Itálie - dovolená u moře léto 2019

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Prodloužený víkend v Římě pro seniory 55 ***

kufr pdf

Termín:14.11. (Čt) - 17.11. (Ne) 2019

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:726798

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 12 490 Kč

Poloha
1.DEN – Přílet do Říma, transfer do hotelu spojený s okružní panoramatickou jízdou po centru města k základní orientaci. Příjezd na hotel, ubytování, individuální volno (dle časových možností procházka s průvodcem po okolí k bazilice San Giovanni), návrat do hotelu, večeře, nocleh. 2.DEN – Snídaně, po snídani odjezd MHD na Piazza di Spagna. Pěší prohlídka s licencovaným průvodcem, která zahrnuje tyto pamětihodnosti: Piazza di Spagna, Fontana di Trevi, Pantheon, Piazza Navona. Poté se přesuneme do oblasti Vatikánu k Andělskému hradu a bazilice sv. Petra. Individuální volno s možností prohlídky baziliky sv. Petra, Vatikánských muzeí a interiéru Andělského hradu. Individuální návrat do hotelu, večeře, nocleh. 3.DEN – Snídaně, odjezd MHD do oblasti Termini. Pěší prohlídka s licencovaným průvodcem: bazilika Santa Maria Maggiore, kostel sv. Petra v řetězech, Colosseum, Forum Romanum a Kapitolské náměstí. Pro zájemce pokračování k Ústům pravdy, následuje individuální volno s možností prohlídky interiéru Colossea, Kapitolských muzeí a Fora Romana. Individuální návrat do hotelu, večeře, nocleh. 4.DEN – Snídaně, individuální volno, dle letového řádu transfer na letiště a odlet zpět. Celým zájezdem Vás bude doprovázet naše průvodkyně Šárka Finková, kterou možná znáte již z Vašich cest s námi do Toskánska nebo Kampánie! Pokud jste úplní nováčci, mrkněte na její profil ..

Na bílý papír opakovaně kreslím „kozačky“ a k tomu mi z kotoučového magnetofonu zpívá Rita Pavone „E zitto zitto“. Vůbec slovům nerozumím, ale cítím cosi zvláštního. Bylo mi asi 10 let a tehdy vše začalo.... pokračování ZDE Blízko staré antické cesty Appia Antica, v srdci Říma, cca 1,3 km od baziliky San Giovanni in Laterano, kde se nachází také stanice metra, najdete hotel Cilicia, vybudovaný v klasickém stylu v padesátých letech minulého století. V okolí hotelu bary, restaurace a obchody.
Vybavení
Recepce s Wi Fi, bar, restaurace (v provozu v závislosti na obsazenosti hotelu, především pro skupiny), menší konfereční místnost, venkovní posezení (v provozu v závislosti na počasí), parkoviště.
Ubytování
K dispozici celkem 62 pokojů, všechny pokoje jsou vybaveny v klasickém stylu s vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, SAT TV, trezorem a Wi Fi.
Stravování
Snídaně formou bufetu, večeře servírované fixní menu o 3 chodech.
Cena zahrnuje
- Zpáteční letenku vč. všech poplatků do Říma - 3 noci pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Cilicia 3* v centru Říma poblíž baziliky S. Giovanni in Laterano - Polopenze - Transfery - Delegáta po celou dobu pobytu (doprovod již z Prahy a zase zpět do Prahy) a po všechny dny - 2 polodenní procházky Římem s licencovaným průvodcem - Panoramatickou okružní jízdu městem při příletu/odletu
Cena nezahrnuje
- vstupné do jednotlivých objektů - lístky na MHD - Sluchátka při pěších prohlídkách (2x 1.5 Eur) - Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu - Pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů. V současné době je to 4 Eur / osoba / noc (splatná na místě v hotovosti v Eur). Upozorňujeme, že výše tax se může změnit. Aktuální informaci dostanete vždy na místě. Zájezd se uskuteční při min. počtu 35 osob.

Podobné zájezdy

Prodloužený víkend v Římě pro seniory 55 ***

destinace: Itálie, Dolomiti Superski, Val di Fiemme/Obereggen

termín:14.11. (Čt) - 17.11. (Ne) 2019 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Prodloužený víkend v Římě pro seniory 55
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Quality Tours s.r.o. IČO: 26122669
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...