Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

PERLY NEAPOLSKÉHO ZÁLIVU (s pobytem na ostrově Ischia)

kufr pdf

Termín:27.07. (Po) - 02.08. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:7 dní, 6 nocí

ID hotelu:802275

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 8 541 Kč 8 490 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Popis zájezdu

Oblíbený zájezd - Neapol, Ischia, Vesuv, Pompeje, Capri, Řím s pobytem na termálním ostrově Ischia. Pro milovníky a vyznavače antické kultury, řecké a římské okázalosti, čerpající z etruského odkazu, se rozprostře řeka radostí a jedinečných zážitků, které zaplaví srdce a navždy se usídlí svojí zázračností do paměti každého účastníka.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: odjezd v cca 8:30 hod. z Brna přes Velké Meziříčí, Jihlavu, Humpolec, Prahu, Beroun, Rokycany, Plzeň a Rozvadov do Německa, Rakouska a Itálie.

 

2. den: Příjezd do oblasti Neapolského zálivu, v poledne ubytování na ostrově ISCHIA. Následuje okruh ostrovem Ischia italským autobusem. Uslyšíte o historii ostrova a uvi­díte z nadhledu např. Aragonský hrad, městečka Ischia Porto a Ponte, zastavíte na krásné vyhlídce s posezením v Serrara Fontana, možnost občerstvení – červené nebo bílé víno, cappuccino, bruschetta. Čeká vás zastávka v lávovém městečku Sant‘ Angelo s prohlídkou centra a malebného přístavu, možnost ochutnávky a nákupu likérů, vína, cukroví i ostrovního koření. Navečer možnost koupání v moři nebo v termálních bazénech. Cena za tento výlet je 18 €/os. 

 

 

3. den: po snídani odjezd autobusem do přístavu, přejezd trajektem na pevninu. Poté odjezd k sopce VESUV (vstup 10 €/os.) a pěší výstup k samotnému jícnu vulkánu. Následuje návštěva POMPEJÍ (vstupné vč. sluchátek a průvodce 15 €/os.), prohlídka bývalého antického města, jež bylo zničeno a zasypáno v r. 79 při výbuchu sopky. Odjezd zpět na ostrov Ischia, možnost koupání v termálních bazénech a v moři, večeře, nocleh. Cena za tento výlet je 57 €/os. + vstupné na místě platí každý sám 10 € Vesuv + 15 € Pompeje. Zájezd může být organizován i v opačném pořadí.

 

4. den: po snídani odjezd autobusem do přístavu. Jízda lodí na malebný ostrov CAPRI, jeden z nejkrásnějších a nejatraktivnějších v Tyrhenském moři. Následuje pro­hlídka ostrova minibusy a pěšky –přístavu, měst Capri a Anacapri, případně individualně vily San Michel (7 €/ os.) a Monte Solara (10 € / os.) - nejvyššího vrcholu ostrova, z něhož je velkolepý výhled na celý ostrov, Neapolský záliv, Vesuv a okolní ostrovy. Dále je možná okružní plavba lodí kolem ostrova. Navečer odjezd lodí zpět na Ischii, návrat na hotel, možnost koupání v moři nebo v termálních bazénech, večeře, nocleh. Cena za tento výlet je 82 €/os. včetně lodičky kolem ostrova Capri.

 

5. den: snídaně, dopoledne volný program, možnost návštěvy trhu, nebo koupání v termálních bazénech nebo moři. Odpoledne je možnost kombinace výletu PIZZA PARTY a ARAGONSKÝ HRAD za 28 €/os. (vstupné na hrad je 12 €/os.). Nebo jen PIZZA PARTY za 15 €/os. Klienti ochutnají místní typickou pizzu a výborné ischitánské víno. Sami si pak můžete vytvořit pizzu dle vlastní fantazie. 

 

6. den: po snídani přejezd trajektem na pevninu do NEAPOLE, průjezd městem s výkladem a krátkou zastávkou na Santa Lucii. Poté odjezd do ŘÍMA, přeprava metrem do centra města, kde následuje půldenní prohlídka s průvodcem. Ve VATIKÁNU prohlídka Svatopetrského náměstí a křesťanského chrámu sv. Petra. Dále uvidíme Andělský hrad, Pantheon, náměstí Navone, fontánu di Trevi, Kapi­tol, Forum Romanum, Koloseum atd. Cena za program v Římě je cca 23 €/os. včetně českého průvodce, sluchátek, vstupu do Vatikánu a lístků na metro. Večer odjezd do ČR.

 

7. den: v dopoledních hodinách návrat do Prahy, odpoledne do Brna.

 

Předpokládaná nástupní místa a časy odjezdu - mohou se změnit: 
Pokyny s přesnými nástupními místy a časy odjezdů, platnými pro daný termín zájezdu, obdrží klienti týden před odjezdem.

       

Brno

cca 08:30 hod.

Praha

cca 11:30 hod.

Plzeň

cca 12:45 hod.

 

 

Podobné zájezdy

PERLY NEAPOLSKÉHO ZÁLIVU (s pobytem na ostrově Ischia)

destinace: Itálie, Poznávací zájezdy - Itálie, Itálie

termín:27.07. (Po) - 02.08. (Ne) 2020 (7 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

PERLY NEAPOLSKÉHO ZÁLIVU (s pobytem na ostrově Ischia)
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK Osvěta - Josef Sklenář IČO: 10261940
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...