Itálie - dovolená u moře léto 2020

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

Prodloužený víkend v termálním letovisku Abano Terme pro seniory 55 ***+

kufr pdf

Termín:16.05. (So) - 19.05. (Út) 2020

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:886015

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 12 990 Kč

Poloha
Hotel se nachází v letovisku Abano Terme, cca 600 metrů od pěší zóny směřující do jeho centra s bary, restauracemi a obchody. Jen pár kroků od hotelu také autobusová zastávka, ze které se dá dostat do Padovy, Vicenzy a dalších významných měst regionu Veneto.
Vybavení
Recepce s americkým barem, restaurace/snídaňová místnost, sluneční terasa a bazén (25x6 metrů), vnitřní bazén (3x25 metrů), sauna a fitness, Wi-Fi, parkování zdarma i za poplatek, garáže za poplatek, spa (otevřeno v určitých hodinách dle dnů v týdnu, vstup od 12 let – turecká lázeň, solná jeskyně, aroma sprchy, termální lázně s hydromasáží, termální jeskyně se saunou, procedury za poplatek).
Ubytování
Hotel disponuje 192 pokoji, všechny mají sociální zařízení, fén, telefon, TV, trezor, miniledničku (otevřené a naplnění na vyžádání), klimatizaci a topení (hotel je otevřen celoročně). Cca polovina pokojů má také balkon. Pokoje mají možnost jedné přistýlky.
Stravování
Zesílená italská snídaně a servírovaná večeře, výběr o 3 chodech.
Program zájezdu
1. DEN Přílet, transfer do hotelu Alexander Palace v Abano Terme. Hotel cca 600 metrů od pěší zóny letoviska. Večeře, nocleh. 2. DEN Snídaně, celodenní výlet do Verony a na Lago di Garda. Příjezd do Verony, prohlídka města s individuálním volnem. Poté návštěva Sirmione, úchvatného městečka v jižní části jezera Lago di Garda. Návrat do hotelu, večeře, nocleh. 3. DEN Snídaně, volno s možností koupání ve vnitřním i venkovním bazénu, zdarma vstup do wellness (procedury za poplatek, od 12 let věku). Pro zájemce možnost výletu do Benátek (k zakoupení fakultativně na místě za 60 Eur/osoba). Večeře, nocleh. 4. DEN Snídaně, transfer na letiště, odlet.
Cena zahrnuje
- Zpáteční letenku vč. všech poplatků do Itálie - 3 noci pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Alexander Palace 3*/4* - Transfery - Polopenze - Delegáta po celou dobu pobytu po všechny dny - Výlet do oblasti Lago di Garda a Verony - Vstup do vnitřního a venkovního bazénu, vstup do wellness centra (od 12 let, procedury za poplatek, turecká lázeň, solná jeskyně, termální voda s hydromasáží, termální jeskyně, sauna a další)
Cena nezahrnuje
- Vstupné do jednotlivých objektů - Lístky na MHD - Výlet do Benátek (60 Eur) - Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu - Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů

Podobné zájezdy

Prodloužený víkend v termálním letovisku Abano Terme pro seniory 55 ***+

destinace: Itálie, Benátská riviéra, Abano Terme

termín:16.05. (So) - 19.05. (Út) 2020 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Prodloužený víkend v termálním letovisku Abano Terme pro seniory 55
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Quality Tours s.r.o. IČO: 26122669
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...