Itálie - dovolená u moře léto 2019

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

MOZAIKA TOSKÁNSKA

kufr pdf

Termín:26.10. (So) - 30.10. (St) 2019

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:774675

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 5 690 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Poloha
Prodlužte si s námi léto výletem do Itálie. Právě tato doba je přímo ideální k poznávání nejzajímavějších měst a měst a městeček Toskánska. Navštívíme Florencii, kolébku renesance, město Michelangela a rodu Medici, romantické, nenapodobitelné a neustále živé město. Prozkoumáme krásy starobylého města Lucca, obehnaného renesančním opevněním a nakloníme se společně se šikmou věží v Pise. Formou výletu pak poznáme i jedinečnou Sienu a středověký „Manhattan“ San Gimignano.

Pisa – Lucca – Siena – San Gimignano - Florencie
Program
1. den zájezdu 
Odjezd v odpoledních hodinách směr Itálie.

2. den zájezdu  
Ráno příjezd do PISY (UNESCO), město proslulé svou šikmou věží, náměstí Campo dei Miracoli (Pole zázraků), katedrála, baptisterium, Camposanto. Pokračujeme ke starobylému městu LUCCA (UNESCO), známého především svým 4,2 km dlouhým renesančním opevněním, coby rodiště slavného skladatele Giacoma Pucciniho, ale také díky románské katedrále San Martino a dodnes zachovalé věži Torre Guinigi. Pozornost poutá náměstí Piazza dell'Amfiteatro, kde byly středověké budovy vystavěny na stěnách římského amfiteátru, prohlídka města.

3. den zájezdu  
Krajina středověkého Toskánska v barvách pozdního léta, to je fakultativní výlet s průvodcem do jednoho z nejkrásnějších měst Itálie SIENY, prohlídka historického centra (UNESCO), hl. náměstí Piazza del Campo, zvonice Torre del Mangia, sienská katedrála – jeden z nejlepších příkladů gotiky v celé Itálii, baptisterium s mramorovou fasádou, procházka klikatými uličkami centra s kostely, paláci a muzei. Středověké opevněné město rodových věží připomínající středověký Manhattan SAN GIMIGNANO s nespočetnými architektonickými poklady, náměstí Piazza della Cisterna, Piazza del Duomo, bazilika, poutní kostel, místní gastronomie, víno Vernaccia di San Gimignano. Pro ty co s námi nepojedou na výlet, individuálně Florencie, kde budete mít dostatek času k návštěvám proslulých muzeí např: galerie Bargello, kde středověký palác ukrývá soubor renesančních plastik od Donatella, Ghibertiho nebo Michelangela, galerie Accademia, světově proslulá svou sbírkou soch od Michelangela, vč. Michelangelova Davida a dalších, individuální volno ve městě.

4. den zájezdu  
Prohlídka FLORENCIE (UNESCO), jedno z hlavních center umění v Evropě, kolébka renesance, jejíž odkazy dnes nalezneme všude v ulicích, v galeriích, kostelech i muzeích. Prohlídka města, kostel Santa Croce, který za svými zdmi ukrývá pomníky mnoha věhlasných Florenťanů, katedrála S.Maria del Fiore, baptisterium, hrobka Medicejských, náměstí Piazza della Signoria s Palazzo Vecchio, fakultativně galerie Uffizi, světoznámá galerie italského a evropského malířství - mj. Rafael, Mantegna, Dürer, Rubens, Tizian, Caravaggio, nejstarší dochovaný most ve městě Ponte Vecchio, jeden z největších florentských paláců Palazzo Pitti aj. V podvečerních hodinách odjezd do ČR.

5. den zájezdu
Návrat v dopoledních hodinách.
Cena zahrnuje
 • dopravu lux. klim. busem
 • 2x ubytování v hotelu*** - 2lůž. pokoje s příslušenstvím
 • 2x snídani
 • průvodce 
Cena nezahrnuje
 • vstupné
 • pobytovou taxu
 • fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“ 
Fakultativní příplatek
 • 1lůžk. pokoj 1300 Kč
 • 2x večeře 800 Kč
 • galerie Uffizi 650 Kč* (18-25 let 300 Kč, do 18 let 120 Kč,) nutná rezervace v CK min. měsíc před odjezdem, v případně mimořádné výstavy se může cena vstupenky zvýšit
 • fakult. výlet Siena – San Gimignano 650 Kč (min. 20 účastníků)
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 180 Kč 

  * Galerie Uffizi navýšila cenu pro rok 2019
Nástupní místa
26.10. - 30.10. Odjezd B, H + České Budějovice Přehled nástupních míst najdete ZDE
Sleva
 • SLEVA 55+ ze základní ceny zájezdu 3%

Podobné zájezdy

MOZAIKA TOSKÁNSKA

destinace: Itálie, Poznávací zájezdy - Itálie, Itálie

termín:26.10. (So) - 30.10. (St) 2019 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

MOZAIKA TOSKÁNSKA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Redok Travel, s.r.o. IČO: 25258281
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...