Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

BELLA ITALIA ***

kufr pdf

Termín:14.05. (Čt) - 17.05. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:905387

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 3 738 Kč

Poloha
obrovský komplex, který může nabídnout mnoho sportovních aktivit a zábavu nejen pro sportovní skupiny a soustředění, ale i pro rodiny s dětmi. Je umístěn v borovicovém lese, navazuje na pláž a se skládá ze čtyř částí: Family Inn, Sport Inn, Olympic Inn, Youth Inn. FAMILY INN tvoří rezidence Santa Maria, Pineta, Ancora, Erica, Villa Verde, jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Nacházejí se blízko aquaparku a olympijského komplexu. SPORT INN tvoří rezidence Sole Mare a Villa Primavera, ty jsou vhodné pro sportovní a menší skupiny. Nacházejí se u hlavního vchodu a sousedí s olympijským komplexem. OLYMPIC INN tvoří rezidence Alle Vele, která je vhodná pro klienty se zdravotním postižením. Nachází se u sportovní haly a zelené oázy, sousedí s bazénem, kousek od pláže. YOUTH Inn tvoří rezidence Holiday, Sabbiadoro, Ondaazzura, Cochiglie a Orchidea, nachází se blízko sportovních hřišť, kousek od pláže a bazénu.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje s možností tří přistýlek PREMIUM a dvojlůžkové pokoje s možností čtyř přistýlek STANDARD. Pokoje PREMIUM jsou v budovách Pineta, Ancora, Erica, Villa Verde, Alle Vele, Santa Maria, Sol Mare a Villa Primavera. Pokoje STANDARD jsou v budovách Holiday, Sabbiadoro, Conchiglia, Orchidea, Ondaazzura.
PREMIUM (15-20 m2):/
dvoulůžkové pokoje s možností tří přistýlek, SPR+WC, TV, klimatizace.
STANDARD (18-24 m2):/
dvoulůžkové pokoje s možností čtyř přistýlek, SPR+WC, TV, klimatizace.
Stravování
snídaně formou švédského stolu, večeře v pokoji PREMIUM jsou v restaurace s obsluhou (výběr z menu, salátový bufet, dezerty nebo ovoce). V pokoji STANDARD je strava v samoobslužné restauraci (večeře výběr z menu, salátový bufet, dezert nebo ovoce). Na vyžádání možnost stravy pro osoby s potravinovými alergiemi a vegetariánská strava.
Postýlka
na vyžádání pro dítě do 4 let.
Služby
recepce, restaurace, bar, Wi-Fi (ve společných prostorech), výtahy, 2x venkovní bazén, 2x vnitřní bazén (po celý rok, za 2,5 €/osoba/vstup), aquapark se skluzavkami (lehátka za 2 €), animace pro dospělé a děti, dětské hřiště, miniklub, prádelna, sportovní hřiště na sporty: fotbal, basketbal, tenis, stolní tenis, volejbal, plážový servis, ragby, hokejbal, plavání (možnost kurzů), lukostřelba, tanec, šerm, šachy, gymnastika (i vodní), bojové umění, posilovna (za 2,5 €/osoba/vstup). Olympijský komplex je tvořen plaveckým bazénem (50x25m) a bazénem (25x12,5m) s lehátky. Sportovní hala je přizpůsobená na organizování turnajů v basketbalu, volejbalu a jiných sportů.
Parkování
v areálu, zdarma.
Vzdálenost od centra
600 m.
Vzdálenost od pláže
50-500 m.
Pláz
písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (PREMIUM - 1 slunečník + 1 křeslo a 1 lehátko/pokoj, STANDARD - 1 slunečník + 2 křesla/pokoj) zahrnuto v ceně pobytu.
Zvíře
nepovoleno.
Pobyt
příjezd možný každý den, min. 5 nocí (4/7-29/8), min. 3 noci (do 4/7 a po 29/8).
Popis

V ceně za osobu je zahrnuto:/
ubytování s polopenzí, plážový servis.
Městská daň
0,70 €/osoba od 12 let/den (max. 10 nocí).

Podobné zájezdy

BELLA ITALIA ***

destinace: Itálie, Friuli, Venezia Giulia

termín:14.05. (Čt) - 17.05. (Ne) 2020 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

BELLA ITALIA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Ludor, spol. s r. o. IČO: 25574680
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...