Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

ITÁLIE - ÚDOLÍ AOSTA

kufr pdf

Termín:08.09. (Út) - 13.09. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 5 nocí

ID hotelu:886144

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 7 590 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Poloha
Nedotčená krajina NP Gran Paradiso s pohledy na stejnojmenný čtyřtisícový vrchol, krásné údolí Vall d´Aosta obklopené horami a věčně zasněženými vrcholy, kde budeme po celý zájezd ubytování. Můžeme se těšit výhledy na Mont Blanc, Gran Paradiso a další alpské velikány, majestátní štíty, vyhlídky, krajinu utvářenou ledovci ale i římské památky Aosty, Milano s největší gotickou stavbou Itálie, Turín se slavnou minulostí a barokními stavbami a horské městečko Courmayer pod nejvyšší horou Evropy, která tvoří přirozenou hranici mezi Itálií a Francií.

Milano - Valle d´Aosta – Courmayeur – NP Gran Paradiso - Cogne – údolí Valnontey - Aosta – pevnost Bard - Turín
Program
1. den zájezdu:
Odjezd ve večerních hodinách do Itálie.

2. den zájezdu:
Ráno příjezd do MILÁNA, metropole proslulá jako město módy, město Leonarda da Vinci. Prohlídka centrálního náměstí Piazza Duomo se slavnou fenomenální gotickou katedrálou Duomo, kaple sv. Gotharda, Zlatý čtyřúhelník Quadrilatero d´Oro, náměstí Leonarda da Vinci, budova milánské Opery aj. Odpoledne pokračujeme do údolí Valle d´Aosta na ubytování.

3. den zájezdu:
Výlet údolím VALLE D´AOSTA. Přitažlivé městečko COURMAYEUR, majestátní alpské štíty. Výjezd lanovkou na Montblanský horský masív na italsko-francouzském pomezí, do oblasti věčného ledu a sněhu Punta Helbronner (3462 m). Odměnou nám budou úchvatné výhledy na samotný vrchol Mont Blanc (4808 m). Unikátním dílem moderní techniky je 15 km dlouhá lanovka přes nekonečné ledové pláně Trans Mont Blanc, propojující Punta Helbronner na italské straně masívu s Aiguille du Midi na francouzské straně.

4. den zájezdu:
Jedinečný kout přírody NP GRAN PARADISO, skutečný ráj pro ty, kdo touží poznat neporušenou alpskou krajinu, utvářenou ledovci a divokými horskými říčkami. Průjezd údolím Valle di Cogne do národního parku. Městečko COGNE, proslulé výrobou krajek, vstupní brána parku a odtud podnikneme pěší výlet do údolí VALNONTEY, které se táhne až pod ledovce čtyřtisícového Gran Paradisa, podmanivá podívaná na ledovce, nedotčená krajina s alpinskou květenou. Při zpáteční cestě na hotel navštívíme město AOSTA, obklopené horami a věčně zasněženými vrcholy. Procházka a prohlídka vč. významných římských památek, Augustův oblouk, římský most z 1. stol., Porta Pretoria, katedrála, Sant´Orsso aj.

5. den zájezdu:
Průjezd údolím Aosta, zastávka u monumentální pevnosti FORTE DI BARD a odjezd do TURÍNA, města se slavnou minulostí, bývalého hl. města sardinsko-piemontského království, jehož barokní stavby jsou zde zasazeny do scenérie alpského podhůří. Náměstí Piazza Castello, Královský palác, Porta Platina, zahrady Venaria, chrám San G. Battista, kostel J. Křtitele s proslulým turínským plátnem, hrad Borgo Medioevale, nádherné náměstí Piazza San Carlo, dominanta města Mole Antonelliana (167 m vysoká věž) – nejvyšší zděná budova světa, fakult. lze vyjet výtahem na vyhlídkovou plošinu, výhledy na Alpy a údolí řeky Pád, aj. Pro zájemce možná návštěva slavného Muzea automobilů, které mapuje modely od 15. stol až dodnes. V podvečerních hodinách odjezd do ČR.

6. den zájezdu:
Předpokládaný návrat v ranních hodinách do ČR.
Cena zahrnuje
 • dopravu lux. klim. autobusem,
 • 3x ubytování v hotelu*** v údolí Valle d´Aosta - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím,
 • 3x snídani, průvodce CK
Cena nezahrnuje
 • vstupné,
 • lanovky,
 • pobytovou taxu
 • a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
Fakultativní příplatek
 • 1lůžk. pokoj 1100 Kč,
 • 3x večeře 600 Kč,
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 210 Kč
Nástupní místa
08.09.-13.09. Odjezd A, B, L Přehled nástupních míst najdete ZDE
Sleva
 • Sleva 55+ ze základní ceny zájezdu 3%

Podobné zájezdy

ITÁLIE - ÚDOLÍ AOSTA

destinace: Itálie, Poznávací zájezdy - Itálie, Itálie

termín:08.09. (Út) - 13.09. (Ne) 2020 (6 dní, 5 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

ITÁLIE - ÚDOLÍ AOSTA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Redok Travel, s.r.o. IČO: 25258281
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...