Itálie - dovolená u moře léto 2019

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

ZAHRADA DOLOMIT – TRE CIME

kufr pdf

Termín:27.06. (So) - 04.07. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:880353

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 13 791 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Poloha
Zájezd je zaměřen na lehkou a střední turistiku po nejznámějších a nejhezčích lokalitách Východních Dolomit. Celý zájezd je koncipován tak, abychom poměrně pohodlně poznali krásné údolí Hochpustertal a jeho okolí, tzv. Zahradu Dolomit. Navštívíme Passo Falzarego a město Cortina d´Ampezzo, pokocháme se romantickým jezerem Pragser Wildsee nebo vystoupáme k jedné z nejznámějších dominant Dolomit – k masivu Tre Cimme di Lavaredo. Náš hotel*** leží v bočním údolí – Antholzer Tal na slunném a tichém místě.
Program
1. den zájezdu:
Odjezd ve večerních hodinách z ČR do Itálie.

2. den zájezdu:
Ráno příjezd do ANTHOLZU, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu. Odpoledne volný program nebo místním busem (cca 3 €) s průvodcem k jedinečnému jezeru ANTHOLZER SEE a údolím zpět do hotelu (2,5 hod.), večeře.

3. den zájezdu
Odjezd na celodenní výlet do Dolomit, základní varianta (náročnost 2 z 5; 4 hod.). Ze sedla PASSO FALZAREGO (2100 m) pod Croda Nera na Rif. Averau (2410 m) a sestup k lanovce Cinque Torri (2250 m), lanovkou dolů k autobusu. Tůru lze prodloužit o sestup bez použití lanovky. Poblíž horní stanice lanovky se nachází expozice věnovaná I. světové válce. Lehčí varianta: lanovkou nahoru na chatu CINQUE TORRI, procházka okolo masívu Cinque Torri, prohlídka expozice a sjezd lanovkou k busu. Odpoledne krátká zastávka v CORTINA D´AMPEZZO a návrat na hotel, večeře.

4. den zájezdu:
Odjezd do SEXTENU, výjezd lanovkou na MONTE ELMO (2050 m), základní varianta (náročnost 2,5 z 5; 7 hod.): výstup na HELM (2434 m), dále přes SILLIANER HÜTTE a zpět okružní cestou č. 4-20 k lanovce, zpět k horní stanici lanovky, sjezd do údolí, možnost prohlídky městečka. Cestou zpět zastávka v INNICHENU - jedinečná románská katedrála. Odjezd do hotelu.

5. den zájezdu:
Odjezd k jezeru MISURINA, mýtnou silnicí k RIFUGIO AURONZO (2320 m), základní varianta (2,5 z 5; 7 hod.): na RIF. A. LOCATELLI (2405 m), dále přes PASSO FISCALINO (2519 m) na chatu RIF. LAVAREDO (2344 m) a zpět k busu u RIF. AURONZO. Lehčí varianta (náročnost 2 z 5; 4 hod.): na Rif. A. Locatelli, dále na Rif. Lavaredo a zpět k autobusu. Zpět do hotelu, večeře. Obě varianty nabízejí nádherné výhledy na dominantu Dolomit – TRE CIME DI LAVAREDO a procházejí místy, kde se za I. světové války urputně bojovalo.

6. den zájezdu:
Odjezd místním mikrobusem (cca 4 €) do průsmyku STALLER SATTEL (2052 m, na hranicích Rakouska a Itálie), základní varianta (2,5 z 5; 7 hod.): nádherný výstup na ROTE WAND (2818 m) kolem potoka ACKSTAL BACHE, lehčí varianta (2 z 5; 3 hod.): z průsmyku kolem rakouského jezera OBERSEE k chatě stejného jména, možnost občerstvení, italská večeře.

7. den zájezdu:
Odjezd k jezeru PRAGSER WILDSEE (1500 m) - nejromantičtější jezero Dolomit, základní varianta (2 z 5; 7 hod.): výstup na GR. APOSTEL (1995 m), lehká až středně těžká túra. Těžší varianta (3 z 5; 7 hod.): výstup na SEEKOFEL (2810 m) - nádherné výhledy na západní část Dolomit. Lehká varianta (1 z 5; 2 hod.): procházka kolem jezera, zpět k busu. Všichni odjezd do hotelu.

8. den zájezdu:
Po snídani odjezd do ČR, příjezd v nočních hodinách.
Cena zahrnuje
  • dopravu klim. busem, 
  • 6x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 
  • 7x snídani formou bufetu, 
  • 5x večeři – menu 3 chody + salátový bufet, 
  • 1x večeři – italské speciality, 
  • vstup do relaxační zóny s krytým bazénem a fitness centrem, 
  • průvodce CK
Cena nezahrnuje
  • vstupné, fakult. služby, lanovky a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Fakultativní příplatek
  • 1lůžk. pokoj 2900 Kč (povinné při nedoobsazení)
  • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 280 Kč
Nástupní místa
28.06. – 05.07. odjezd J* + Plzeň
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Podobné zájezdy

ZAHRADA DOLOMIT – TRE CIME

destinace: Itálie, Poznávací zájezdy - Itálie, Itálie

termín:27.06. (So) - 04.07. (So) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

ZAHRADA DOLOMIT – TRE CIME
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Redok Travel, s.r.o. IČO: 25258281
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...