Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

ITÁLIE - OSTROV ELBA

kufr pdf

Termín:05.09. (So) - 13.09. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:9 dní, 8 nocí

ID hotelu:893478

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 13 890 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Poloha
Elba, jeden z nejkrásnějších ostrovů toskánského souostroví, jedinečné pláže s malebnými zátokami, tyrkysově modrá voda, nádherné hory vnitrozemí, omračující vyhlídky, zajímavá historie a výtečná gastronomie vytváří z ostrova atraktivní místo nejen pro odpočinkovou dovolenou. Ubytováni budeme v krásném hotelu přímo u pláže nedaleko městeček městečka Capoliveri (UNESCO) a Porto Azzuro. Na své si přijdou milovníci turistiky, doporučujeme využít síť pěších stezek, které křižují celý ostrov i pro příznivce potápění nabízí Elba skvělé podmínky.

Zájezd provází Mgr. Bohuslava Bubeníčková, Ing. Milena Škorpilová

ostrov Elba: Marina di Campo - Portoferraio - San Martino – Procchio beach - NP Arcipelago Toscano - Poggio - Marciana - Marciana Marina - Monte Capanno - Porto Azzuro – poloostrov Calamita - Capoliveri
Ubytování
 • hotel Le Acacie**** se nachází kousek od pláže, v zeleni krásného parku nedaleko městečka Capoliveri, které je považováno za jedno z nejkrásnějších na Elbě. K dispozici je velký bazén, bar, privátní pláž s barem i restaurace v zahradě s výhledem na moře. Plážový servis je v ceně. Pokoje jsou vkusně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, fén, telefon, minibar, TV/SAT, ventilátor, klimatizaci.
Program
1. den zájezdu
V podvečerních hodinách odjezd z ČR do Itálie.

2. den zájezdu
Nalodění na trajekt, plavba na ostrov ELBA, třetí největší italský ostrov. Odjezd na východní pobřeží, poblíž jedinečného Porto Azzuro a Capoliveri. Ubytování v hotelu u pláže, odpočinek, relaxace, hotelový park plný zeleně s velkým bazénem.

3. den zájezdu
Pobyt u moře, individuální volno, možnosti pěší turistiky, potápění, šnorchlování, popř. fakult. cca 3 hod. plavba podél ostrova s krásnými výhledy na hory a tiché zátoky ostrova (min. 20 osob).

4. den zájezdu
Po stopách Napoleona. Výlet do PORTOFERRAIA, hl. město Elby, někdejší římský přístav, uličky historického centra, středověké hradby a pevnosti, starý přístav Darsena, Napoleonova Villa dei Mulini s nádhernou terasovitou zahradou, pevnost Forte Stella aj. V nedalekých horách, ve vnitrozemí navštívíme druhou Napoleonovu vilu San Martino, sbírky spojené s Napoleonovou osobností. Odpoledne koupání na krásné pláži PROCCHIO BEACH s křišťálovou vodou.

5. den zájezdu
Dopoledne výlet do městečka MARINA DI CAMPO, vyhlášený trh, půvabné historické centrum plné úzkých uliček, starobylá věž, kostely. Odpoledne pobyt u moře, individuální volno, relaxace nebo vycházka k blízkému skalnímu útesu s pevností Forte Focardo, výhledy na Porto Azzuro.

6. den zájezdu
Výlet do vnitrozemí, kamenné vesničky a hory ostrova v Národním parku. POGGIO, půvabná vesnička plná příkrých uliček, nádherné výhledy na Marcianu Marinu a pobřeží. Neméně půvabná středověká MARCIANA, fakult. vyjedeme lanovkou na nejvyšší vrchol ostrova MONTE CAPANNO (1018 m), za jasného počasí s výhledy až na Korsiku. Cestou zpět návštěva „maríny“ a vyhlášeného letoviska MARCIANA MARINA, prohlídka, možnost koupání, oblázkové pláže, skvělá kuchyně. Doporučujeme ochutnat typické a oblíbené Lo Stoccafisso alla Riese (směs ančoviček, rajčat, bazalky, cibule, černých oliv a kapar).

7. den zájezdu
Pobyt u moře, individuální volno a půldenní výlet v jihovýchodní části ostrova. Čeká nás rybářské městečko PORTO AZZURO s pevností Longone, vybudovanou Filipem III. Španělským, historické centrum náměstím. Poloostrov CALAMITA, významné naleziště minerálů (ametystu, růžového křemene, turmalínu aj.), ostře se zvedající Monte Calamita se svými 413 m. a vnitrozemské CAPOLIVERI (UNESCO) ostrovní městečko obklopené známými vinicemi, na vrcholu kopce s úzkými, příkrými uličkami a závratnými výhledy.

8. den zájezdu
Pobyt u moře, individuální volno. V odpoledních hodinách odjezd na pevninu a do republiky.
Cena zahrnuje
 • dopravu lux. klim. busem,
 • trajekt na ostrov Elba,
 • 6x ubytování v hotelu**** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím,
 • 6x snídani formou italského bufetu,
 • průvodce CK
Cena nezahrnuje
 • vstupné,
 • pobytovou taxu,
 • fakultativní výlety, 
 • a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Fakultativní příplatek
 • 1lůžk. pokoj 4200 Kč (povinné při nedoobsazení),
 • 6x večeře – servírované, doplňkový bufet 1690 Kč,
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 320 Kč
Nástupní místa
13.06. - 21.06. odjezd A, B
05.09. - 13.09. odjezd A, B
Přehled nástupních míst najdete ZDE
Sleva
 • SLEVA 55+ ze základní ceny 3%

Podobné zájezdy

ITÁLIE - OSTROV ELBA

destinace: Itálie, Poznávací zájezdy - Itálie, Itálie

termín:05.09. (So) - 13.09. (Ne) 2020 (9 dní, 8 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

ITÁLIE - OSTROV ELBA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Redok Travel, s.r.o. IČO: 25258281
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...