Itálie - dovolená u moře léto

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

La Fenosa ***

kufr pdf

Termín:03.06. (Pá) - 12.06. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 9 nocí

ID hotelu:1004273

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 14 600 Kč za osobu

Poloha

Villaggio La Fenosa se nachází na vyvýšeném pahorku v klidném prostředí obklopené středomořskou vegetací. Z villaggia je nádherný výhled na moře a celé rozmanité pobřeží. Je ideálním místem pro ty, kteří chtějí strávit komfortní a příjemnou dovolenou v duchu prosté pohostinnosti. Nejbližší letovisko „Marina di Camerota“ se svým kouzelným centrem (cca 3,5 km) láká turisty svými úzkými uličkami plnými obchůdků, cukráren, pizzerií, barů atd.. Oblast je vhodná k potápění.

PLÁŽ: 300 m po cestě + schody k pláži (90), jedna z nejatraktivnějších na pobřeží, charakteristická několika zátokami a jeskyněmi, pozvolný vstup do moře. Odvoz na pláž a zpět zajištěn (ke schodům).

Program

Pobyt se cvičením

Lektorka: Evelina Ďurďová, www.shiatsu-brno.cz

Evelina je lektorka zejména zdravotních forem cvičení – pilates, jóga, taiji, qigong, rehabilitační cvičení. 

Cvičební lekce jsou vhodné pro všechny bez rozdílu věku, fyzické kondice či předchozích zkušeností, budou probíhat ráno a večer (případně dle domluvy s ohledem na uskutečněné výlety).

Každá lekce bude zahrnovat cviky posilovací, protahovací a uvolňovací. Dále bude pozornost zaměřena na aktivaci hlubokých stabilizačních svalů, správné pohybové stereotypy a držení těla, koordinaci a dech. Vše v radosti, s  respektem a s láskou k vlastnímu tělu. :-)

Cena:  2 000 Kč/cvičící os./pobyt - cvičení 2x denně, 1 250 Kč/ cvičící os./pobyt - pouze ranní cvičení (v den příjezdu a odjezdu se necvičí)

Možnost individuálních konzultací.

 

Vybavení

recepce, bazén s hydromasáží (délka 23 m, max hloubka 3 m, nutná koupací čepice), bar, dětský kout, ping-pong, WiFi zdarma, soukromá pláž s plážovým servisem, uzavřené nehlídané parkoviště v areálu. Fakultativní výlety s českým průvodcem.

 

Pozn.: v místě není restaurace ani obchod. Možnost snídaní v baru (káva, cappuccino, croissant atd.).

Majitel resortu vozí klienty zdarma jednou za 2-3 dny (dle dohody a potřeby) do nejbližšího městečka Marina di Camerotta na nákup, případně na procházku, či večeři atd. (čas dle dohody).

Dále je možné využít pravidelnou autobusovou linku (od rána do večera, zastávka cca 300m od resortu). Tato linka jede až do města Pisciotta na vlakové nádraží - takže je možno využít autobus a jet do Marina di Camerota, Palinura atd. - možnost nákupu, návštěva restaurací, barů, kaváren, procházka po městě.

Ubytování

Samostatný uzavřený komplex s 35 zděnými přízemními vilkami. Všechny mají venkovní posezení a klimatizaci.

Mono pro 2/3/4 osoby (40 mq) – typ A (12x) - kuchyně venku - obr. 31: prostorná místnost s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky, trezor, vlastní sociální zařízení (umyvadlo, sprcha, bidet, WC, fén na vlasy), kuchyňský kout je na zastřešené venkovní terase.

Mono pro 2/3/4 osoby (40 mq) – typ B (7x) - kuchyně uvnitř - obr. 32: prostorná místnost s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, oddělená místnost s kuchyňským koutem a 1 samostatným lůžkem, trezor, vlastní sociální zařízení (umyvadlo, sprcha, bidet, WC, fén na vlasy).

Bilo pro 4/5 osob (45 mq) - obr. 30: ložnice s manželským lůžkem, druhý pokoj se 2 samostatnými lůžky (5. lůžko je v jednom z pokojů), trezor, vlastní sociální zařízení (umyvadlo/sprcha/bidet/WC, fén na vlasy), kuchyňský kout je na zastřešené venkovní terase (14x) nebo uvnitř (2x).

Stravování

Vlastní.

 

Pozn.: v místě není restaurace ani obchod. Možnost snídaní v baru (káva, cappuccino, croissant atd.).

Majitel resortu vozí klienty zdarma jednou za 2-3 dny (dle dohody a potřeby) do nejbližšího městečka Marina di Camerotta na nákup (čas dle dohody).

Dále je možné využít pravidelnou linku (od rána do večera, autobusová zastávka cca 300m od resortu) -  tato linka jede až do města Pisciotta na vlakové nádraží - takže je možno využít autobus a jet do Marina di Camerota, Palinura atd. - možnost nákupu, návštěva restaurací, barů, kaváren, procházka po městě.

Cena zahrnuje

leteckou dopravu přímým letem Praha – Neapol – Praha (cca 2 hod.), letištní taxy a palivový příplatek, transfer letiště – ubytování - letiště, ubytování v apartmánu bez stravy dle obsazenosti v apartmánu (dle ceníku), vstup do bazénu, spotřeby energií (voda, plyn a el. energie), povlečení, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), plážový servis (1 slunečník+2 lehátka/apartmán), odvoz na pláž (ke schodům), pojištění CK proti úpadku, 1 malé kabinové zavazadlo (max. rozměry 40 x 30 x 20 cm), 1 odbavené zavazadlo (do 20 kg), delegátské služby v českém jazyce.

