Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

VELIKONOCE V BENÁTKÁCH

kufr pdf

Termín:09.04. (Čt) - 13.04. (Po) 2020

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:872908

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 5 079 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Poloha
Většina cestovních kanceláří vás vezme do Benátek na pouhý den. My nabízíme na Velikonoce hned celé tři dny, během nichž budete mít dostatek času užít si v benátských sestiere úzkých uliček, malebných kanálů, výstavných paláců, nezaměnitelných náměstí (campi), stovky kostelů nebo si prohlédnout některá z mnoha benátských muzeí. Při procházkách městem, jemuž jeho obyvatelé říkali Serenissima, si pohlédneme stavby reprezentující románské umění, gotiku, renesanci a baroko, podrobněji se jim budeme moci věnovat při individuální prohlídce muzeí. Pamatujeme i na velikonoční pochutiny typické pro toto město. Benátkami vás bude provázet Václav Kabíček, který se městu na laguně věnuje od roku 1992.
Zájezd provází Mgr. Václav Kabíček
Program
1. den zájezduOdjezd ve večerních hodinách z republiky.
2. den zájezdu Procházka BENÁTKAMI I. – Chiesa della Pietà (kostel, kde působil Vivaldi), Riva degli Schiavoni, Piazza San Marco a památky na něm, za příznivého počasí výjezd výtahem na benátskou Kampanilu (vyhlídka ilustrující, proč se o Benátkách hovoří jako o městu ostrovů), Teatro la Fenice (jedno z hlavních center italské opery), unikátní schodiště Scalla Contarini del Bovolo, Ponte di Rialto (nejstarší benátský most vedoucí přes Velký kanál), benátská tržnice. Pro zájemce pokračuje po obědě druhá část prohlídky. Campo San Polo (největší benátské suchozemské náměstí, v době karnevalu jedno z jeho center), Basilica dei Frari (františkánský klášterní kostel s díly Tiziana, Belliniho i Donatella), Scuola Grande di San Rocco (unikátní soubor pláten a fresek od Tintoretta), dva mosty přes Velký kanál – Ponte degli Scalzi a Ponte della Costituzzione, benátské ghetto (po jeho vzoru vznikla ghetta v celé Evropě, Shakespeare sem umístil Kupce benátského), fakultativně vyhlídková plavba vaporettem Velkým kanálem k náměstí San Marco.
3. den zájezdu Poznávání ostrovů v laguně – BURANO – ostrov pestrobarevných fasád, krajek a rybářů, TORCELLO – původní centrum celých Benátek, Atillův trůn, starobylá bazilika Santa Maria Assunta, MURANO – ostrov benátských sklářů, v jedné ze skláren uvidíte, jak se vyrábí v Benátkách sklo dodnes, ve druhé části dne volný program nebo prohlídka muzeí.
4. den zájezdu Procházka BENÁTKAMI II. – Chiesa di San Zaccaria (renesanční kostel s mistrovským Belliniho plátnem), Chiessa di Santa Maria Formosa, benátský pantheon San Zanipolo (dominikánský klášter, před ním stojí jezdecký Colleoniho pomník), Chiesa San Moise, Santa Maria del Giglio, Campo Santo Stefano, Galleria dell´Academia (vyhlášená obrazárna), „prokletý dům“, muzeum Peggy Gugenheim, největší benátský barokní chrám Bazilica di Santa Maria della Sallute, Punta della Dogana s expozicí nejmodernějšího umění. Večer odjezd do ČR.
5. den zájezdu Návrat v časných ranních hodinách.
Cena zahrnuje
 • dopravu lux. klim. busem,
 • 2x ubytování v hotelu*** – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím,
 • 2x snídani 
 • průvodce
Cena nezahrnuje
 • vstupné,
 • vstupní taxu do Benátek
 • plavby lodí po kanálech cca 40 € bez omezení pohybu po kanálech i na ostrovy,
 • vstupní a pobytovou taxu,
 • fakult. služby
 • vše ostatní co není uvedeno v „Cena zahrnuje“
Fakultativní příplatek
 • 1lůžk. pokoj 1000 Kč,
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 180 Kč,
 • 2x večeři 860 Kč
Nástupní místa
09.04. – 13.4. Odjezd B, D

Přehled nástupních míst najdete ZDE.

Podobné zájezdy

VELIKONOCE V BENÁTKÁCH

destinace: Itálie, Poznávací zájezdy - Itálie, Itálie

termín:09.04. (Čt) - 13.04. (Po) 2020 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

VELIKONOCE V BENÁTKÁCH
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Redok Travel, s.r.o. IČO: 25258281
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...