Itálie - dovolená u moře léto

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

To nejlepší z Itálie ***

kufr pdf

Termín:27.04. (Čt) - 02.05. (Út) 2023

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 5 nocí

ID hotelu:993384

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 17 990 Kč 17 279 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Harmonogram
1. den: Odlet z Prahy do Milana, transfer z letiště prohlídka města kde mj. nalezneme řadu unikátních staveb - Dóm – jedna z největších gotických katedrál na světě se 135 věžičkami a nesčetnými plastikami a chrliči, obchodní pasáž Galeria Viktoria Emmanuela II, světově nejprestižnější budova opery La Scala, zámek Castelo Sforzesco s půvabným arkádovým dvorem… Odjezd do Verony, prohlídka města spojeného s Shakespearovým dílem Romeo a Julie, v jehož centru se zachovala řada půvabných římských a renesančních památek – třetí největší amfiteátr na světě, působivý hrad Castelvecchio, Piazza dei Signori se sochou Danteho a několika paláci, kostel Santa Maria Antica s bizarními náhrobky Scaligeriů, vládců Verony, Dóm ... až po Juliin dům s balkonem či samotnou hrobkou Julie. Odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
2. den: Po snídani odjezd do Benátek - prohlídka města, které si právem nese titul „jedinečné“. Stovky paláců podél Canale Grande s nejznámějším mostem Ponte di Rialto, monumentální barokní kostel a dominanta města Santa Maria della Salute stojící na milionu dřevěných pilot, jedinečné Náměstí sv. Marka s Kampanilou, bazilikou sv. Marka, Dožecím palácem s Mostem vzdechů, orlojem apod... fakultativně projížďka gondolami po kanálech, volno k individuálním prohlídkám, nákupům apod., odjezd z Benátek na ubytování v oblasti přímořského letoviska Rimini, volno, fakultativně večeře.
3. den: Po snídani odjezd do San Marina, prohlídka nejstarší evropské republiky. Staré hradby, vstupní brány, Piazza della Liberta, Piazza Garibaldi, spousta obchodů se suvenýry, kaváren a restaurací vytváří nezapomenutelnou atmosféru místa. Odjezd do Urbina – rodiště Raffaela, prohlídka unikátního zachovalého středověkého města (UNESCO) s mohutnými hradbami. Dóm, Vévodský palác… odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
4. den: Po snídani odjezd do Florencie, celodenní návštěva jedinečného a úchvatného památníku renesance, ve své době kulturní a intelektuální srdce Evropy přitahující do města řadu umělců, kteří z něj učinili největší renesanční skvost na světě... Medicejská kaple a palác, Dóm a baptisterium, most Ponte Vecchio, Piazza della Signorina s Palazzo Vecchio a řadou proslulých skulptur – David, Neptunova fontána…, orientační prohlídka města s průvodcem, volno k individuálním prohlídkám, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
5. den: Po snídani odjezd do Říma, celodenní návštěva italské metropole, prohlídka města s průvodcem – Andělský hrad, Piazza Navona, Fontána di Trevi, Koloseum, Pantheon, Forum Romanum, Španělské schody, Vatikán…volno k individuálním prohlídkám, odpočinku a nákupům, v podvečerních hodinách návrat na ubytování, fakultativně večeře.
6. den: Po snídani volno, v poledních hodinách transfer na letiště, odlet z Říma do Prahy, přílet v odpoledních hodinách.
V ceně zahrnuto
• 5 noclehů v hotelech***, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a bufetovou snídaněmi
• letenku Praha-Milano/Řím-Praha včetně tax a příplatků
• dopravu autokarem v průběhu zájezdu
• průvodce po dobu zájezdu
• pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
Abstrakt

Milano | Verona | Benátky | San Marino | Urbino | Florencie | Řím

Výhody
- bohatý program - skvělá cena - pohodlné cestování

Podobné zájezdy

To nejlepší z Itálie ***

destinace: Itálie, Poznávací zájezdy - Itálie, Itálie

termín:27.04. (Čt) - 02.05. (Út) 2023 (6 dní, 5 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

To nejlepší z Itálie
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...