Itálie - dovolená u moře léto 2019

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Bagni di Pisa *****

kufr pdf

Termín:21.12. (So) - 24.12. (Út) 2019

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:870399

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 14 090 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Poloha
Na úpatí kopce staletých olivovníků ve městě San Giuliano Terme, v kraji Toskánsko, se nachází vyhlášený 5* luxusní wellnes resort Bagni di Pisa, kde lze naplno prožít autentickou atmosféru letního sídla toskánského velkovévody Francesca Stefano di Lorena, který si toto místo vybral v roce 1743 jako své letní lázeňské sídlo díky termálním vodám, které oceňovali již staří Římané a Etruskové. Toskánsko je místem, kde čas nehraje roli. Místem, které má svoji zásadní úlohu v historii, umění i kultuře Itálie i celé Evropy. Vzdálenost od letiště: Pisa 10 km, Florencie 70 km.
Vybavení
Hotel vznikl v budově, která historicky sloužila jako letní sídlo toskánského velkovévody a byla v různých epochách hojně navštěvována uměleckými osobnostmi a smetánkou z celého světa (z historie např. Carlo Goldoni, ze současnosti zde pobýval i tibetský duchovní vůdce Dalajláma či herec Richard Gere). Bagni di Pisa je oáza absolutního znovuzrození vás samých. Resort prošel pečlivou renovací a nabízí 61 úchvatných pokojů a suite a především komplexní relaxační termální lázně, které se řadí mezi nejvýznamnější lázeňské lokality Evropy. Prostory jsou zdobeny originálními historickými freskami v jemných pastelových tónech, které doplňují mramorové podlahy, toskánský štěrk, terakota a carrarský mramor. To vše podtrhuje jedinečnost hotelu, která na vás dýchne všude - mezi přepychovými salonky, v altánu Kaffehaus, v přírodní termální jeskyni či nejnovějším termálním Spa lázní Bagni di Levante, nebo při ochutnávce lehké a rafinované kuchyně. Resort je držitelem ocenění “Leading Spa” a “The Leading Hotels of the World”, prestižních cen pro nejluxusnější hotely světa. Bagni di Pisa je architektonický klenot, v němž se snoubí historie, tradice a nejmodernější komfort, doplněn maximálně profesionálním a diskrétním přístupem personálu. KAFFEEHAUS - fascinující kout s atmosférou časů Marie Terezie, která si zde s oblibou četla poezii, obklopena olivovníky a skvostnou botanickou zahradou. Elegantní sál s barem SHELLEY zdobený freskami 18. století, s velkými okny s panoramatickým výhledem na Šikmou věž. Součástí resortu je vstupní hala s recepcí, restaurace, letní terasa s restaurací, bar, 3 konferenční sály o kapacitě 100 osob, termální bazény s hydromasáží, slaná lázeň Thalaquam, koupel Bagno di Minerva s hydromasáží, sauna, turecká lázeň, fitness centrum, zóna Spa s bazény o celkové ploše 2000 m2, parkování. Wi-fi a internet point zdarma. Malé zvíře na vyžádání zdarma. Za příplatek a na vyžádání hlídání psů.
Ubytování
Z oken resortu se nabízí výhled na toskánskou krajinu, včetně symbolu tohoto regionu - Šikmé věže. Sídlo nabízí 61 pokojů, z toho 11 Junior Suite a 9 Suite. Pokoje se dělí od decentních Comfort až po elegantní a luxusní Suite s originálními klenbami zdobenými freskami v pastelových barvách, dřevěnými parketami, mramorovou dlažbou a koupelnami z carrarského mramoru. Ve všech pokojích se klasická architektura pojí s nejmodernějším komfortem - ve výbavě mají klimatizaci, župan, denní tisk, telefon, fén, služby prádelny, vysokorychlostní internet, mini bar, koupelnu se sprchou nebo vanou, trezor, psací stůl, TV-LCD. Na vyžádání videopřehrávač. Většinu pokojů Junior Suite a Suite zdobí originální fresky z 18. století. COMFORT - dvoulůžkový, prostorný a jednoduchý, ale vkusný pokoj s vkusnými dlážděnými