Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Kampánie - Zdravotní cvičení pro seniory 55 ****

kufr pdf

Termín:06.06. (So) - 13.06. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:905042

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 16 990 Kč

Poloha
Zdravotní cvičení pro seniory 55+ u moře. Pojeďte si s námi zacvičit. Fyzicky nenáročné aktivity Vám pomohou cítit se lépe. Budeme si užívat relaxu u moře a pod vedením zkušených cvičitelů protáhnete své tělo, poznáte nové lidi a osvěžíte mysl. Cvičitelka Irena Ragasová - pojeďte se mnou a odnesete si ze své dovolené kromě krásných zážitků také dobrý pocit, že jste udělali něco pro své zdraví.

Jmenuji se Irena. Instruktora jógy - trenéra II. třídy jsem si udělala ve svých 57 letech. Vzdala jsem se manažerské práce v nadnárodních korporacích a připravuji se na státní zkoušky Průvodce cestovního ruchu. I ve věku 55+ si můžeme plnit svoje sny. Jóga mi pomohla se rozhýbat, zformovat a zpevnit tělo, zklidnit mysl a těšit se na každé nové ráno. O tuto zkušenost se chci podělit i s Vámi. Ráno se krásně protáhneme a pozitivně nastartujeme na nový den. Naopak večer se příjemně uvolníme a zrelaxujeme. Nečekají nás žádné složité pozice, vše bude zcela na pohodu :o) Naším společným cílem bude odcházet z každé hodiny s příjemnými pocity jak po těle, tak na duši.HOTEL DOMIZIA PALACE 4* Hotel se nachází v krásném zálivu Gulf of Gaeta obklopen piniovou zahradou s palmami. V blízkosti hotelu se nacházejí obchůdky a bary. Možnost místní dopravy autobusem.
Vybavení
Recepce, Wi-Fi (zdarma), 2 bary, restaurace, konferenční sál až pro 200 osob, bazén pro dospělé s mělčí částí vhodnou pro děti a sluneční terasou se slunečníky, udržovaná zahrada, animační progra- my a hudební večery, tenisový kurt, parkoviště.
Ubytování
Pokoje jsou vkusně zařízené a vybavené sociálním zařízením s fénem, klimatizací, SAT TV, miniledničkou, trezorem a většinou s balkonem (s výjimkou jednolůžkových pokojů).Hotel prošel částečnou rekonstrukcí společných prostor (pokoje odpovídají spíše kategorii 3*).
Pláž
Písečná pláž se nachází jen pár metrů od hotelu s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky a lehátka jsou poskytovány zdarma.
Cena zahrnuje
- Zpáteční letenka včetně všech poplatků - Transfer letiště – hotel – letiště - 7 nocí pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Domizia Palace 3*/4* - Polopenze vč. sklenice vody a vína k večeři - Program cvičení - Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu - Zákonné pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
- Fakultativní výlety a služby - Komplexní pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu - Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů Zájezd se uskuteční při min. počtu 20 osob.

Podobné zájezdy

Kampánie - Zdravotní cvičení pro seniory 55 ****

destinace: Itálie, Kampánie, Baia Domizia

termín:06.06. (So) - 13.06. (So) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Kampánie - Zdravotní cvičení pro seniory 55
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Quality Tours s.r.o. IČO: 26122669
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...