Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Villaggio ALEX **

kufr pdf

Termín:18.04. (So) - 25.04. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:738051

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 1 990 Kč 1 791 Kč

Poloha
vila se nachází v klidné a zelené části Lignano Pineta.
Vybavení
obchody, restaurace, pizzerie, bary.
Ubytování
Apt. 4+2 C-6: klimatizovaný třípokojový apartmán s 4-6 lůžky, na dvou podlažích, složený z přízemí: garáž. 1. patro: obývacípokoj s 1 rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyň, 2 dvoulůžkové ložnice, koupelna s oknem, balkon. Apt. 4+2 C1-6: klimatizovaný třípokojový apartmán s 4-6 lůžky, jako C-6, ale se soukromou a oplocenou zahradou. Apt. 5+2 D-7: klimatizovaný čtyřpokojový apartmán s 5-7 lůžky, na dvou podlažích, sestávající z přízemí: garáž. 1. patro: obývacípokoj s 1 rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyň, 2 dvoulůžkové ložnice, 1 jednolůžkový pokoj, koupelna soknem, balkon, krb. Apt. 5+2 D1-7: klimatizovaný čtyřpokojový apartmán s 5-7 lůžky, jako typ D-7, ale se soukromou a oplocenou zahradou. 
Stravování
Bez stravování
Pláž
písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je vzdálena cca 900 m. Pláž má jemný zlatavý písek, pro děti k dispozici prolézačky, houpačky, klouzačky a další dětské atrakce.
Sport
dle místní nabídky -  cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging na plážové promenádě, vodní sporty, Golf Club Lignano.
Slevy
Osoba na přistýlce - ZDARMA.
Cena zahrnuje
ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, 1. dodávku ložního prádla a ručníků, plážový servis, závěrečný úklid (s výjimkou kuchyňského koutu).
Vybavení a služby
obchody, restaurace, pizzerie, bary.
Sport a zábava
dle místní nabídky -  cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging na plážové promenádě, vodní sporty, Golf Club Lignano.
Slevy pro děti
Osoba na přistýlce - ZDARMA.
Poznámka
cena nezahrnuje pobytovou taxu dle místní vyhlášky cca 1 EUR/os./den - platí se na místě.
Volitelné doplatky
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Platba na místě: dětská postýlka - 2 EUR/den, dětský kočárek: 1 EUR/den. Ložní prádlo (1 set/8 EUR) a ručníky (1 set/7 EUR).
Vybavenie a služby
obchody, reštaurácie, pizzerie, bary.
Ubytovanie
Apt. 4 + 2 C-6: klimatizovaný trojizbový apartmán s 4-6 lôžkami, na dvoch podlažiach, zložený z prízemia: garáž. 1. poschodie: obývacia izba s 1 rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, kuchyňa, 2 dvojlôžkové spálne, kúpeľňa s oknom, balkón.Apt. 4 + 2 C1-6: klimatizovaný trojizbový apartmán s 4-6 lôžkami, ako C-6, ale sa súkromnú a oplotenou záhradou.Apt. 5 + 2 D-7: klimatizovaný štvorizbový apartmán s 5-7 lôžkami, na dvoch podlažiach, pozostávajúce z prízemia: garáž. 1. poschodie: obývacia izba s 1 rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, kuchyňa, 2 dvojlôžkové spálne, 1 jednoposteľová izba, kúpeľňa s oknom, balkón, krb.Apt. 5 + 2 D1-7: klimatizovaný štvorizbový apartmán s 5-7 lôžkami, ako typ D-7, ale so súkromnú a oplotenou záhradou.
Šport a zábava
podľa miestnej ponuky - cyklistické chodníky, možnosť jazdy na kolieskových korčuliach, jogging na plážovej promenáde, vodné športy, Golf Club Lignano.
Stravovanie
individuálne.
Cena zahŕňa
ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, 1. dodávku posteľnej bielizne a uterákov, plážový servis, záverečné upratovanie (s výnimkou kuchynského kúta).

Podobné zájezdy

Villaggio ALEX **

destinace: Itálie, Friuli, Venezia Giulia

termín:18.04. (So) - 25.04. (So) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Villaggio ALEX
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: TRAVEL FAMILY s.r.o. (obchodní značka Vítkovice Tours) IČO: 17049415
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...