podlahami. Kromě manželského lůžka je zde také rozkládací divan, který umožňuje na vyžádání ubytovat i 3. osobu. SUPERIOR (20 m2) - elegantní, prostorný a útulný pokoj v relaxačních tónech, situovaný v 1. patře budovy, v části Levante, s koupelnou (s vanou či sprchou) a veškerým moderním vybavením. Max. pro 3 osoby. DELUXE (30 m2) - dvoulůžkový pokoj ve 2. patře, elegantní a prostorný, zařízený v teplých a harmonických tónech. Obytný prostor je doplněn salonkem pro chvíle odpočinku. Na vyžádání propojené pokoje. V koupelně vana nebo sprcha. JUNIOR SUITE PRESTIGE (45 m2) - působivý prostor o dvou patrech, s ložnicí v patře a nádhernými klenutými stropy, vše v pastelových tónech. Koupelna s vanou či sprchou. V pokoji je i rozkládací divan pro 2 osoby. Na vyžádání možnost propojení s pokojem Junior Suite Exclusive. Max. 4 osoby. JUNIOR SUITE EXCLUSIVE (50 m2) - krásný světlý a velký pokoj tvoří jeden prostor s lůžky s baldachýnem (manželské a rozkládací divan pro 2) a vysokými klenutými stropy, koupelna. Na vyžádání možnost propojení s Junior Suite Prestige. Max. pro 4 osoby. SUITE (70 m2) - prestižní, velmi prostorný a světlý pokoj s lůžky s baldachýnem a rozkládacím divanem pro 2. Na vyžádání možnost propojeného pokoje s Deluxe. Max. 4 osoby SUITE VELKOVÉVODY - SUITE DEL GRANDUCA (75 m2) - nejluxusnější pokoj, velký a světlý, v pastelových tónech, s krásným obytným salonkem. Rozkládací divan pro 2 os. umožňuje ubytovat i 3. a 4. osobu. Max. 4 osoby Ceny 4. lůžek v pokojích jsou k ověření v CK (dle dostupnosti). Ve všech pokojích kromě pokoje SUPERIOR je na vyžádání možné ubytování s malým domácím zvířetem. Jednolůžkový pokoj DUS na vyžádání, za příplatek.
Stravování
Snídaně formou bufetu. Za příplatek polopenze či plná penze. Samozřejmostí je dětské menu. Restaurace DEI LORENA - kromě úchvatného výhledu, najdete v této restauraci především eleganci v každém detailu i pokrmu. Kuchyně šéfkuchaře Umberta Toscana je dokonalým sladěním toskánských specialit a zdravé kuchyně. Denně se nabízí výběr s lístku a k tomu tři delikátní varianty menu: toskánské, vegetariánské a nízkokalorické. Letní terasa s restaurací CORTE BYRON - nezapomenutelný výhled na toskánské kopce a park s olivovníky, který obklopuje celý resort i působivý kout s terasou Corte Byron, ideální pro relax při lehkém drinku a poslechu večerní živé hudby v podání klavíru. Otevřeno od 7.6. každý večer od 19:45 hod. Nabídka výběrem z menu - tradiční toskánské pokrmy z lokálních surovin, gril (zážitková kuchyně), bohatý výběr veganských a vegetariánských pokrmů. BAR SHELLEY - elegantní bar v prostorách z počátku roku 800 je ideálním místem pro aperitiv či koktejl v obklopení originálními, pečlivě restaurovanými historickými freskami. DELIZIE PER IL PALATO - kuchyně v tomto resortu je unikátním zážitkem. Chuť, lehkost, vysoký důraz na přípravu a prezentaci pokrmů, to vše podáváno v elegantní restauraci Lorena.
Charakteristika
Prestižní 5* wellness resort v historické toskánské vile v blízkosti městečka Pisa uspokojí i nejnáročnější klientelu.
Pro děti
V restauraci je dětem věnováno speciální menu včetně dětských koktejlů. Za poplatek: individuální lekce cvičení pro celou rodinu, masáže i pro nejmenší, lekce rodinného vaření s šéfkuchařem.
Sport a animace
