CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ od POJIŠŤOVNY ALLIANZ nebo UNION

Váš specialista na dovolenou v Itálii
Alberobello
Baia Verde
Gallipoli

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ​

 

Na vyžádání Vám zajistíme CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ od POJIŠŤOVNY UNIQA NEBO UNION.

 

VÝHODNÉ BALÍČKY zahrnují opravdu VŠE:

léčebné výlohy, úrazové pojištění, odpovědnost za škody, asistenční služby + STORNO !!! Pojištění doporučujeme zejména rodinám s dětmi, a to hlavně díky tomu, že je v ceně zahrnuto pojištění proti stornu. V mnoha případech se rodina, bohužel, nemůže dovolené zúčastnit z důvodů onemocnění dítěte těsně před odjezdem. Pojišťovna vyplácí 80% z pojištěné částky (spoluúčast 20%). 

 

 

POJIŠŤOVNA UNIQA - balíčky pojištění typ: K5S za 32 Kč/osoba/den (léčebné výlohy do 5 mil, storno 80% max 15 000 Kč) nebo K6S za 45 Kč/osoba/den (léčebné výlohy do 6 mil, storno 80% max 30 000 Kč). Možnost připojištění pandemie "P": za příplatek 32 Kč/osoba/den. Paušál za připojištění prosté karantény "K" a "K2" před odjezdem: 197 Kč/osoba.

UNIQA pojišťovna na rozdíl od některých jiných cestovních pojišťoven hradí náklady na léčbu onemocnění COVID-19 v zahraničí a storno z důvodu onemocnění COVID-19 již v základním pojištění bez nutnosti se připojišťovat. Podle VPP2020 již není barevné značení MZV rozhodující a pojišťovna hradí náklady na léčbu onemocnění COVID-19 ve všech zemích světa, pokud pro vycestování do dané země neplatí zákazy nebo nedoporučení z jiných důvodů.
 

Odkaz: Sazby a pojistné částky UNIQA pojišťovny

Odkaz: Rozsah připojištění pro případ COVID-19 či jiné pandemie

Odkaz: VPP pro cestovní pojištění

Odkaz: Informační dokument k pojistnému produktu

 

POJIŠŤOVNA UNION - balíček pojištění typ A30 Pandemic: 70 Kč/dospělá osoba/den, 50 Kč/děti do 15 let/den (léčebné výlohy do 8 mil, storno 80% max 30 000 Kč) 

- léčebné výlohy kryje pojišťovna i v rizikových zemích (červené, tmavě červené), klient nemusí zkoumat, jak je  to v cílové zemi při odjezdu
- příspěvek na 14 dnů ubytování a dopravu domů v případě uvalení karantény v místě pobytu
- karanténa před odjezdem v ČR je důvodem ke stornu
- nesplnění požadavků dopravce před odjezdem na dovolenou je důvodem ke stornu 

Odkaz: Rozsah pojištění a výše pojistného krytí pro balík pojištění A30 PANDEMIC

Odkaz: Informační dokument k pojistnému produktu

Odkaz: VPP pro cestovní pojištění

 

Vytvářím objednávku...