Palmasera Village Hotel | Poznávací zájezdy - Itálie | Itálie | APULIA IN

Itálie - dovolená u moře léto 2019

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Palmasera Village Hotel ****

kufr pdf

Termín:01.06. (So) - 08.06. (So) 2019

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:814006

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 16 990 Kč 15 990 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Poloha
Dovolená v jedné z nejkrásnějších částí Sardinie, vhodná pro páry. Rybářské městečko Cala Gonone přímo vedle hotelového resortu. Můžete trávit své večery příjemnými procházkami v malebných křivolakých uličkách nebo posedět v restauracích a sledovat západ slunce nad mořem. V blízkosti nádherné pláže a jeskyně, dostupné lodí, kterou si lze i půjčit (nepotřebujete žádný speciální lodní průkaz) nebo v rámci námi nabízeného fakultativního výletu. Jedinečná růžová pláž přímo pod hotelem (plážový servis zdarma). Pojeďte si s námi odpočinout, můžete relaxovat v zahradách hotelu, poznat nádhrené barvy vody mořského parku La Maddalena nebo objevit krásná městečka v horách.Tento krásný a velmi kvalitní hotelový komplex je situován v oblasti Golfo dei Orosei, jednoho z nejkrásnějších mořských parků Itálie. Je vybudován na panoramatickém místě na 12 ha pozemku přímo u krásné pláže (lehátka/křesílka a slunečníky v ceně). Přímo u hotelu je malebné přímořské městečko Cala Gonone, kde najdete množství barů, restaurací, zmrzlináren a obchůdků. Hotel je rozdělen na 3 části – hotel, Villaggio a Borgo. Hotel se nachází v centru resortu hned vedle bazénu. Villaggio má 300 poschoďových řadových vilek, které jsou obklopeny zelení, olivovníky a oleandry. Borgo nabízí klientům absolutní klid, jelikož se nachází vlevo od hotelové části a má vlastní bazén.
Vybavení
recepce, bar, restaurace, 2 tenisové kurty, fotbalové hřiště, 2 bazény, basketbalové hřiště, ping – pong, obchůdek se suvenýry, amfiteátr. Animace jsou v provozu v hlavní sezoně
Ubytování
standardní pokoje se sociálním zařízením, minibarem, TV/SAT, telefonem, trezorem, klimatizací, verandou Vybavení pokoje v částech Villaggio a Borgo: - pokoje se nacházejí ve vilkách a mají sociální zařízení, klimatizaci, TV/SAT, minibar/miniledničku, telefon, fén, trezor, balkon, terasu nebo verandu (přízemí nebo první patro)
Cena zahrnuje
- Leteckou přepravu včetně všech tax a poplatků - Transfery v cíli zájezdu - 7 nocí v hotelu - Polopenzi (švédské stoly vč. sklenice vody a vína k večeři) - 1x výlet Olbia (může být případně spojen s transferem z/na letiště) - Služby česky/slovensky mluvícího delegáta - Zákonné pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
- Cestovní pojištění vč. storna - Fakultativní výlety a služby - Případnou pobytovou taxu (upřesnění výše delegátem na místě)

Podobné zájezdy

Palmasera Village Hotel ****

destinace: Itálie, Poznávací zájezdy - Itálie, Itálie

termín:01.06. (So) - 08.06. (So) 2019 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Palmasera Village Hotel
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Quality Tours s.r.o. IČO: 26122669
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...