Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

IL BORGO DI PUNTA MARANA R

kufr pdf

Termín:09.05. (Ne) - 16.05. (Ne) 2021

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:940247

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 9 690 Kč

Poloha
komfortní rezidence leží ve výborné poloze blízko pláže a je vhodná i pro náročnější klienty. Pobřeží v těchto místech je členité, s množstvím malých písečných pláží obklopených skalami a patří k nejkrásnějším místům na ostrově.
Ubytování
apartmány jsou komfortně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, myčka na nádobí, SPR+WC, pračka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře. Apartmány typu VIP jsou nově postavené, navíc klimatizace. Apartmány typu DS mají 2x SPR+WC.
A3: (max. 3 osoby)/
studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem a rozkládacím lůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, pračka, myčka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře.
A3 VIP: (max. 3 osoby)/
novější apartmány, studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem a rozkládacím lůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, klimatizace, pračka, myčka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře.
B4: (max. 4 osoby)/
ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo dvěma rozkládacími lůžky) a kuchyňským koutem, SPR+WC, pračka, myčka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře.
B4 VIP: (max. 4 osoby)/
novější apartmány, ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo dvěma rozkládacími lůžky) a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace, pračka, myčka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře.
B4DS: (max. 4 osoby)/
ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo dvěma rozkládacími lůžky) a kuchyňským koutem, 2x SPR+WC, pračka, myčka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře.
C6 VIP: (max. 6 osob)/
novšie apartmány, dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo dvěma rozkládacími lůžky) a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizácia, pračka, myčka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře.
C6DS: (max. 6 osob)/
dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo dvěma rozkládacími lůžky) a kuchyňským koutem, 2x SPR+WC, pračka, myčka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře.
C6DS VIP: (max. 6 osob)/
novější apartmány, dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo dvěma rozkládacími lůžky) a kuchyňským koutem, 2x SPR+WC, klimatizace, pračka, myčka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře.
Stravování
v apartmánech bez stravy vlastní.
Postýlka
na vyžádání, 35 €/týden, příp. možno vzít vlastní (do max. počtu osob, nelze v A3, A3 VIP).
Služby
recepce, Wi-Fi, bar, trafika, malý obchod, dětský koutek. V blízkosti se nachází Holiday Beach (200 m) – restaurace, bar, bazén pro dospělé a pro děti s mořskou vodou, sluneční terasa (vstup za poplatek), hřiště na minifotbal a tenisový kurt (sleva 15% pro hosty rezidence).
Parkování
u rezidence (do vyčerpání míst).
Vzdálenost od centra
v blízkosti restaurace, bary, Porto Rotondo 5 km.
Vzdálenost od pláže
100 - 350 m.
Pláz
písečná s pozvolným vstupem do moře, skalnaté úseky, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) při ubytování bez stravy zahrnut v povinném poplatku.
Zvíře
povoleno jen malé, na vyžádání, 50 €/pobyt.
Pobyt
příjezd možný každý den, min. 3 noci (do 14/6 a po 13/9), příjezd a odjezd možný středa nebo neděle (14/6-13/9).
Na místě
8 €/osoba od 3 let/den - spotřeba energií, plážový servis, ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu).
Popis

UBYTOVÁNÍ BEZ STRAVY - V ceně za apartmán je zahrnuto:/
ubytování.

Nepovinné příplatky:/
úklid kuchyňského koutu 25 €/apartmán.

Kauce:/
100 €/apartmán.

Podobné zájezdy

IL BORGO DI PUNTA MARANA R

destinace: Itálie, Sardinie, Marinella

termín:09.05. (Ne) - 16.05. (Ne) 2021 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

IL BORGO DI PUNTA MARANA R
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Ludor, spol. s r. o. IČO: 25574680
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...