenší hrdiny, kteří s ním budou tančit, hrát si, sportovat a rozšiřovat svojí fantazii i znalosti v rámci ekologie. HERO CAMP - pro děti 3-13 let, rozdělené do skupin úměrně věku, v čase 9:30-18:30 probíhá program s dětským hřištěm, divadlem, hernou a společenskou místností s TV. YOUNG CLUB - pro mládež 13-18 let, se sportovními aktivitami a hrami v bazénu, tancem, hrami a turnaji, trénink kabaretního představení a společnými hrami. Dětský koutek a speciální dětské menu ve vyhrazené části restaurace, kde mohou děti jíst společně s animátory. Pro děti do 3 let je k dispozici Biberoneria - 24 h denně otevřená místnost pro maminky s dětmi, kde je možnost vaření ze zdejších surovin vhodných pro děti (přístup v rámci povinné klubové karty hrazené předem).
Sport a animace
Klienti mohou v rámci povinné klubové karty (připočítá se formou povinného příplatku na osobu, v období 2/6-22/9) využívat: 2 bazény (povinná koupací čepice), dva víceúčelové kurty na tenis a malou kopanou, aktivity dětských klubů, music bar, kolektivní kurzy plavání, lukostřelby, fitness, vodní gymnastiky, plážový volejbal, kanoe, skupinové tance, karaoke, vstup do divadla pro večerní představení. Veškeré aktivity a služby probíhají v období 4.6.-17.9.2020 (změna vyhrazena). Mimo toto období probíhá v hotelu soft animace s večerním programem, kolektivními turnaji a fitness programem. Za poplatek: pronájem skútrů, aut, gumových člunů, fakultativní výlety. Povinná klubová karta se hradí formou povinného příplatku předem, pro pobyt v období 02/06 - 22/09, hradí všechny osoby vč. dětí.
Další služby
Při zakoupení klubové karty Esse Plus (platba na místě) je v ceně: dřívější check-in ve 14:00 h, pozdní check-out do 12:00 h, welcome drink na pokoji při příjezdu, oběd v ceně v den odjezdu, rezervace stolu v restauraci, slunečník a křesílka na pláži, 1x náplň minilednice na pokoji (Cola, Fanta, Sprite, pivo, voda - 2 ks od každého), plážové osušky (výměna 1x denně), sleva 10 % v butiku (kromě denního tisku, knih a známek), možnost oběda "Lunch Around" - oběd v některém z partnerských hotelů Club Esse (nutná rezervace den předem, zdarma při pobytu s plnou penzí, za příplatek při polopenzi).
Pláž
Pláž dell'Isolotto se nachází cca 350 m od hotelu (dle polohy konkrétního pokoje). Klienti mohou v rámci povinné klubové karty (hrazené na období 2/6 - 22/9) využívat slunečníky a lehátka od 2. řady do vyčerpání kapacity ve dvou částech - "Relax" (klidnější) nebo "Energy" (zde probíhají animační programy a aktivity Hero Camp). 1. řada na pláži za poplatek (dle dostupnosti na místě). Plážové osušky za poplatek (rezervace předem). 200 m od hotelu je psí pláž Bau Bau.
Cena nezahrnuje
Pojištění - nabídka pojištění
Cena zahrnuje
LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji nebo za příplatek s plnou penzi s nápoji, klubovou kartu formou povinného příplatku (na období 2/6- 22/9), služby delegáta od 30.5. do 7.10.2020.
Poplatky na místě
FAKULTATIVNÍ (na vyžádání): Malé domácí zvíře (do 20 kg) - €50/ pobyt, max. 1 zvíře/ pokoj. Klubová karta Esse Plus: € 40/ pokoj/ den - zahrnuje dřívější check-in ve 14:00 h, pozdní check-out do 12:00 h, welcome drink, oběd v den odjezdu, přednostní rezervace stolu v restauraci, vyhrazený slunečník a křesílka na pláži, 1x náplň minilednice (Cola, Fanta, Sprite, pivo, voda - 2 ks od každého), plážové osušky (výměna 1x denně), sleva 10 % v butiku (kromě denního tisku, knih a známek), možnost oběda "Lunch Around" v některém z partnerských hotelů Club Esse (bez příplatku při plné penzi, u polopenze za příplatek €10/os., dítě 3-13 let sleva 50%).
Speciální nabídky
Speciální nabídka 1 dospělý + 1 dítě do 13 let v pokoji STANDARD: dítě sleva 50 % z ceny ubytování (již aplikováno v ceně) Na vyžádání: Speciální sleva pro 4. dospělou osobu ve čtyřlůžkovém pokoji (hradí se 3 plné ceny ubytování, obsazenost 4 dosp. os. bude na úkor prostoru - palandy).
Důležité
Pozor, tento hotel má přísnější podmínky než VSP CK: při stornování v období do 45 dnů před začátkem zájezdu 3.000 Kč za každou osobu (v ostatních případech dle VSP CK). Pobyt v období 13.10.-27.10.2020 je výhradně na zpětné vyžádání, dle volné kapacity.

Podobné zájezdy

Club Esse Posada Beach Resort ****

destinace: Itálie, Sardinie, Palau / Cala Capra

termín:16.09. (St) - 23.09. (St) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze s nápoji

Club Esse Posada Beach Resort
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Sardegna Travel, s.r.o. IČO: 27112063
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...