Itálie - dovolená u moře léto

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

BAIA DEL MONACO ****

kufr pdf

Termín:17.06. (So) - 24.06. (So) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:1022996

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 9 490 Kč

Poloha
velký, pěkně upravený areál leží na klidném místě. Z jedné strany navazuje na písečnou pláž, která je přístupná pouze z villaggia, z druhé strany má výhled na okolní hory. Skládá se ze zděných řadových bungalovů obklopených středomořskou vegetací. Nachází se na půl cesty mezi Mattinatou a Manfredonií.
Ubytování
apartmány STANDARD jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace, terasa/altánek se zahradním nábytkem. Apartmány STANDARD PLUS a SUPERIOR jsou prostornější.
C4 STANDARD: (26 m2, max. 4 osoby, přízemí)/
ložnice s dvojlůžkem, menší ložnice s dvojlůžkem (zatahovací dveře), denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace, terasa s pergolou a zahradním nábytkem. Renovované apartmány.
B4/5 STANDARD PLUS: (30 m2, max. 5 osob, přízemí)/
novější apartmány, ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace, pergola, terasa se zahradním nábytkem (sdílená se sousedním apartmánem). Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek).
B4/5 SUPERIOR: (26-45 m2, max. 5 osob)/
dvojpodlažní apartmán - ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace, altánek se zahradním nábytkem. Nebo třípodlažní apartmán - ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem (nebo menší ložnice s patrovým lůžkem/dvojlůžkem), SPR+WC, TV, klimatizace, altánek se zahradním nábytkem. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek).
C4/5 SUPERIOR: (45 m2, max. 5 osob, přízemí)/
novější apartmány, dvě ložnice s dvojlůžky, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace, terasa s pergolou a zahradním nábytkem. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek).
D6/8 SUPERIOR: (60 m2, max. 8 osob, přízemí)/
dvě ložnice s dvojlůžky, menší ložnice s patrovým lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, 2x SPR+WC, TV, klimatizace, terasa s pergolou a zahradním nábytkem. Přistýlka pro 7. a 8. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek).
C4/5 STANDARD PLUS: (50 m2, max. 5 osob, přízemí)/
dvě ložnice s dvojlůžky, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace, altánek se zahradním nábytkem. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek).
Postýlka
na vyžádání, za 35 €/týden.
Služby
restaurace, pizzerie, bar, obchod, sluneční terasa, dětský koutek. Klubová karta, kterou je nutno po příjezdu zaplatit zahrnuje: bazén pro dospělé a pro děti, využívaní víceúčelové hřiště na tenis a fotbal (během dne), bocce, stolný tenis, animačné programy, miniclub pre deti 6-12 rokov.
Parkování
1 místo/ apartmán.
Vzdálenost od centra
Mattinata, Manfredonia 8 km.
Vzdálenost od pláže
areál navazuje na pláž, apartmány B4/5 Superior cca 100 m, apartmány B4/5 Standard Plus cca 200 m, C4/5 Superior, D6/8 Superior cca 200 m, apartmány C4 Standard cca 300 m, apartmány C4/5 Standard Plus cca 400 m.
Pláz
písečná s drobnými oblázky s pozvolným vstupem do moře, písečné a skalnaté dno, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně klubové karty. Apartmány SUPERIOR mají plážový servis v 1. řadě.
Zvíře
povoleno jen malé, na vyžádání, 50 €/pobyt.
Pobyt
sobota/ sobota.
Výhodná cena

/


• sleva 10%/
do 15/5 pro pobyty na min. dva týdny v celé sezóně

• sleva 20%/
do 15/4 pro pobyty na min. dva týdny v termínech do 6/8 a po 20/8

•/
slevy nelze kombinovat vzájemně, ani se slevou za včasný nákup, která je již započtena v ceně
Na místě

•/

klubová karta/
25 €/osoba od 6 let/týden
•/

závěrečný úklid/
(mimo kuchyňského koutu) C4 Standard+B4/5 Standard Plus - 45 €/apartmán, B4/5 Superior+C4/5 Superior+C4/5 Standard Plus - 55 €/apartmán, D6/8 65 €/apartmán.
•/
Popis

V ceně za apartmán je zahrnuto:/
ubytování, spotřeba energií, ložní prádlo.

Nepovinné příplatky:/
přistýlka 105 €/týden, plážový servis v 1. řadě 35 €/týden (C4 Standard a Standard Plus), plážový servis navíc 2., 3. řada 105 €/týden.

Kauce:/
100 €/apartmán.

Podobné zájezdy

BAIA DEL MONACO ****

destinace: Itálie, Gargano, Mattinata

termín:17.06. (So) - 24.06. (So) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

BAIA DEL MONACO
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Ludor, spol. s r. o. IČO: 25574680
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...