Hostům je k dispozici nově vybavená posilovna ve wellness centru, ranní procházky (pondělí - sobota). Za poplatek soukromé fitness lekce s trenérem, vodní gymnastika, výlety na koních, horská kola, paragliding. Na místě hotel nabízí rozmanité kulinářské balíčky a výlety - např. z programu Ciao Toscana - autentické zážitky - výlet mezi kopci toskánské krajiny za kulturou, gastronomií a jedinečnými prožitky a vůněmi, degustace bio produktů v parku San Rossore nebo vyhlášeného olivového oleje z oblasti Lucca. Výlety v programu Tuscan Route: Výlety balonem, exkurze za výrobou špičkového olivového oleje či tradičních vrbových proutěných košů. V regionu se pravidelně konají vyhlášené kulturní akce - např. koncerty Andrea Bocelliho v divadle Teatro del Silenzio, Pucciniho festival v Torre del Lago Puccini, letní Lucca Summer Festival nebo Lucca Comics & Games festival. Letiště v Tassignano nabízí lety balonem. Golf Club Cosmopolitan - v blízkosti hotelu se nachází golfový klub s green fee. Vše za poplatek.
Wellness & beauty
V ceně pobytu: termální Bioaquam okruh s hydromasáží, Minerva whirlpool s podvodními tryskami, využití vnitřních i venkovních termálních bazénů, Thalaquam plavecký bazén s mořskou vodou, turecká lázeň, sauna, emocionální sprchy a relaxační zóna. Za poplatek: Estetické a léčebné Spa procedury zaměřené na dietu a detox, wellness balíčky a rozmanité procedury s platbou na místě (aktuální nabídka a ceny k vyžádání v CK). Termální Spa využívá konceptu dávných římských termálních lázní - salus per aquam - na bázi termálních vod a maximální pohostinnosti. Termální jeskyně Grotta dei Gianduchi (jeskyně velkovévody) s vodou o teplotě 38°C je ideální pro obnovení rovnováhy mezi tělem a myslí. Venkovní termální bazén - na terase lázní Ponente, s termální vodou přímo z pramene o teplotě 38°C, s podvodními tryskami, které pomáhají regeneraci oběhového systému. Termální okruh Bioaquam® - revitalizační okruh v centrálním bazénu s termální vodou se sulfáty, vápníkem a železem, přímo z pramene o teplotě 38°C s výrazným účinkem na pohybový aparát. Merkurovy lázně - tzv. koupel Thalaquam, voda s obsahem soli 18% vám umožní dokonalý relax bez zemské přitažlivosti. Koupel Minerva - se sladkou vodou o teplotě 35°C, s podvodními tryskami a energizujícími hydromasážemi. Salidarium - exkluzivní lůžko z horké krystalické soli, které spojuje léčebné účinky Středozemního moře. Východní část lázní - orient - zažijte opojný pocit naprosté pohody, který dokáží navodit nejstarší techniky orientální a čínské medicíny jak na těle, tak i na duši. Vnitřní termální bazén - pramenitá termální voda o teplotě 38°C. Relaxační místnost - tzv. Královniny koupele (Bagni di Regina) s antickou fontánou a ozdobnými sloupy. Parní lázeň v termální jeskyni velkovévody, kde byl teprve nedávno objeven tunnel z 18. stol. Termální bahenní procedury - léčivé bahno o teplotě 47°C, s významným účinkem na lidské zdraví, především oběhový systém a posttraumatické poruchy. Pozn. V lázních je vyžadována koupací čepice. Otevírací doba termálních lázní (změna vyhrazena): PO-NE, 9-19 hod. Bahenní lázně a balneoterapie PO-SO, 9-16:40 hod (od 1.9. až do 19 hod.). Oddělení inhalace-aerosol PO-SO, 8-12 hod a 15-17:40 hod. Termální bazény denně 9-19 hod. Noční lázně - min. 1x měsíčně je otevřeno v bazénech i v čase 20-24h.
Další služby
Hotel je dokonalým místem pro konání svatby, na které hotel zajistí veškerý potřebný luxus a služby.
Cena nezahrnuje
Pojištění - doporučujeme sjednat. Nabídka pojištění
Pobytovou taxu.
Cena zahrnuje
VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí či plnou penzí.
Speciální nabídky
Malý domácí mazlíček zdarma (nelze v pokoji Superior), na vyžádání. Na vyžádání libovolné termíny pobytu, dle dostupnosti.

Podobné zájezdy

Bagni di Pisa *****

destinace: Itálie, Poznávací zájezdy - Itálie, Itálie

termín:21.12. (So) - 24.12. (Út) 2019 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

Bagni di Pisa
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Sardegna Travel, s.r.o. IČO: 27112063
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...