Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

ITÁLIE - ISCHIA – TERMÁLNÍ OSTROV

kufr pdf

Termín:11.09. (Pá) - 20.09. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 9 nocí

ID hotelu:893487

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 13 290 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Poloha
Sopečný ostrov Ischia v Tyrhénském moři - největší ostrov Neapolského zálivu, zahrada Evropy, ostrov zdraví. Již staří Římané objevili výjimečné bohatství, kterým ostrov oplývá – horké termální prameny. V podzemní vrstvě ostrova se skrývá největší koncentrace termálních vodních pramenů v Evropě, ty učinily z Ischie světoznámý ostrov. Objevte kouzlo věčně zeleného ostrova a užijte si dovolenou plnou relaxace, krásy a zdraví.

Ischia - Casamicciola Terme - Lacco Ameno - Forio – Barano – Serrara Fontana
Ubytování
 • hotel Maremonti*** v části Forio-Panza s panoramatickou polohou, výhledem na Sant Angelo a ostrov Capri. Hotelové pokoje disponují balkonem nebo terasou a pro hotelové hosty je k dispozici: venkovní termální bazén s lehátky a slunečníky, solární terasa u bazénu, bar, terasa s výhledem na moře. Denně hotel. transfer tam/zpět za menší poplatek i k parku Tropical, k pláži St. Angelo, na pláž Citara - k Poseidonovým zahradám. Kousek od hotelu zastávka MHD, možnost poznávání ostrova dle vlastních zájmů.
Program

1. den zájezdu:
Odjezd z ČR v poledních hodinách.

2. den zájezdu:
Příjezd do Neapole či Pozzuoli a přejezd trajektem na termální ostrov ISCHIA (cca 1 hod.), jemuž se svou výškou 787 m n. m. dominuje nejvyšší vrchol Monte Epomeo. Transfer do hotelu, ubytování, odpočinek u termálního bazénu, moře, večeře.

3. den zájezdu:
Pobyt u moře, relaxace v termálních bazénech. Doporučujeme navštívit pláže SANT ANGELA nebo vyhlášený termální PARK TROPICAL, do kterého po snídani za menší poplatek jezdí hotelový svoz, návrat před večeří.

4. den zájezdu:
Polodenní výlet. Objedeme celý ostrov a navštívíme všech 6 oblastí: hlavní město ISCHIA, přístavní městečko CASAMICCIOLA TERME, nejmenší obec na ostrově s dějinami sahajícími až do starověku LACCO AMENO se symbolem ostrova „Fungo“ – hřib, erozí zformovaný tufový skalní útvar, FORIO se strážními věžemi, BARANO – původní venkovská architektura a SERRARA FONTANA barevná vesnička. Zastavíme se na těch nejkrásnějších místech a vyhlídkách. Nesmazatelná mementa připomínají obranné věže podél pobřeží ostrova a množství dochovaných antických kostelů. Ty, spolu se zajímavými památkami, sídly s typickou architekturou jihu a mnoha termálními vřídly, dokazují, jak bohatá je Ischie na historii a kulturně - umělecké dědictví.

5. den zájezdu:
Odpočinkový den, relaxace v termálních bazénech nebo lze navštívit největší termální park na ostrově – POSEIDONOVY ZAHRADY v romantické zátoce Baia di Citara v oáze oleandrů, ibišků a agáve, komplex s více než 20 bazény o teplotách od 28 do 40 °C, přírodní skalní sauna, Kneipp. lázně (celodenní vstupné cca 34 €), v blízkosti pláž CITARA. Pro ty kdo nechtějí relaxovat nabízíme fakultativní výlet na nejvyšší vrchol ostrova MONTE EPOMEO před západem slunce. Po jeho zdolání Vás bude čekat výborná večeře a večer plný hudby a tance za zvuků neapolských písní.

6. den zájezdu:
Výlet lodičkami do zálivu CARTAROMANA, navštívíme kouzelníkovu jeskyni, koupání na písečné pláži, kde vyvěrají teplé prameny do moře. Na závěr si připravíte svoji pizzu, na které si jistě pochutnáte.

7. den zájezdu:
Celodenní fakultativní lodní výlet za poznáním krásy ostrova z moře, vykoupeme se na těch nejkrásnějších místech přímo z paluby lodi. Během celého výletu je k dispozici ovoce, voda a víno. Ochutnáme místní speciality přímo na palubě, bruschetu, škeble, kalamáry. Ostatní pobyt u moře a relaxace v termálních bazénech.

8. den zájezdu:
Relaxace bazénech nebo v moři, volný den lze strávit v jedinečné ZÁTOCE SORGETO (10 min. chůze od hotelu), kde vyvěrají horké termální prameny přímo z moře, přírodní „bazény“, horké prameny, které až 90 °C "jehličkami“ atakují naše těla jako čínská akupunktura.

9. den zájezdu:
Snídaně, poslední koupání v termálních lázních, odpoledne transfer na trajekt, připlutí do Pozzuoli/Neapole a odjezd do ČR.

10. den zájezdu:
Návrat v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje
 • dopravu lux. klim. autobusem,
 • trajekt na Ischii a zpět,
 • výlety 4. a 6. den,
 • 7x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, balkon nebo terasa,
 • 7x polopenzi (snídaně formou bufetu, večeře – menu výběrem, 3 chody),
 • delegáta na Ischii
Cena nezahrnuje
 • vstupné,
 • pobytovou taxu cca 2 € os/den (platba na místě)
 • fakultativní výlety 5. den pobytu 44€ a 7. den pobytu 55€ - platba na místě 
 • a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“ 
Fakultativní příplatek
 • pokoj s přímým výhledem na moře 1800 Kč/os., 
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 330 Kč
Nástupní místa
11.09. - 20.09. odjezd K, I
Přehled nástupních míst najdete ZDE
Sleva
 • SLEVA 55 + ze základní ceny - 3%

Podobné zájezdy

ITÁLIE - ISCHIA – TERMÁLNÍ OSTROV

destinace: Itálie, Poznávací zájezdy - Itálie, Itálie

termín:11.09. (Pá) - 20.09. (Ne) 2020 (10 dní, 9 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

ITÁLIE - ISCHIA – TERMÁLNÍ OSTROV
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Redok Travel, s.r.o. IČO: 25258281
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...