Residence Torre Saracena | Sibari | Kalábrie | Itálie | APULIA IN

Itálie - dovolená u moře léto 2019

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Residence Torre Saracena ****

kufr pdf

Termín:18.05. (So) - 25.05. (So) 2019

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:797587

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 990 Kč

Poloha
Areál je pro svou cenu oblíben rodinami s dětmi a také skupinami na cvičení, nebo s jiným programem. Je zde oáza klidu a pohody a to vše pár kroků od pláže.
Poloha
Turistický Komplex Torre Saracena se nachází na překrásném jónském pobřeží Kalábrie, v blízkosti významné archeologické oblasti Sibari, asi 1,2 km od městečka Villapiana.
Areál obklopen bujným borovým hájem, vzdálený pouhých 20 metrů od pláže, která se rozprostírá přímo před Turistickým Komplexem Torre Saracena s výhledem na nejčistší azurové moře Itálie. Je zde rozptýlena vůně pryskyřice smíchaná s opojnou vůní mořského jódu, dávajíc těm, kteří se dívají z nedaleké středověké saračenské věže vzácný harmonický a krásný pohled.
Ubytování
areál v udržované zahradě nabízí možnost využívat recepci, Wi-Fi (za poplatek), snack-bar s možností stravání, prádelna (za poplatek), tenisový kurt, fotbalové hřiště, beach volejbalové hřiště, animační programy, stolní tenis, bocca, video hry, jízdní kola, parkoviště (každý apartmán má parkovací stání).
Všechny apartmány jsou standardně zařízeny klimatizace v manželském pokoji (za poplatek).
Apartmán pro 3 osoby (AP1/3) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a možností 1 pomocného lůžka (pevné lůžko nebo rozkládací gauč), ložnice s manželským lůžkem, příslušenstvím, zastíněná terasa.
Apartmány pro 5 osoby (AP1/5) – útulný obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a pevným lůžkem, příslušenstvím, zastíněná terasa.
Apartmány pro 5 osob (AP2/5) – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s 2 lůžky, možnost 1 pevného lůžka navíc, příslušenstvím, veranda.
Apartmány pro 7 osob (AP2/7) – obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1.ložnice s manželskou postelí, 2. ložnice s 2 lůžky, možnost až dvou pomocných lůžek (patrová postel/ pevné lůžko), příslušenstvím, veranda nebo terasa.
Apartmány pro 8 osob (AP3/8) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 vyklápěcími lůžky, ložnice s manželským lůžkem (možnost samostatného lůžka), pokoj s manželkou postelí a až 2 samostatnými lůžky, příslušenstvím, terasa.
Stravování
Vlastní.
Poznámka
Možnost zajištění transferu z vlakového nádraží.
Cena zahrnuje
7 nebo 14 nocí, ložní prádlo, spotřeba energií, 1 jízdní kolo/apt., parkovací stání v areálu.
Cena nezahrnuje
Komplexní pojištění 30 Kč/ den, závěrečný úklid, klubovou kartu, pobytovou taxu.
Vratná kauce
50 EUR/apartmán.
Povinné příplatky
Závěrečný úklid: 35 EUR/AP1/3, AP1/5, AP2/5, AP2/7 a 45 EUR/AP3/8 Klubová karta Silver - od 28.5.-30.7. a od 27.8.-1.10. - do 4 let zdarma, 4-10 let 10 EUR, od 11 let 20 EUR.
Klubová karta Gold 30.7.-27.8. - do 4 let zdarma, 4-10 let 20 EUR a od 11 let 35 EUR.
Klubová karta Silver zahrnuje: plážový servis (2 lehátka a 1 slunečník/apt.), 1x Jízdní kolo/apt., tenis, beach volejbal, fotbal, ping pong, živá hudba, karaoke, barbecue (na vyžádání v místě).
Klubová karta Gold zahrnuje: plážový servis (2 lehátka a 1 slunečník/apt.), 1x Jízdní kolo/apt., tenis, beach volejbal, fotbal, ping pong, kursy latinsko amerických tanců, barbecue (na vyžádání v místě), celodenní animace pro děti, mládež a seniory.
Příplatky
Wi-Fi připojení 20 EUR/týden, klimatizace v ložnici 49 EUR/týden 10 EUR/den, výměna ložního prádla 10 EUR/osoba, domácí zvířata 35 EUR/týden, pračka 5 EUR/várka.
Odkaz
Rezidence Torre Saracena

Podobné zájezdy

Residence Torre Saracena ****

destinace: Itálie, Kalábrie, Sibari

termín:18.05. (So) - 25.05. (So) 2019 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Residence Torre Saracena
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...