Itálie - dovolená u moře léto

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Residence dei Fiori ***

kufr pdf

Termín:15.10. (So) - 22.10. (So) 2022

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:51057

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 9 450 Kč za osobu

Poloha
Residenční komplex Residence dei Fiori v typickém středomořském stylu se nachází na klidném panoramatickém místě přibližně 900 m od pláže v letovisku Pietra Ligure. V residenci je hostům k dispozici recepce s barem, společenská místnost s maxi TV, Wifi, dva výtahy, kolárna, prostorné číslované parkoviště (nehlídané) - zdarma 1 místo ke každému apartmánu (případné 2.auto za 6 €/den, pouze do obsazení), garáže za poplatek 60 €/týden, dětské hřiště, ping pong, půjčení kol, prádelna (žehlička zdarma, 5 €/1 praní, 5 €/1 sušení), zahrada a bazén 15x7 m s lehátky (zdarma, omezený počet), malé wellness a fitness (pouze pro dospělé, do vyčerpání kapacity). Možnost využít ve stanovených časech zdarma svoz na pláž a do historického centra. Apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením s fénem, kuchyňským koutem, Led TV Sat, mikrovlnnou troubou, trezorem, klimatizací a balkonem/terasou/předzahrádkou. Klimatizace je za poplatek podle skutečné spotřeby tj. 0,50 €/Kwh.
Vybavení
venkovní bazén, bazén s hydromasážemi, parkoviště, garáž, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, pes zakázán, wellness, pračka, TV, trezor, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkó.
Typ B4 bilo(4)
obývací pokoj s rozkládacím lůžkem + přistýlkou a kuchyňským koutem, ložnice s dvoulůžkem, TV, telefon, trezor, sociální zařízení, balkón nebo terasa.Cca 40 m2.
Typ B5 bilo(5)
obývací pokoj s rozkládacím lůžkem + přistýlkou a kuchyňským koutem, ložnice s dvoulůžkem, TV, telefon, trezor, sociální zařízení, balkón nebo terasa. Lůžko pro 5.osobu může být umístěno v ložnici nebo v obýváku. Cca 40 m2.
Typ A mono(3)
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby + pohovka nebo rozkl.lůžko pro 1 osobu, TV, trezor, sociální zařízení, balkón nebo terasa. Cca 30 m2.
Cena zahrnuje
nájem, parkoviště, povlečení, ručníky, spotřeby energi.
Cena nezahrnuje
klimatizace, závěrečný úklid 50.
Povinné poplatky
případná pobytová taxa, vratná kauce 100.
Typ C5 trilo(5)
obývací kuchyň, třílůžková ložnice a pokoj s lůžkem + rozkládacím lůžkem nebo pohovkou, TV, telefon, trezor, sociální zařízení, 2x balkón. Cca 50 m2.
Typ C6 trilo(6)
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem nebo pohovkou, dvoulůžková a třílůžková ložnice, TV, telefon, trezor, 2x sociální zařízení, 2x balkón. Cca 60 m2.
Typ A2 mono(2)
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, TV, trezor, sociální zařízení, balkón nebo terasa nebo zahrádka. Cca 30 m2.
Type B4 bilo(4)
obývací pokoj s rozkládacím lůžkem + přistýlkou a kuchyňským koutem, ložnice s dvoulůžkem, TV, telefon, trezor, sociální zařízení, klimatizace.Cca 35 m2.
Type B5 bilo(5)
obývací pokoj s rozkládacím lůžkem + přistýlkou a kuchyňským koutem, ložnice s dvoulůžkem, TV, telefon, trezor, sociální zařízení, klimatizace. Lůžko pro 5.osobu může být umístěno v ložnici nebo v obýváku. Cca 40 m2.
Type A2 mono(2)
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, TV, trezor, sociální zařízení, balkón nebo terasa nebo zahrádka. Cca 30 m2.
Type C5 trilo(5)
obývací kuchyň, třílůžková ložnice a pokoj s lůžkem + rozkládacím lůžkem nebo pohovkou, TV, telefon, trezor, sociální zařízení, klimatizace, myčka. Cca 50 m2.
Type C6 trilo(6)
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem nebo pohovkou, dvoulůžková a třílůžková ložnice, TV, telefon, trezor, 2x sociální zařízení, 2x balkón. Cca 60 m2.
Type B6 bilo(6)
obývací pokoj s jedním vyklápěcím lůžkem jedním gaučem pro jednu osobu a kuchyňským koutem, čtyřlůžková ložnice, TV, telefon, trezor, sociální zařízení, ca 50 m2
Type B3 bilo(3)
kuchyňka, ložnice s dvoulůžkem a přistýlkou, koupelna, klimatizace, cca 30 m2

Podobné zájezdy

Residence dei Fiori ***

destinace: Itálie, Ligurská riviéra, Pietra Ligure

termín:15.10. (So) - 22.10. (So) 2022 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Residence dei Fiori
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Italieonline s.r.o. IČO: 27614140
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...