Cena nezahrnuje

CENY ZÁJEZDU NEZAHRNUJÍ /povinná platba na místě/: pobytová taxa: € 7/osoba/pobyt.

CENY ZÁJEZDU NEZAHRNUJÍ /fakultativní služby/:

Klimatizace: € 6/den (platba na místě).

Letecká doprava: větší kabinové zavazadlo (max 10 kg, rozměry: 55 cm x 40 cm x 20 cm): 850 Kč/obě cesty - nutné objednat se smlouvou - platba v CK.

 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ není v ceně zájezdu zahrnuto. Nabídka cestovního pojištění viz kolonka "cestovní pojištění" či odkaz zde - CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ.

Ručníky/osušky na pláž: vlastní.

Doprava - letecká

Letový řád: Cesta z letiště na ubytování: 180 km (cca 2,5 hod.).

Termín 03.-10.06.: odlet z Prahy ve 13:30 hod. (přílet do Neapole v 15:25 h.), odlet z Neapole v 11:05 hod. (přílet do Prahy ve 13:00 hod.).

Termín 03.-12.06.: odlet z Prahy ve 13:30 hod. (přílet do Neapole v 15:25 h.), odlet z Neapole v 18:00 hod. (přílet do Prahy v 19:55 hod.). 

Cestovní pojištění

Nabízíme následující možnosti cestovního pojištění ... odkaz

Minimálně doporučujeme základní balíček od UNIQA: 256 Kč/osoba/3.-10.6. nebo 320 Kč/osoba/3.-12.6., protože ve VÝHODNÉM BALÍČKU je zahrnuto STORNO OBJEDNANÁCH SLUŽEB !!! Dále. léčebné výlohy, úrazové pojištění, odpovědnost za škody, asistenční služby + již zmiňované STORNO !!!  Pojišťovna vyplácí 80% z pojištěné částky (spoluúčast 20%). 

 

POJIŠŤOVNA UNIQA - balíčky pojištění typ: K5S za 32 Kč/osoba/den (léčebné výlohy do 5 mil, storno 80% max 15 000 Kč) nebo K6S za 45 Kč/osoba/den (léčebné výlohy do 6 mil, storno 80% max 30 000 Kč). Možnost připojištění pandemie "P": za příplatek 32 Kč/osoba/den. Paušál za připojištění prosté karantény "K" a "K2" před odjezdem: 197 Kč/osoba.

UNIQA pojišťovna na rozdíl od některých jiných cestovních pojišťoven hradí náklady na léčbu onemocnění COVID-19 v zahraničí a storno z důvodu onemocnění COVID-19 již v základním pojištění bez nutnosti se připojišťovat. Podle VPP2020 již není barevné značení MZV rozhodující a pojišťovna hradí náklady na léčbu onemocnění COVID-19 ve všech zemích světa, pokud pro vycestování do dané země neplatí zákazy nebo nedoporučení z jiných důvodů.

Odkaz: Sazby a pojistné částky UNIQA pojišťovny

Odkaz: Rozsah připojištění pro případ COVID-19 či jiné pandemie

Odkaz: VPP pro cestovní pojištění

Odkaz: Informační dokument k pojistnému produktu

 

POJIŠŤOVNA UNION - balíček pojištění typ A30 Pandemic: 70 Kč/dospělá osoba/den, 50 Kč/děti do 15 let/den (léčebné výlohy do 8 mil, storno 80% max 30 000 Kč) 

- léčebné výlohy kryje pojišťovna i v rizikových zemích (červené, tmavě červené), klient nemusí zkoumat, jak je  to v cílové zemi při odjezdu
- příspěvek na 14 dnů ubytování a dopravu domů v případě uvalení karantény v místě pobytu
- karanténa před odjezdem v ČR je důvodem ke stornu
- nesplnění požadavků dopravce před odjezdem na dovolenou je důvodem ke stornu 

Odkaz: Rozsah pojištění a výše pojistného krytí pro balík pojištění A30 PANDEMIC

Odkaz: Informační dokument k pojistnému produktu

Odkaz: VPP pro cestovní pojištění

Výlety do okolí

Odkaz na nabídku fakultativních výletů:  zde

Aktuální podmínky pro vycestování do Itálie

Odkaz ZDE

 

Cenová nabídka

Ceny za osobu:

2 TERMÍNY 03.06.-10.06. (7 nocí/8 dní) nebo 03.06.-12.06.2022 (9 nocí/10 dní) - stejná cena

 

BILO při obsazení

5 osobami

BILO při obsazení

4 osobami

BILO při obsazení

3 osobami

BILO při obsazení

2 osobami

MONO při obsazení

4 osobami

MONO při obsazení

3 osobami

MONO při obsazení

2 osobami

MONO při obsazení

1 osobou

14 600

14 900

15 700

17 200

14 600

15 100

16 200

19 200

 

Podobné zájezdy

La Fenosa ***

destinace: Itálie, Kampánie, Marina di Camerota

termín:03.06. (Pá) - 12.06. (Ne) 2022 (10 dní, 9 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Bez stravy

La Fenosa
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Apulia In IČO: 28426835
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...